Adomus

Dienos informacija


Dienos vardadieniai:

Lietuvoje

Prisijungimas / Registracija

KULTŪROS DIENOS PROGA PADĖKA KULTŪROS PARTNERIAMS IR PROFESIONALAMS

min news zrs 201 DSC 0685 MediumKultūros dienai skirtas renginys 2018 m. vyks balandžio 13-ąją Zarasų viešosios bibliotekos kamerinėje salėje. Aktyviausiems vietos biudžetinių kultūros įstaigų specialistams bus įteikti Zarasų rajono savivaldybės mero padėkos raštai:

Erikui Černovui, Zarasų kultūros centro renginių koordinatoriui, už originalių kūrybinių idėjų įgyvendinimą Lietuvos valstybingumo šimtmečiui skirtuose renginiuose; Sigitai Gudonienei, Kultūros centro Dusetų dailės galerijos etnografei už kūrybingą darbą su vaikais, puoselėjant etninę kultūrą; Gražinai Karlaitei, Zarasų viešosios bibliotekos renginių organizatorei, už suaugusiųjų teatro trupės ,,Juodai balta“ subūrimą ir spektaklio, skirto rašytojos Ievos Simonaitytės 130-osioms gimimo metinėms, pastatymą; Danutei Koroliovai, Zarasų viešosios bibliotekos Salako skyriaus vyresniajai bibliotekininkei už skaitymo skatinimo iniciatyvas, ugdant vaikų bendravimo įgūdžius; Aldonai Miškinienei, Zarasų krašto muziejaus Stelmužės skyriaus gidei, už atsidavimą organizuojant kultūros paveldo pažinimui skirtas veiklas; Dianai Skvarčinskaitei, Zarasų kultūros centro etnografei, už Dainų švenčių tradicijų tęstinumą, aukšto meninio lygio siekimą, rengiant vaikų ir suaugusiųjų meno kolektyvus; Vasilijui Trusovui, Zarasų krašto muziejaus muziejininkui, už aktyvią veiklą, skirtą Baltų kultūros puoselėjimui; Vilijai Visockienei, Kultūros centro Dusetų dailės galerijos fotografei, už kūrybinius projektus, skirtus Kultūros centro Dusetų dailės galerijos įvaizdžio stiprinimui.

Geriausiais kultūros srities partneriais įvertinti: Marko Rotko centras Daugpilyje (Latvija) už bendradarbiavimą ir partnerystę, Zarasų krašto muziejaus partneris; Vilniaus universiteto biblioteka už bendradarbiavimą, atskleidžiant reikšmingos Zarasų kraštui senosios literatūros fondą, Zarasų viešosios bibliotekos partneris; UAB ,,Vidista“ už kokybišką darbą ir bendradarbiavimą modernizuojant kultūros infrastruktūros objektus Zarasuose, Zarasų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus nominuotas partneris; UAB ,,Svaita“ už nuolatinį kultūrinių renginių rėmimą, Kultūros centro Dusetų dailės galerijos partneris; Šlyninkos vandens malūno bendruomenė už partnerystę kūrybinėse veiklose bei paramą etninei kultūrai skirtų renginių kokybiškam organizavimui, Zarasų kultūros centro partneris. 2018 m. nominaciją ,,MŪZA“ sukūrė Dusetų dailės galerijos fotografė Vilija Visockienė, pasižyminti eksperimentine konceptualia fotografija, bei fotomenininkė Normantė Rybokaitė, daugkartinė įvairių pasaulio šalių fotografijos konkursų nugalėtoja.

Renginio dalyvius muzikine programa pasveikins duetas "BassGliss": arfininkė Viktorija Smailytė, bosinis trombonininkas Saulius Karka. Arfos ir bosinio trombono duetas "BassGliss" susikūręs prieš keturis metus yra unikalus savo sudėtimi ir garsų spalvomis. Šie du instrumentai vieninteliai iš visų kitų, galintys pagroti glisando (greitą garsų seką aukštyn arba žemyn) - tai atsispindi ir ansamblio pavadinime. Atlikėjai yra savo srities profesionalai, dirbantys orkestruose, gastroliuojantys ir darantys muzikos įrašus. Koncerte skambės pasaulietinė muzika paruošta šiam duetui ir arfos muzika.

Zarasų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyrius


Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.


Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.


www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Komentuoti


Apklausa

Laukiu vasaros Zarasuose, nes:

Savaitės populiariausi

MIRTIS SMALVŲ KAIMO ŠALIKELĖJE
16 Lie 2018 16:03MIRTIS SMALVŲ KAIMO ŠALIKELĖJE

Papildyta. Jau išaiškinti įtariamie [ ... ]

Plačiau
ŠIĄNAKT TURMANTE UGNIAGESIAI GESINO DU GAISRUS
18 Lie 2018 05:53ŠIĄNAKT TURMANTE UGNIAGESIAI GESINO DU GAISRUS

Šią naktį, apie pusę trijų, Zarasų pri [ ... ]

Plačiau
NAFTOS PRODUKTŲ DĖMĖS ZARASO EŽERE
16 Lie 2018 16:33NAFTOS PRODUKTŲ  DĖMĖS ZARASO EŽERE

Vakar, ryte Zarasų priešgaisrinės gelbėj [ ... ]

Plačiau

Mus remia

Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas


Naujausi skelbimai

Česlovos sodyba - kambarių nuoma
( / Nekilnojamasis turtas)

Česlovos sodyba - kambarių nuoma
07-21-2018

Ostfryzų melžiamos avys
( / Kita)

Ostfryzų melžiamos avys
07-21-2018

Naujas! Kolimatorius Bushnell + Weaver
( / Kita)

Naujas! Kolimatorius Bushnell + Weaver
07-21-2018

Sodyba Zarasų r. Asavytų k., netoli Zarasų miesto
( / Nekilnojamasis turtas)

Sodyba Zarasų r. Asavytų k., netoli Zarasų miesto
07-21-2018

Parduodamas administracinis pastatas Štadviliuose
( / Nekilnojamasis turtas)

Parduodamas administracinis pastatas Štadviliuose
07-21-2018

Namas Zarasų mieste, Žemaitės g.
( / Nekilnojamasis turtas)

Namas Zarasų mieste, Žemaitės g.
07-21-2018

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information