12 – ASIS ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS POSĖDIS

24
261

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

24 KOMENTARAI

 1. Išklausius rajono savivaldybės tarybos posėdį, pasidarė ir liūdna , ir apmaudu. Tarybos narių dauguma jam nepasiruošę,jie visai neatstovauja rajono gyventojų,atstovauja tik miesto gyventojus. Jie pešasi dėl kelių nukirstų eglių,o kaimų iškirsti medžiai, žymiai vertingesni už tas egles,jiems visai nerūpi. Jiems nerūpi ir pavogti keliai iš privačių valdų,jiems ” taisyti” skirti pinigai. Kaimo žmonių reikalai nerūpi ir administracijai. Kaimą tarybos nariai prisimena prieš rinkimus. Taigi, galimai, atlyginimai už tokį tarybos narių darbą yra per dideli. Jų veikla apgailėtina.

 2. Kaip koks komunistų partijos suvažiavimas – svarbiausia sau pasiploti. Gerbiami delegatai, geriau plokit tada, kai jau pavyks nors ką nors realiai įgyvendinti iš tų priimtų planų ir žmonės realiai pajus naudą.

 3. Tarybos narys, buvęs meras,per posėdį visą laiką kartojo, kad dėl eglių kirtimo nebuvo pranešta bendruomenei, nediskutuota tuo klausimu,kad buvo dirbama vakare. Tuo tarpu , buvęs meras visai net nepranešė,kad iš privataus sklypo pavagia kelią,padaro jį rajoninės reikšmės keliu. Jis ir jo administracijos direktorius nesitare su niekuo ,kai leido kaimuose iškirsti 1068 saugomus medžius. Regioninio parko teritorijoje medžiai buvo kertami taip pat vakare,o naktį buvo išvežti. Taigi ,ir komiteto svarstymo metu jis reikalavo viešumo,o ką darė pats,jau pamiršo. Ar gali tarybos narys,kuris viską pamiršta,balsuoti už įstatymus,pagal kuriuos turės gyventi rajono žmonės?

 4. Ir vėl tas pats per tapati. Jūsų šitą istoriją jau gal visi zarasai mintinai žino. Paimkit jus buvusiųjų ir paklauskit kodėl jie jums taip padarė !! Na ir išspręsti ta problema. A ne taip??

 5. Kol buvusieji vaidins šventuosius,lieps tartis su žmonėmis dabartiniams valdantiesiems, aš jiems priminsiu,kaip jie patys darė . Aš supratau,kad buvęs meras ” užmiršo” savo darbelius, užmiršo savo sprendimus.
  Tuo tarpu, Jums siūlau neskaityti,jeigu Jums tai nepatinka ir netinka. Galite skaityti” Sėlių aikštės”pagyrimus buvusiems.

 6. Skaityti ar ne skaityti man čia ne jums spręsti. O jus gal ką nors naujesnio parašykit. O tas pats per tapati ir jokio rezultato nematyt. Anie ta ana pridarė . Na tai reikalaukite kad jums būtų išaiškinta kodėl taip buvo padaryta!!! O tai jus čia skundžiatės kažkam, pati nežinodama kam. Čia paprasti žmogeliai jums niekuo negali padėt net prie geriausių norų. 😊

 7. Danute, nejaugi Jūs nejaučiate, kad visiems jau įgrisote su savo komentarais? Jūs tą patį rašote ir į bardaką ir į čia /copy/. Tik labai keista, kad nėra Jūsų bendražygės Valės. Jūs abi – nepakeičiamas duetas – ,,protingos, teisingos ir nepakartojamos,,. Kuo daugiau Jūs rašote apie buvusi merą, tuo daugiau pilate žibalo į ugnį. Gal jau baikite savo pedagoginį darbą ir LEISKITE NUO JŪSŲ PAILSĖTI. Tikrai Jums niekas nenurodinėja kur Jums ,,pilti pamazgas,, bet visur ,,styranti.. Jūsų nuomonė tikrai niekam neįdomi.

 8. Ačiū už komentarą. Pamazgas pilstote Jūs,o ne aš. Nurodinėkite savo vaikams,kur ir ką daryti. Jeigu Jums tinka pastoviai meluojantys buvusieji,tai ir rašykit jiems liaupses.

 9. Taigi ir tegu atsako viešai socdemai, jei privirė košės ir nereikės rašineti. Tai del tų egliu jau 3 00 ar 200 komentarų net Lietuva žino ne tik rajonas ,tai ta pati pertapati net sapnuojasi. O 3333 dar vidurioja spygliais.

 10. Bent jau opozicijai rūpi ,,eglių spygliai,, ne taip kaip merės kareivėliams. Dalis jų dar per visus posėdžius nė vieno žodžio neišlemeno. Už ką jie gauna pinigus? Matyt kad buldozeriu prastumti visus merės norus. Tik opozicijai rūpi Zarasų ir zarasiškių ateitis. Kur matyta – Zarasams 110 tūks. gėlėms! O dėl viduriavimo – po trijų metų matysim.

 11. Žymiai geriau ,kai tarybos nariai dalyvauja tarybos posėdyje,seka, nežaidžia telefone. Tie kalbantys opozicijos nariai,kuriems” rūpi Zarasai ” kelia tik destrukciją, pamiršta, ką patys darė nesitardami su niekuo, moko poziciją ,kaip dirbti. Tas jų nuolatinis triukšmas atrodo apgailėtinai. Deja,turim tai, ką turim.

 12. Paskaičius kai kuriuos komentarus, kaip žmonės sako – rūgštu darosi. Maža to, kad bando komentuoti žmogus nesugebantis suregsti minties, dar ir kažkokio volodios šmėkla jam besivaidenančiu, bet ir tikrai išsilavinusių žmonių komentarai apie poziciją ar opoziciją netaktiški. Jūs tai rašydami gerai jaučiatės ? Man visi geri. Svarbu, kad nekrėstų tokių nesąmonių, kurios dabar vyksta.

 13. Ar Jūs suprantate, ką rašote? Kokios nesąmonės dabar vyksta??? Gyvenimas tęsiasi, darbas vyksta. Reikia daugiau dirbti, mažiau bus laiko užsiimti nesąmonėmis.
  .

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite