15 – ASIS ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS POSĖDIS

9
147

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

9 KOMENTARAI

  1. Visai nenuostabu, kodėl ataskaitų rinkinyje didžiausios išlaidos nurodytos administracijos darbuotojų darbo užmokesčiui. O visa tai todėl, kad administracijos personalas valdomas visų pirma neūkiškai, neprofesionaliai ir neskaidriai. Zarasuose jau niekas nesistebi, kad į pareigas savivaldybėje be konkursų priimami vietos politikų ir administracijos darbuotojų šeimos nariai, giminės, draugai ir draugų draugai. Net ir be gilios analizės matyti, kad administracijos specialistų funkcijos paskirtstytos netolygiai, dubliuojasi, o kai kurios funcijos yra perteklinės, nesusijusios su Vietos savivaldos įstatymo ar savivaldybės strateginių tikslų įgyvendinimu, neretai net dirbtinai pritemptos prie konkrečių personalijų. Kaip vienas tokio absurdiško personalo administravimo pavyzdžių – kai administracijos Dokumentų valdymo skyriuje priimamas vyresnysis specialistas, kuris vykdo vieną vienintėlę elementarią techninę funkciją – tvarko internetinį tinklalapį „Renginiai Zarasuose“, kai šią funkciją puikiausiai šalia savo darbų galėtų įvykdyti kiti gan gausaus Dokumentų valdymo skyriaus ne itin užimti specialistai. Todėl savivaldybės vadovybei palinkėčiau atidžiai ir nuoširdžiai peržiūrėti savo pavaldinių funkcijas, optimizuoti administracijos personalą ir baigti taškytis mokesčių mokėtojų pinigais, o savivaldybės biudžetą tausoti kilnesniems tikslams.

  2. Oi gaila, labai gaila, kad ne visi ta supranta. Visvaldui už komentarą 100 balų. Apie ,,išpūstus,, etatus jau senai niekas nesistebi. Niekada dar nebuvo tiek darbuotojų administracijoje -pavaduotojai ant pavaduotojų,
    o dirbti nėra kam. Betgi dar ne visi sukišti iš proftechninės į savivaldybę. Pamatysime dar daugiau. Pasiklausius komitetų, pasirodo jau ir merės patarėjas ,,turi daugiau vertės,, nei kaip kuris tarybos narys. Cirkas. Kada ateis galas šiam BARDAKUI?

  3. Visada buvo ir dabar yra perteklinis skaičius darbuotojų,nes rajone drastiškai sumažėjo gyventojų,kuriuos jie administruoja. Deja,kol vangiai dirbs audito ir kontrolės skyrius, tol viskas taip ir vyks: vėluos atsakymai į gyventojų skundus,vyks prašymų ir nusiskundimų ignoravimas. Valdžios dirba sau,gyventojai negirdimi,tartum jų pareiga tik mokėti mokesčius ir išlaikyti biurokratinį aparatą.

  4. Audito ir kontrolės tarnyba per 3 mėn nesugeba išsireikalauti dokumentų,tai apie kokį tyrimą galime kalbėti. Apmaudu,kad tokioms specialistems mokami atlyginimai iš mokesčių mokėtojų pinigų.

  5. Tarybos posėdyje buvo kalbama apie pavėžėjimo paslaugas, jų įkainius. Siūlau pasitarti su buvusiu Degučių seniūnu,kaip tas paslaugas atpiginti. Jis galingai technikai kelio,kuris randasi nuo Zarasų 30 km,atvalymui sumokėjo už 2022m. tik4 ,11 EUR. Taigi,yra su kuo pasikonsultuoti.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite