Adomus

AR VISKAS DAROMA ŪKIŠKAI?

podolskisIr vėl pavasaris, vėl mus kviečia nauji darbai, bei tie, kurių nespėjome padaryti pernai. Kiekvienais metais nutirpus sniegui mus pasitinka duobėti keliai, bet ar mes galim tuos kelius tvarkyti taip, kad važiuojant, o kartais net ir einant nereikėtų keiksnoti tų, kurie už tuos kelius atsakingi, manau, kad taip. Visi suprantame, kad viskas kainuoja, nepigus ir kelių remontas, bet gi tam kiekvienais metais išleidžiama nemažai rajono biudžeto pinigų. Deja, bet tie pinigai ne visada išleidžiami tinkamai. Kaip pavyzdį netinkamo ir neūkiško keliams skirtų pinigų panaudojimo matome beveik kasdien. O tas blogas pavyzdys tai pagrindinės Vytauto gatvės remontas. Važiuojant šia gatve manau, kad rajono vadovus negeru žodžiu mini daugelis vairuotojų ir ne be pagrindo.

Pernai pavasarį meras pasidalino žinia – bus kapitališkai tvarkoma kelio A6 dalis Zarasų mieste, t.y. Vytauto gatvė. Puiku, bet štai automobilių kelių direkcija tvarkysianti pačią gatvę nenori savais pinigais tvarkyti ir šaligatvių bei lietaus nuotekų, todėl pasiūlė tai padaryti Zarasų rajono savivaldybės lėšomis (visur daro savomis, o štai čia jau ne). Dar praeitą pavasarį Gusevui pasakiau – mere, tai didelė pinigų suma, todėl reikia kreiptis raštu, važiuoti, prašyti, o gal ir reikalauti, kad tuos pinigus skirtų kelių direkcija, o jei ne ji tai Susisiekimo ministerija. Po ilgų įkalbinėjimų meras sutiko nuvažiuoti ir nuvežti prašymą bei susitikti su pinigus skirstančias atsakingais asmenimis. Sėdo jie kartu su administracijos direktoriumi R. Keršiu į automobilį bei sako – turim mes ten savų partinių reikalų, tai už vien ir šį išspręsim. Sekančią dieną mero klausiam – na kaip sekėsi? Sako nežinau, nes nelabai suspėjome, prašymą perdavėme kažkokiems klerkams, o susitikti su ministru ir paaiškinti susidariusią situaciją nebuvo laiko. Na kadangi mūsų rajono vadovam neužteko laiko, o gal jie to tiesiog nenorėjo, todėl ir atsakymas buvo nuspėjamas – pinigų negausite, pavėlavote, prašykite kitais metais. Tuomet meras pasiklausęs savivaldybės administracijos specialistų patarimo nuėjo lengviausiu keliu. Nusprendė klausimą teikti tarybai, kad Vytauto gatvės lietaus nuotekos būtų tvarkomos kitų rajono kelių bei gatvių sąskaita. Neva tai reikia daryti labai skubiai, o tai nesuspėsime kartu su automobilių kelių direkcija, kuri tvarkys visą gatvę. Tam skubiai buvo skirta apie 300000 Eur. Atlikti darbai, daugelyje vietų perkasta gatvė ir ką gi mes matome dabar praėjus metams? Ogi tai, kad niekur skubėti nereikėjo, nes kelininkai Vytauto gatvės pernai ir netvarkė, o tik planuoja tai daryti šiemet. Galbūt kai kam tai atrodo ir niekai, bet man asmeniškai labai gaila, kad tie 300000 buvo išleisti ten kur galėjome gauti pinigų iš kitų institucijų, o šiuos pinigus būtume išleidę kitiem rajono keliams, kurie verkiant reikalauja remonto. Meras galbūt gali teisintis, kad viskas padaryta teisėtai, bet gi to niekas ir neginčija. Bet vat ar ūkiškai ir žiūrint viso rajono reikalų čia jau kitas klausimas.

P.S. kitame straipsnelyje bandysiu iškelti į viešą svarstymą būsimus projektus, kurie yra dar tik suplanuoti, bet klausimas ar labai reikalingi.


Zarasų rajono savivaldybės tarybos narys
Rimvydas Podolskis

podolskis


Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.


Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.


www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Komentuoti


Komentarai  
+9 # gytis 2017-03-20 16:28
Vytauto gatve dabar ant tiek baisi ,kad as ja visalaik stengiuosi apvaziuoti,o apvaziuodamas ne viena riebu zodeli musu valdzios link pasiunciu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Manfredo 2017-09-10 23:39
Sveiki
Tinkamai įvedus, aš esu Steve Manfredo, STEVE MANFREDO LOAN FIRM Sr. direktorius ir generalinis direktorius.

"STEVE MANFREDO LOAN SOLUTION CENTER" - tai rinka, kurioje žmonės skolinasi pinigų, kliudo bankams. Mes siūlome paskolą asmenims ir bendradarbiauja įstaigoms 2 proc., Tiek užtikrintos, tiek neužtikrintos paskolos, paskolos mobiliesiems, blogos paskolos, būsto paskolos, paskolos mokykloms ir tt, patvirtintas per 48 valandas ar mažiau. Norėdami sužinoti, kaip mes dirbame, parašykite mums adresu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # Virgis 2017-03-20 16:42
Vytauto gatvė Zarasuose kaip po karo laikų...įdomu ar galima būtų dėl apgadinto automobilio kreiptis dėl padarytos žalos ir kompensacijos...kas čia atsakingas?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # UŽUOJAUTA 2017-03-20 18:31
CITATA IŠ STRAIPSNIO: „man asmeniškai labai gaila, kad tie 300000 buvo išleisti ten kur galėjome gauti ....“
ATSAKYMAS AUTORIUI: nuoširdžiausiai užjaučiame negavus...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Manfredo 2017-09-10 23:56
Sveiki
Tinkamai įvedus, aš esu Steve Manfredo, STEVE MANFREDO LOAN FIRM Sr. direktorius ir generalinis direktorius.

"STEVE MANFREDO LOAN SOLUTION CENTER" - tai rinka, kurioje žmonės skolinasi pinigų, kliudo bankams. Mes siūlome paskolą asmenims ir bendradarbiauja įstaigoms 2 proc., Tiek užtikrintos, tiek neužtikrintos paskolos, paskolos mobiliesiems, blogos paskolos, būsto paskolos, paskolos mokykloms ir tt, patvirtintas per 48 valandas ar mažiau. Norėdami sužinoti, kaip mes dirbame, parašykite mums adresu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Benvenutas 2017-03-21 00:58
Gerb. Rimvydai Podolski. Norėjau Jūsų pasiteirauti, ar galėtumėte RIMTAI iškelti klausimą, ar visi Zarasų raj. tarybos nariai TIKRAI gyvena Zarasuose, nes deklaruojama oficialiai, kad mūsų mieste, o realybėje tai Vilniuje?.. Gal galėtumėte šį klausimą pagvildenti, nes mes rajono gyventojai jaučiamės nejaukiai, kadangi kartais užvaldo abejonės, ar TIKRAI visi įsigilina į Zarasų raj. gyventojų problemas NUOLAT negyvendami Zarasuose, ta prasme tik ant "popieriaus"... :( Ką į šį mano iškeltą klausimą galėtų atsakyti p. Aurelija T.?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Ramas 2017-03-21 18:54
Jus mikrorajono kiemais vazinejate? Privaziavimas prie S.Neries 15 namo tai tragiskas jau 15 metu,kas metai uzdeda po keleta asfalto lopu,duobe ant duobes,bardiurai isgriuve,saligatviai komunizmo laiku ,iskrype..Atvaziuoja sveciai is Latvijos stebisi tokiais vaizdais.Kur lesos??? Kiek metu dar bus toks vaizdelis?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Konstantinas 2017-03-21 23:54
Keista, kad tokia tragiška Jūsų paminėto namo kiemo situacija. Ar tik negyvena Jūsų name, tiksliau nėra deklaravęs gyvenamosios vietos, kaip sakoma "ant popieriaus" visų gerbiamas ir autoritetas kitiems tarybos nariams ĮTAKINGIAUSIAS TARYBOS narys, kuris daugiausiai laiko ko gero praleidžia gyvendamas Vilniuje... Ar aš klystu?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Mokestis 2017-03-22 22:37
O kokia Birutės gatvė prie Širvio mokyklos stadiono...Bet jei kas sugadins mašinos važiuoklę važiuojant tokia gatve galės savivaldybę į teismą paduok.Keli aktyvesni vairuotojai,geri žurnalistai ir žiūrėkit -Zarasuose gatvės gal bus tvarkomos.O dabar-kurortas duobėse skęsta!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # cindy moore 2017-07-21 09:32
Ar manote apie paskolos gavimą? Jūs rimtai reikia skubios paskolos, kad pradėtumėte savo verslą? Ar esate skolingas? Tai yra jūsų galimybė pasiekti jūsų norą, mes suteikiame asmenines paskolas, verslo paskolas ir verslo paskolas bei visų rūšių paskolas su 2% palūkanų norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis elektroniniu paštu ().
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Gamtiniai produktai 2017-07-25 04:11
Geros dienos, kreipkitės dėl paskolos arba investuokite savo pinigus. Mes esame gamtiniai produktai. Dujų alyvos žemė. Investuotojų pinigai ir patikimas paskolų skolintojas. Ar jums reikia paskolų projektams, investicijoms, asmeninėms paskoloms, būsto paskoloms, studentų paskoloms, konsoliduotoms paskoloms ir paskoloms įvairiems Projektas? Ar jums reikia paskolos, kad pradėtumėte mažą, vidutinį ar didelio masto verslą? Investuoti
Su nedideliais pinigais ir 95% grąžos? Ar jums reikia paskolos, norint įsigyti įrangos įrangą darbui? Gamtiniai produktai "Gas Oilland Investors" pinigai. Yra atsakymas į visas jūsų problemas, suteikiame paskolas 3% palūkanų normoje, o mūsų sandoris yra greitas, saugus ir patogus. Tiems, kurie nori gauti paskolą ir pervesdami pinigus iš mūsų, nedelsdami susisiekite su mumis per (), norėdami gauti daugiau informacijos.

Gamtiniai produktai "Gas Oilland Investors" pinigai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Marcu Dorlca 2017-07-29 01:55
Sveiki,
Aš esu Alicia Radu, privati paskolos gavėja, kuri suteikia paskolas už gyvenimo laiką. Ar esate bet kokių finansinių sunkumų? Reikia paskolos skolos konsolidavimui 2% statybos, nekilnojamojo turto paskolos, refinansavimo, asmeninio, verslo tikslo ar greitų pinigų norma? Ar esate verslininkas ar moterys, galinčios išplėsti savo verslą, siūlančią visų rūšių paskolas. Jei suinteresuotos susisiekite su mumis šiandien ()


PARAIŠKOS DUOMENYS

1) Pilnas vardas:
2) Šalis:
3) Adresas:
4) valstybė:
5) Lytis:
6) Šeiminė padėtis:
7) Pareigos:
8) telefono numeris:
9) Dabartinė vieta darbo vietoje:
10) Mėnesinės pajamos:
11) Reikalinga paskolos suma:
12) Paskolos trukmė:
13) Paskolos tikslas:
14) Religija:
15) Ar anksčiau taikėte:
16) Gimimo data:
Ačiū
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # SARAH WILLIAMS 2017-08-03 20:35
"Sky World" paskolos įmonė, mes suteikiame paskolas su palūkanų norma 0f 3%.
 

Gera diena sir / ma am.

Mes esame privati bendrovė ir mes siūlome paskolas mažomis palūkanų normomis nustatydami paskolos sumą nuo 100 mln. Paskolų atidėjimų 1000 dolerių paskolos, skirtos verslo plėtrai: pranašumo / verslo plėtros konkurencingumui.

Mes siūlome įvairią paskolą

* Asmeninės paskolos (užtikrintos ir neužtikrintos)
* Verslo paskolos (užtikrintos ir neužtikrintos)
* Konsolidavimo paskola
  
Nėra išankstinių mokesčių.

Dėkojame už tai, kad pasirinkote laiko skaityti šį skelbimą.
Norėdami gauti daugiau informacijos ir užklausų, šiandien išsiųskite mums el. Laišką
Sarah Williams.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # VIKTÓRIA JÁNOS 2017-08-04 09:55
Ar jums reikia skubios paskolos, kad sumokėtumėte sąskaitas ir pradėtumėte naują verslą? Arba ieškojote paskolos, o paskolų bendroves ar bankus visada sukrėtėte? Čia yra galimybė sugrąžinti savo gyvenimą ir gauti paskolas, kurių reikia investuoti. Jei reikia skubios paskolos
VIKTÓRIA JÁNOS paskolos kompanija dabar.
Susisiekite su el. Pašto adresu:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # James Scott 2017-09-10 19:25
Šiuo metu mes skelbiame paskolą suinteresuotiems asmenims ir įmonėms. Ar paskolą bankai buvo atmesti dėl blogo kredito balo, ar jūs bandėte ir nebuvo sėkmingai, ar turite pradėti verslą, bet finansiškai žemyn, dabar prašykite 2% paskolos. Visi prašymai turėtų būti siunčiami į svetainę : //worldbestloans.wix.com/worldbestloans
El. Paštas:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Manfredo 2017-09-10 23:38
Sveiki
Tinkamai įvedus, aš esu Steve Manfredo, STEVE MANFREDO LOAN FIRM Sr. direktorius ir generalinis direktorius.

"STEVE MANFREDO LOAN SOLUTION CENTER" - tai rinka, kurioje žmonės skolinasi pinigų, kliudo bankams. Mes siūlome paskolą asmenims ir bendradarbiauja įstaigoms 2 proc., Tiek užtikrintos, tiek neužtikrintos paskolos, paskolos mobiliesiems, blogos paskolos, būsto paskolos, paskolos mokykloms ir tt, patvirtintas per 48 valandas ar mažiau. Norėdami sužinoti, kaip mes dirbame, parašykite mums adresu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # JIM BUFFER 2017-09-12 19:39
Pieteikties uz aizdevumu, lai ātri un ērti apmaksātu rēķinus un atjaunotu finansējumu jūsu projektam ar lētāko procentu likmi 3%, lai sazinātos ar mums šodien, izmantojot: . Aizdevumam nepieciešams aizdevuma piedāvājums, mūsu minimums ir 1,000.00 izvēle aizņemties jebkuru naudu, esmu sertificēta reģistrācija un aizdevēji Legit, šodien varat sazināties ar mums, ja jūs interesē. Lai saņemtu šo aizdevumu, sazinieties ar mani, lai iegūtu plašāku informāciju par aizdevuma procesu. jo aizdevuma nosacījumi un aizdevuma summa tiks pārskaitīta jums. Man ir nepieciešama jūsu steidzamā atbilde, ja jūs interesēties.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # IVAN ALEKSANDRA 2017-09-19 04:32
Sveiki
Labai džiaugiamės galėdami pristatyti Jums šią naują, sąžiningą, patikimą, greitą ir labai veiksmingą finansinių problemų sprendimo priemonę. Jei jums reikalinga finansinė pagalba jūsų verslui, projektui ar tam tikram tikslui ir asmeniniam naudojimui, kreipkitės į gerbiamą privataus paskolos kreditorių Ivaną Aleksandrą, kuri atvėrė finansinę galimybę visiems, kuriems reikalinga kokia nors finansinė pagalba.

Siųskite mums el. Laišką: ().
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Ocean Finance and Mo 2017-09-19 14:09
Ar jums reikia paskolos, kad atsiskaitytumėte už savo sąskaitas ar pradėtumėte savo verslą? Jei taip, susisiekite su "Ocean Finance" ir "Mortgages Limited" mažų ir didelių paskolų suma šiandien, 2% palūkanų norma. Susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu: , whatsapp: +17208202251 arba skambinkite mums: +18329877514
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # fastaccessfinance 2017-09-19 15:29
Ar jums reikia finansavimo?

Ar jums reikia paskolos verslo ar asmeniniams poreikiams?

Mūsų kompanija yra JAV.

Siūlome paskolą visiems asmenims ar įmonėms, kurių palūkanų norma yra 2% per metus.

Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu:

Copyright 2017 USA ®

Pastaba: susisiekite su mumis per šį el. Pašto adresą tik:

Skype: fastaccessfinance
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Mrs Isa Anita 2017-09-20 02:17
Prašykite greitai ir už prieinamą paskolą su "ANITA LOAN Finance Company".
Ar jums reikia paskolos, ar anksčiau buvote nukreiptas iš jūsų banko, tai yra galimybė, kurios ieškote. Mes siūlome visas paskolas, tokias kaip verslo paskolos, automobilių paskolos, įmonių paskolos, rizikos kapitalo, būsto paskolos, studentų paskolos ar pasirinktos paskolos, esant 2% palūkanų normai. Suinteresuoti asmenys turėtų susisiekti su mumis šiuo el. Pašto adresu: arba per mobilųjį telefoną +14807578670
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # SARAH WILLIAMS 2017-09-20 17:06
"Sky World" paskolos įmonė, mes suteikiame paskolas palūkanų norma 0f 3%.
 

Gera diena sir / ma am.

Mes esame privati bendrovė ir mes siūlome paskolas mažomis palūkanų normomis, nustatydami paskolos sumą nuo 100 mln. Paskolų atidėjimų 1000 dolerių paskolos verslo plėtrai: pranašumo / verslo plėtros konkurencingumui.

Mes siūlome įvairią paskolą

* Asmeninės paskolos (užtikrintos ir neužtikrintos)
* Verslo paskolos (užtikrintos ir neužtikrintos)
* Konsolidavimo paskola
  
Nėra išankstinių mokesčių.

Dėkojame, kad nusprendėte skaityti šį skelbimą.
Norėdami gauti daugiau informacijos ir užklausų, šiandien išsiųskite mums el. Laišką
Sarah Williams.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # pedroazevedo 2017-09-25 17:40
GEROS NAUJIENOS !!
Tai yra informuoti plačiąją visuomenę, kad p. PEDRO AZEVEDO, atvėrė finansinę galimybę tiems, kuriems reikia finansinės pagalbos. Teikiame paskolas asmenims, pvz., Įmonių paskolas, automobilių paskolas, rizikos kapitalą, būsto paskolas, studentų paskolas. aiškiomis ir suprantamomis sąlygomis su 2% palūkanų norma. Susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu: ir WhatsApp: +27605308893
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # SARAH WILLIAMS 2017-10-06 08:32
"Sky World" paskolos įmonė, mes suteikiame paskolas palūkanų norma 0f 3%.
 

Gera diena sir / ma am.

Mes esame privati bendrovė ir mes siūlome paskolas mažomis palūkanų normomis, nustatydami paskolos sumą nuo 100 mln. Paskolų atidėjimų 1000 dolerių paskolos verslo plėtrai: pranašumo / verslo plėtros konkurencingumui.

Mes siūlome įvairią paskolą

* Asmeninės paskolos (užtikrintos ir neužtikrintos)
* Verslo paskolos (užtikrintos ir neužtikrintos)
* Konsolidavimo paskola
  
Nėra išankstinių mokesčių.

Dėkojame, kad nusprendėte skaityti šį skelbimą.
Norėdami gauti daugiau informacijos ir užklausų, šiandien išsiųskite mums el. Laišką
Sarah Williams.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Max Bent 2017-10-10 00:51
"Ocean Credits and Mortgages Limited" skirtas mažoms ir didelėms paskoloms, kurių palūkanų norma yra 2%.

Ar jums reikia paskolos, kad pradėtumėte verslą arba sumokėtumėte savo sąskaitas? Mes siūlome visų rūšių paskolas, privačias paskolas,
  komercinė ir asmeninė paskola, kai labai mažos palūkanų normos yra 2% vienerių metų iki 25 metų grąžinimo laikotarpiu visame pasaulyje. Mes siūlome paskolas svyruoja nuo 1000 iki bet kokios sumos, kurią prašote, susisiekite su mumis šiandien El. Paštas;
+447087694046
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # IVAN ALEKSANDRA 2017-10-10 20:50
Ar jums reikia paskolos? Tai yra informuoti plačiajai visuomenei, kad privataus paskolos kreditorius Ivanas Aleksandra turi atverti finansinę galimybę tiems, kuriems reikia jokios finansinės pagalbos. Asmenims, įmonėms ir įmonėms suteikiame 2% palūkanų normos paskolas su aiškiomis ir suprantamomis sąlygomis.
Susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu: ()
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Mr Josh Hawley 2017-10-14 01:01
Sveiki,
Aš esu ponas Joshas Hawley, paskolos teikėjas, kuris teikia paskolą asmenims, įstaigoms, organizacijoms ir tt tik 2% palūkanų normos neturintis įkeistos paskolos. Ar jums reikia tiesioginės paskolos, kad galėtumėte sumokėti skolą ar Ar jums reikia paskolos, kad pagerintumėte savo verslą? Jus bankai ir kitos finansų institucijos atmetė? Ar jums reikia konsolidavimo paskolos ar hipotekos? Visi jūsų rūpesčiai baigėsi, nes mes esame čia, kad visi jūsų finansiniai sunkumai atitiktų praeitį.
Susisiekite su mumis el. Paštu (), jei norite gauti daugiau informacijos ..

Sveikiname!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # REMY.CREDIT 2017-10-18 03:16
Mielasis skolininkas SEEKER,

XMAS PASKIRTIS DIDELĖ DIDELĖJE 1%

Ar jums reikia skubios paskolos, kad pradėtumėte verslą prieš "Xmas", ar jums reikia Xmas paskolos? mes suteikiame tiek bendrovei, tiek individualiai, taigi, jei jums reikia skubios paskolos dabar per 12 valandų, galime suteikti jums paskolą be jokio delsimo. Gerai.
Xmas paskola dabar yra žema palūkanų norma 1%: prašome susisiekti su mumis tiesiogiai šiuo adresu: []

  Pilnas vardas:..............
  Šalis:..........
  Valstybė: ..........
  Suma: ..................
  Paskolos trukmė: ..........
  Telefono numeris:.............
  Profesija: ............
  Gimimo data:.......
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Įmonės pavadinimas: REMY.FINK KREDITAS
Įmonės el. Pašto adresas: {}
Įmonės NMLS ID: 517219
Linkiu tau kuo geriausio,
REMY.FINK ...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # SARAH WILLIAMS 2017-10-18 16:01
"Sky World" paskolos įmonė, mes suteikiame paskolas palūkanų norma 0f 3%.
 

Gera diena sir / ma am.

Mes esame privati bendrovė ir mes siūlome paskolas mažomis palūkanų normomis, nustatydami paskolos sumą nuo 100 mln. Paskolų atidėjimų 1000 dolerių paskolos verslo plėtrai: pranašumo / verslo plėtros konkurencingumui.

Mes siūlome įvairią paskolą

* Asmeninės paskolos (užtikrintos ir neužtikrintos)
* Verslo paskolos (užtikrintos ir neužtikrintos)
* Konsolidavimo paskola
  
Nėra išankstinių mokesčių.

Dėkojame, kad nusprendėte skaityti šį skelbimą.
Norėdami gauti daugiau informacijos ir užklausų, šiandien išsiųskite mums el. Laišką
Sarah Williams.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Elena 2017-10-25 07:05
Ar esate jokių finansinių sunkumų? Ar jums reikia paskolos?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # P. Hobelman Jaroen 2017-10-27 11:59
Sveiki visi,

Esu Hobelman Jaroen, privataus paskolos skolintojas, turintis gerą darbo reputaciją, . Prašykite šiandien, jei jums reikalinga skubi paskola iš geros reputacijos bendrovės, esant geroms sąlygoms ir darbo santykiams, tada turėtumėte susisiekti su mumis, nes mes siūlome paskolas už prieinamą kainą 3% palūkanų norma ir jūsų darbas su mumis bus gera patirtis. Jei jus domina, susisiekite su mumis el. Paštu:

Tekstas arba skambinkite +17816567138

P. Hobelman Jaroen
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Carl 2017-10-30 07:30
Ar praeityje sunku gauti paskolą dabar, nes dabar "Lucas Loan Lending Compania" siūlo visas paskolas ir mes taip pat siūlome saugų paskolų namus, taip pat paskolą investuoti į savo verslą, susisiekite su mumis dabar: Mobilus whatsapp: +1 (857) 325-5437 El. Paštas: Interneto svetainė: http://lucasloanlendingcompania.webs.com/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # fred 2017-12-14 02:32
Pateikite už greitą ir prieinamą paskolą

Ar ieškote verslo paskolos, asmeninės paskolos, hipotekos, automobilių paskolų, paskolų konsolidavimo paskolų, neužtikrintų paskolų, rizikos kapitalo ir tt Arba jums buvo atsisakyta paskolos iš banko ar finansų įstaigos, Nesijaudinkite, mes esame čia Fred Larry paskolų įmonė yra sertifikuota ir garantuota. Mes siūlome paskolą asmenims ir bendrovei už prieinamą 3% palūkanų normą; svyruoja nuo £ 500,000.00 iki £ 500,000,000,000.00. eik ir turi savo liudijimą. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis () arba ().
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Meryl Daniels 2018-01-11 15:05
ar ieškojote konkretaus paskolos pasiūlymo? Galbūt teisėtas paskolos davėjas didelėms paskoloms ar pigioms ir greitoms paskoloms, kurios yra 2% per metus, kad būtų galima sumokėti už neatidėliotinas sąskaitas ir skolas, arba už verslo? Susisiekite su mumis dabar,
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Eric Financee 2018-01-15 05:14
Gera diena,
Ieškote paskolos skubiai? Ar norėtumėte apmokėti savo sąskaitas ir įsigyti nekilnojamąjį turtą (investicinės paskolos) / statybos paskolą? Galiu garantuoti jums 24 valandų paskolos patvirtinimą. Mes - pasaulinės klasės investicinė bendrovė, siūlanti visas finansines paslaugas su lanksčiais grąžinimo terminais ir laiku uždarytu grafiku. Susisiekite su mumis el. Paštu, kad gautumėte išsamią informaciją. Email- arba
Ačiū.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Jean Carlos 2018-04-01 02:39
Ar jums reikia paskolos, kad pradėtumėte verslą arba sumokėtumėte savo sąskaitas ir verslo finansinę informaciją apie nekilnojamąjį turtą ir bet kokio pobūdžio verslo finansavimą ( arba Whatsapp +16234044993 ). Mes taip pat siūlome paskolas asmenims, įmonėms ir įstaigoms 3% palūkanų norma. Mes suteikiame paskolą rimtiems asmenims, norintiems gauti paskolą, jei susidomėjote, susisiekite su šiuo el. Pašto adresu: arba WhatsApp +16234044993
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Guillermo jose manue 2018-04-09 10:07
Kaip aš gavau 50 000 eurų eurų paskolą per 24 valandas nuo "OLIvia" PASKOLOS KOMPANIJOS, kai susisiekiau su paskolos bendrovės vadovu Niklasu, pasakiau jam savo planą ir sutinku su jomis sąlygų ir sąlygų bei padariau tai, ko jis paprašo, per 24 valandas gavau paskolą savo sąskaitoje be atidėjimo.
jie yra gera kompanija, kurią reikia žinoti, jei perskaitysite, pasidalink ją su savo draugais ir šeima
susisiekite su paskolos bendrove el. paštu ()

aš esu ponas Guillermo jose manuelis
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # LUIS CARLOS 2018-05-29 08:54
AR BŪTINA TIESIOGIAI TAIKO APSKAI?

Siūlome visų rūšių paskolas ir finansines paslaugas. Mūsų paskola skiriasi nuo verslo iki asmeninių paskolų arba ilgalaikių ar trumpalaikių sąlygų su palankiomis palūkanų normomis (2%). Mūsų paskolos procesas yra labai greitas ir patikimas su garantijomis. Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų paslaugas, apsilankykite mūsų elektroninio pašto adresu ( ), praneškite mums apie paskolos sumą, kurios jums reikia, ir norite gauti paskolos trukmę. Mes tikiuosi išgirsti iš tavęs. Galite išsiųsti pranešimą žemiau esančiame el. Pašto adresu.

PASTABA: visas el. Laiškas turi būti siunčiamas į:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Gina 2018-10-16 12:27
Mano vardas yra Gina Acampora, šiandien aš kalbėjau kaip laimingiausias žmogus visame laukiniame pasaulyje, ir aš pasakiau sau, kad bet kuris skolintojas, kuris išgelbės mano šeimą nuo prastos situacijos, pavadinsiu visą laukinį pasaulį, ir aš taip labai džiaugiuosi galėdama pasakyti, kad mano šeima sugrįžta gerai, nes turėjau paskolą 100 000 JAV dolerių, kad galėčiau pradėti visą gyvenimą, nes mano profesija, nes aš esu viena mama, su 4 vaikais ir visame pasaulyje atrodė, kad tai buvo pakabinti ant manęs, kol aš susitiko su Dievu siųsti paskolą Kompanija, kuri pakeitė mano ir mano šeimos gyvenimą, Dievas bijodamas įmonės, Nora Mildred, ji buvo gelbėtojas Dievas išsiųstas gelbėti mano šeimą su paskola $ 100,000 USD susisiekti su ja
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Lukas Sensi 2018-12-19 17:19
Ar jums reikia asmeninės ar verslo paskolos?
be streso ir greito patvirtinimo?
Jei taip, prašome susisiekti su mumis.
dabar siūlome paskolas 3% palūkanų normos.
Mūsų paskola yra saugi ir saugi, o mūsų Kalėdų paskola - 2%
Daugiau informacijos ir programų
prašome susisiekti su mumis el. paštu:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Bronislovas 2020-03-21 13:08
Geros finansinės įmonės pamatai yra sąžiningumas, charakteris, sąžiningumas, tikėjimas, meilė ir ištikimybė. Ši kompanija mane taip lepino. mano šeima tokia laiminga. Dievas palaimino ponią Annie Terry už mano šeimos paskolos siuntimą. Aš esu nekalbus, niekada nemačiau to artėjančio. mano šeima vargino dėl skolų, dėl finansinės krizės šeima ketino prarasti namus. Mes norėjome gauti finansinę pagalbą. Ačiū Dievui, kad išsiuntėte ponią Annie Terry išgelbėti mano šeimą nuo praradimo mūsų namuose. Ši ponia turi Dievo baimę, ši ponia kalba sąžiningai, elgiasi nuoširdžiai ir dirba tikrai sunkiai, kad padėtų žmonėms, turintiems finansinių problemų. mano širdis alsuoja džiaugsmu ir ramybe. Oho, tokie laimingi, kad sumokėjome skolas ir viskas dar geriau. Aš nuoširdžiai sakau, kad skaitote šį įrašą. taip pat galite gauti paskolą iš šios įmonės. ši įmonė niekada jūsų nenuvils, jie padės jums esant reikalui. Susisiekite su šia įmone šiandien el. paštu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Claudia Klein 2020-06-05 00:37
Sveiki, Sveiki atvykę į „Spotcap Global Loan Services“. Mano vardas Claudia Klein, aš esu skolintojas, taip pat paskolų konsultantas.

Ar jums labai reikia finansinės paramos? ar jums reikia paskolos įvairiems tikslams? jei jūsų atsakymas yra teigiamas, aš patarsiu kreiptis į mano firmą per | | arba praneškite mums per „WhatsApp“: +4915758108767 | ir turėkite paskolą savo sąskaitoje per 24 valandas, nes mes teikiame puikias paskolų paslaugas visame pasaulyje.

Mes siūlome visų rūšių paskolas (asmeninę paskolą, verslo paskolą ir daugybę kitų), siūlome ir ilgalaikes, ir trumpalaikes paskolas, taip pat galite pasiskolinti iki 15 milijonų eurų. Mano įmonė padės jums pasiekti įvairių tikslų, pasitelkdama platų paskolų asortimentą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # tfunds 2020-06-05 14:05
* Ar jums reikia kokios nors paskolos?
Ar jums reikia skubios paskolos, kad užtikrintumėte savo skolą?
Ar jums reikia automobilio, verslo ar paskolos sąskaitoms apmokėti?
Susisiekite su mumis jau šiandien ir gaukite jums reikalingą paskolą. *
* Kontaktinis el. Paštas:
SKOLINTOJO DUOMENYS
Vardas:
Adresas:
Telefono numeris:
Reikalinga suma:
Trukmė:
Amžius:
Lytis: *
susisiekite el. paštu:
„app“ programa: +14093591901
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Thomas@3# 2021-06-18 14:00
Esate verslo vyras ar moteris? Aš esu paskolų bendrovės „Hope Elinal“ generalinis direktorius ir noriu, kad jūs visi žinotumėte, jog esame apmokyti skolintis tik tiems, kuriems reikia paskolos, kad Kalėdų išvakarės būtų geresnės nei bet kada anksčiau, ir tiems, kurie yra reikalinga finansinė parama, taigi, jei jums reikia kalėdinės paskolos ar paskolos, kad išvalytumėte skolas ar sąskaitas, galite susisiekti su mumis mūsų el. pašto adresu VIA ( WhatsApp: +16892107004
), jei norite gauti daugiau informacijos apie šį sandorio paskolos fondą
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti


Apklausa

Ar pritariate Vyriausybės įvestiems ribojimams galimybių paso neturinties asmenims?

Savaitės populiariausi

VALDŽIOS SPRENDIMAI TYLOMIS
24 Lapk. 2021 12:54VALDŽIOS SPRENDIMAI TYLOMIS

Šiuo metu viešoje erdvėje garsiai kalbama, tik  [ ... ]

Plačiau
NEBLAIVUS IR BE TEISIŲ BMW VAIRUOTOJAS
28 Lapk. 2021 07:38NEBLAIVUS IR BE TEISIŲ BMW VAIRUOTOJAS

2021-11-28 apie 03.45 val., Zarasų r., Zarasų se [ ... ]

Plačiau
ZARASŲ MIESTO EGLĖS ĮŽIEBIMO ŠVENTĖ
24 Lapk. 2021 11:39ZARASŲ MIESTO EGLĖS ĮŽIEBIMO ŠVENTĖ

Gruodžio 3 d. 16.30 val., Sėlių aikštėje, Zar [ ... ]

Plačiau

Naujausi skelbimai

Telefonas
( / Kompiuteriai ir ryšio priemonės)

Telefonas
11-28-2021

Telefonas
( / Kompiuteriai ir ryšio priemonės)

Telefonas
11-26-2021

Televizorius
( / Kita)

Televizorius
11-26-2021

Mobilus gateris
( / Kita)

Mobilus gateris
11-25-2021

Medus 4€
( / Kita)

noimage
11-25-2021

parduodu
( / Nekilnojamasis turtas)

noimage
11-25-2021

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information