14 – ASIS ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBES TARYBOS POSĖDIS

38
237

14 – asis Zarasų rajono savivaldybes tarybos posėdis

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

38 KOMENTARAI

 1. Ar opozicija neturėjo kito kandidato vietoje atsistatydinusio etikos komisijos pirmininko ? Juk šis ,dabar jau patvirtintas pirmininkas buvo teistas, neleista buvo dirbti valstybės tarnyboje,o dabar staiga tapo toks ” skaidrus”, kad galės spręsti kitų likimus. Tuo juk suabejojo ir buvęs pirmininkas. Kuo toliau ,tuo labiau stebina tarybos narių poziciją. Balsuojama nė negalvojant. Kam dar kažkuo abejoti,svarbu – greičiau baigti posėdį.

 2. Tik Zarasų savivaldybėje Statybos ir urbanistikos skyriaus vedėjo pavaduotojas, pavaduodamas nesantį skyriaus vedėją, gali nevykdyti jo funkcijų. Nuostabą kelia tai, kad vedėjo funkcijas vykdo specialistė, o vedėjo pavaduotojas jį pavaduoja. Čia kaip? Bet kuriuo atveju, šis unikalus atvejis neabejotinai turėtų būti įtrauktas į visus pasaulinio lygio viešojo administravimo vadovėlius.

  • Tikrai nėra nieko keisto. Statybos ir urbanistikos skyriuje betvarkė buvo prie buvusios valdžios,tas pats tęsiasi ir dabar. Pavaduojantieji vedėją skuba įteisinti buvusią betvarkę, nuslėpti korumpuotą veiklą. Deja, iš neteisės teisė negimsta. Kaip pamatėme tarybos posėdyje,deputatams tai nė motais,balsuoja pergalingai.

 3. Praėjo jau metai, o buvusieji dar iki šiol negali susitaikyti su pralaimėjimu ir stebėti, kaip gerai sekasi dirbti šiai koalicijai. Tik metai, o tiek jau gero Zarasams padaryta – pokyčiai po pokyčių!

  • Ligoninę išardę, komunalininką išbazarino, seniūnijas išdraskė. Tik gomeliuose tokių mokslų prisisėmė, kad taip „stropiai” dirba. Darbo vietas išnaikino. Jeigu apie jų darbus, tai pateikite konkrečius skaičius ir faktus.

  • Pralaimėję susitaikė su pralaimėjimu jau iškart po rinkimų. Ir nereikia čia tokią mintį skaitytojui piršti. Žmonės būdami labai toli nuo valdžios pasipiktinę, kad tokia dauguma atėjo valdyti rajono. Jūs vieną faktą devintus metus skelbiate apie buvusį merą dėl 0,52 promilių. O jūsų gretose kiek buvo panašių pažeidėjų ir ne tik administracinių, ir kokios buvo pasekmės? Dėl to girtumo jūs esate juokingi. Jau eiliniai žmonės Zarasuose juokiasi, taip nuolat kartojamo „grieko”. Gerai, kad didesnių nerandate. Kito akyje krislelį matote, o jūsų akyse rąstai voliojasi. Ir kas mėnesį po skandalą, o dažnai ir po du. Jeigu jūs būtumėte orūs, seniai atsistatydintumėte. toli ne tik pralaimėję nuo čia rašo. Pralaimėję tik tuo, kad tokią valdžią savo abejingumu išrinko. Po šios kadencijos liberalai tris kadencijas nė vienas nepateks į valdžią. Garantija. Jeigu gegužį būtų rinkimai, visi atsidurtų už borto.

 4. Kad savivaldybėje betvarkė – tiesa. Savivaldybės darbuotojai /vicemerės,patarėjai/ darbo laiku ,,lanko,, parduotuves,, turgų,, gimines ir artimuosius. Apie kokį darbą dar reikia kalbėti! ! ! ! ! O kad taryboje visi projektai priimami ,,automatu,, – ne naujiena .Betvarkė visiška. Tik labai įdomu skaityti apie POKYČIUS. O bent vieną kas nors gali įvardinti?

  • Pokyčius savivaldybėje tikrai galima matyti . Tai aktyvus bendravimas su rajono gyventojais, jų nuomonės išklausymas,daug greitesnis reagavimas į pranešimus. To anksčiau nebūdavo. Mane stebina seklių tinklas Zarasuose.Sekamas kiekvienas valdančiųjų žingsnis. Aš manau,kad vicemerės ar patarėjų apsilankymas parduotuvėse ar turguje parodo,kad jos domisi,kaip aptarnaujami rajono gyventojai, ką galima pagerinti.
   Labai keista,kad šie sekliai nematė,kaip buvęs meras buvo sulaikytas neblaivus vairuojant, nematė,kaip meras nesuprasdavo laiko bendrauti su iš anksto užsirašiusiais į priėmimą gyventojais ir daug kitų dalykų.Galimai,tada sekliai miegojo…

   • kODĖL rajono Savivaldybės interneto svetainėje nebuvo informacijos apie Sveikatos centro Ūkio skyriaus vedėjo pareigas, kurios buvo paruoštos merės sutuoktiniu Valdui Giuobiui. Jis taip „laimėjo” konkursą. Manau jeigu būtų konkursas normalus, jis šį postą su solidžia alga matytų kaip savo ausis. IR ČIA JŪS KALBATE apie akyvų bendradarbiavimą su gyventojais. jaunam vyrui, teisininkui Guobienė siūlė valytojo pareigas, o savo vyrui, Gomeio absolventui solidžios pareigos. Apie tai skaitykite 15 min.lt

    • Taip, aš perskaičiau. Manęs tai visai nestebina,kad jis laimėjo konkursą. Tai žmogus su patirtimi,turi vadybos įgūdžių,kuriuos galės pritaikyti. Mane stebina visai kitas dalykas. Kai rajonui vadovavo p. A. Abramavičius,o jo žmona buvo kontrolierė,tada niekam nekliuvo. Kai rajono vairą perėmė p. N. Gusevas,o jo žmona tvarkė rajono finansus,tada visiems buvo puiku, nerašė jokių straipsnių. Galimai, kai rajonui vadovauja p. N. Guobiene, tada jos vyrui negalima nei dirbti,nei gyventi Zarasuose.
     Raminkites socdemai, Jūsų partija byra,geriau patylėkite,o tai paliks paskutiniai skęstantį laivą…

     • Painiojate jūs kažką tai. Nei Abramavičienė, nei Gusevienė nebuvo pensininkės ir jas neištraukė merai po rinkimų ir nepadarė darbuotojomis su solidžiomis algomis. O Guobys, skaičiuodamas 68 metus ištrauktas ir pasodintas į pinigingą vietą ir nereikia čia lia lia. Tikras nepotizmas, aš nesuprantu kodėl STT to nemato. Kalbų ir svarstymų daug. Matau, kad naujiems valdantiesiems įstatymai negalioja. Laukiame rudenio, kai Vilniuje baigsis jų valdžia ir gal bus paimti liberalai už pakarpos. Dabar daro ką nori. Prisiminkite, kai Guobienė dievagojosi, kad Guobys tikrai į ligoninę nesugrįš. Sakė, Daiva, būkite rami jis ligoninėn tikrai nesugrįš. Kiek verti Guobienės pažadai? NULIO.

 5. Pralaimėję susitaikė su pralaimėjimu jau iškart po rinkimų. Ir nereikia čia tokią mintį skaitytojui piršti. Žmonės būdami labai toli nuo valdžios pasipiktinę, kad tokia dauguma atėjo valdyti rajono. Jūs vieną faktą devintus metus skelbiate apie buvusį merą dėl 0,52 promilių. O jūsų gretose kiek buvo panašių pažeidėjų ir ne tik administracinių, ir kokios buvo pasekmės? Dėl to girtumo jūs esate juokingi. Jau eiliniai žmonės Zarasuose juokiasi, taip nuolat kartojamo „grieko”. Gerai, kad didesnių nerandate. Kito akyje krislelį matote, o jūsų akyse rąstai voliojasi. Ir kas mėnesį po skandalą, o dažnai ir po du. Jeigu jūs būtumėte orūs, seniai atsistatydintumėte. toli ne tik pralaimėję nuo čia rašo. Pralaimėję tik tuo, kad tokią valdžią savo abejingumu išrinko. Po šios kadencijos liberalai tris kadencijas nė vienas nepateks į valdžią. Garantija. Jeigu gegužį būtų rinkimai, visi atsidurtų už borto.

 6. Atsakymas nuliui: pasirodo,kad Jums visą laiką tiko šeimyninė rangą,jai vyras valdė,o žmona kontroliavo, kai p. N. Gusevas valdė rajoną,o žmona finansus … Tuo tarpu, p. Guobys savivaldybėje nedirba. Koks įstatymo straipsnis draudžia pensininkui dirbti?

  • Parašykite
   1. Kodėl buvo slapta rengiamas konkursas?
   2. kodėl nebuvo skelbimo rajono laikraštyje?
   3. savivaldybės FB arba tinklapyje?
   4. Kodėl merė per debatus sakė, kad Guobio ligoninė nedomina ir jis ten neis. Ką Guobys jau žmonos neklauso?
   5. Kodėl guobio vadovavimo ligoninei buvo maišomi privatūs ir vieši interesai su įmonė, kurioje dirbo jo sūnus?
   Gal ir dabar jie planuoja šiuos interesus maišyti, kad taip veržiasi į ligoninę?
   7. Kodėl pensininkui Guobiui merė nepasiūlė padirbėti Vandenyse valytoju, O Vandenų direktoriui, jaunam teisininkui nepasiūlė šias labai pinigingas pareigas.
   8. Ar tokios piningingos pareigos iš anksto buvo suplanuotos, kad jas užims Guobys.
   9. Ar toks konkursu rengimas byloja apie atsakingumą? ATSAKYKITE

 7. NUOMONEI. Tikrai labai ,,įdomu,, kaip rašo NUOMONĖ! ! ! ! Dauguma žmonių, kurie reiškia savo nuomonę, nebūtinai priklauso nei socdemams, nei kitiems Jūsų galvoje iškilusioms nemąstančioms būtybėms. Jie tiktai išsako savo nuomonę dėl šios valdžios netinkamo valdymo. Ir nereikia būti dideliems sekliams, kad nematyti turguje valdžios atstovų apsiperkant apie 10 val. O ką, dabar apsipirkinėjimai parduotuvėse, turguje kai reikia dirbti vadinama ,,aktyviu bendravimu su rajono gyventojais, jų nuomonės išklausymu, daug greitesniu reagavimas į pranešimus,,.Ir ypatignai tomis dienomis kai merės nėra darbe. Jums pačiam nejuokinga? Ir ko gero pačiam LABAI pikta, kad žmonės nepalaiko Jūsų sapaliojimų apie Abramavičienę, Gusevienę, Nusileiskite pagaliau ant žemės!

  • Niekam nejaučiu jokio pykčio,jokio Jūsų palaikymo nereikia. Tiesiog, man nuoširdžiai gaila žmonių,kurie neturi objektyvios nuomonės,kuriems gerai šeimų dinastijos savivaldybėje, kuriems gerai neatsakingas meras,kuris vairavo neblaivus. Jeigu neturi atsakomybės vairuojant, reiškia,nėra atsakomybės niekur. Taigi, neverkit buvusių, nes jų kolegos palieka skęstantį laivą. Gyvenkite dabartimi ir ateitimi,nuo to priklausys ir Jūsų gerovė. Pyktis ir neapykanta juk nieko nesukuria,tik sunaikina.

   • ar atsakinga buvo dabartinė dauguma, kurios atstovai aktyviai dalyvavo visų mūsų turto išbazarinime. Rajkoopsąjungos nėra, knygyno nėra. Viešumo laikais mes ir šiandien nežinome, kada ir už kiek buvo tas turtas parduotas. Būtų kooperatyvas visas pelnas ateitų į rajono biudžetą ir gerėtų mūsų gyvenimas, dabar Iki pajamos eina į Vilnių. Regionas dėl to toks skurdus. Ir nematyti jokios prošvaistės.

 8. Ach,kaip puiku! Visą jūsų turtą” išbazarino” ? Kur tada jūs buvote? Klausimas:
  1. Ar jie uždarė bibliotekas, kultūros namus, vaistines,ambulatorijos?
  2. Ar jie uždarė visas kaimo mokyklas ir išvarė jaunas šeimas iš rajono? Tuo tarpu,kelioms mokykloms vadovauti paliko tą patį biurokratinį aparatą: vedėją, pavaduotoją ir dar ilgą laiką dirbusį moderatoriumi buvusį vedėją?
  3. Ar jie nuėmė beveik visus maršrutus į kaimus?
  4. Ar jie apleido rajono kelius ir miesto gatves?
  5. Ar jie sunaikino kaime veikusias bendrovės?
  Deja, jums rūpi tik parduotuvės. Jų ir dabar turite sočiai. Sakykite,kad jų nėra kaime. Taip,jeigu išvarė žmones iš kaimo,tai tokiame kaime parduotuvė neišsilaikys.
  Taigi,ponai ,jeigu rašote,tai būkite objektyvūs!

   • sniūnijkos išbazarintos, į Klaipėdą autobusas nuimtas. Žmonės negali nuvažiuoti į Rokiškį, Panevėžį, Šiaulius ir kitus miestus. Vietoj to, kad pinigus merė su liberalų dauguma „dovanotų” Zarasų būsto vadovui, vienpartiečiusi Selickui padengti nuostolius, o geriau nupirktų autobusus ir jokių problemų nebūtų.

    • Taip, merė turi autobusų pripirkti, visus kelius,visas gatvės sutvarkyti, prie buvusios valdžios renovuotus namus gelbėti, tiltus tvarkyti ir.t.t.
     Ką veikė buvęs meras 8 metus? Kodėl nepirko naujų autobusų, nesirūpino gatvių, kelių remontui? Tiesiog, buvo pats sau gražus. Galimai, pasirūpino tik draugų gatvelėmis ir keliais.
     Dabar rašantis nori,kad per metus rajonas pakiltų iš dugno.

     • Teisingai bolševikai kaip ir liberalai. Tie daugiau kaip 70 metų kaltino carą, kad tas mažai grūdų priaugino ir trūksta duonos. Taigi rinkimuose tą sakėte ir žadėjo netrukus viską gerai padaryti. Rinkėjai jus ir rinko, kad žadėjote. Prie tos valdžios tvarka buvo žymiai geresnė, tokio bardako tikrai nebuvo.

 9. Tai ,jeigu taip gerai buvo,tai kodėl kitus rinkote? Taip šiltai buvote” nutūpę”,apmaudu, netikėjote,kad žmonės atsibus ir išrinks kitus. Kol buvote sau gražūs ir savimi patenkinti,rajonas atsidūrė dugne. Blogą palikimą naujiems palikote.Tai dabar bent turėkite padorumo patylėti.

 10. Negalime nekomentuoti tų reiškėjų nuomonės, kurie pastoviai tvirtina, kad ,,žmonės atsibudo ir išrinko kitus,,. Ponai, o Jūs rinkimų statistiką matėte? Iš 19 tūkst. turinčių teisę balsuoti, balsavo tik apie 7 tūkst. Be viso to, sklando gandai, kad Dimitriškių gyventojai kurie nubalsavo beveik 90 proc. už dabartinę merę ne iš meilės, o norėdami atsitolinti nuo jos valdymo. To jie net neslėpė. Na žinoma, kaip valdė proftechninėje, tas netinka rajonui. Manau, kad kituose rinkimuose žmonės tikrai atsibus, bet jau daug ko nebus galima atitaisyti.

  • Tai kodėl neatlikote savo pilietinės pareigos ir nebalsavote? Kodėl neatėjote į debatus, nepalaikėte p. Gusevo ? Kaltinkit save” viešųjų ryšių specialistai”.
   Nereikia skleisti dezinformacijos. Profesinės mokyklos prestižas,vadovaujant p. N. Guobienei , išaugo, pasikeitė kardinaliai. To anksčiau nebuvo. Tikime,kad ir rajonas per kadenciją pakils iš dugno.
   Zarasuose susikūrusiai ” šmeižimo ir trukdymo kastai” belieka palinkėti dvasinės ramybės,nes pavydas ne visada geras patarėjas.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite