16-ASIS ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS POSĖDIS (2024-06-27)

16
218

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

16 KOMENTARAI

 1. O kam kažką klausti,teikti pastabas? Tarybos nario atlyginimas garantuotas. Kuo greičiau užbaigti posėdį, juk vasara! Prieš rinkimus vaidinama pozicija ir opozicija,o po rinkimų – vienas kumštis! Kuo daugiau surinkti mokesčių,kad jie galėtų geriau gyventi.

 2. O kodėl papildomas išmokas opozicija ima, jeigu tų funkcijų neatlieka funkcijų. Jau trečia Mažumos valanda turėjo būti o jos nėra. Gusevas pirmoko balsu apie tai priminė. GĖDA. BUVĘS MERAS. Per kitus rinkimus rinkėjai nušluos ir poziciją ir opoziciją. GARANTUOJAME! Kodėl Sinkevičiui bylą iškėlė, o zarasiškiai tarybos nariai nepatraukti baudžiamojon atsakomybėn, nors pandemijos metu tas lėšas naudojo. Rašysime Generalinen prokuratūron ir negali būti, kad vieni neteisti, o kiti išteisinti. Laikas dirba mūsų naudai. Kuo tolyn, tuo didėja atsakomybė. Pažadinsim Tapiną vėl.

   • Kalbama, kas ataskaitos buvo gražinamos, o tai yra baudžiamoji atsakomybė. Dėlto prašome paskelbti tyrimo išvadą bendruomenei. Jei iki pirmadienio nebus paskelbta, rašysiu į STT. Tikrai nuo bendruomenės to slėpti negalima. Vieni teisiami, o Zarasuose sausi išlenda. To tikrai nebus.

 3. Liepos mėnesį gavę šilumos sąskaitas zarasiškiais galės padėkoti merei Guobienei už žymiai pakeltus šilumos kaštus. O kai ateis šildymas galės merei atkeliauti dar viena padėka. Stebėjau posėdį ir galvojau, kokie gi mūsų tarybos nariai buki. Neišsiaiškinę iki galo apie tarifus mauna zarasiškiams paskutines kelnes.

  • Tarybos nariai ir taip daug dirba žmonių labui, posėdyje pasėdėjo valandą. Džiaugtis reikia,juk prabalsavo,kad gyventume”geriau”. Dar visi pasidžiaugti suspėjo,kad išmoko greitai dirbti.Dabar galės visiems pasigirti.

 4. Mes ir rinkime juk tam,kad jie ir jų šeimos galėtų gyventi geriau. Žmonių problemos, jų gyvenimo kokybė yra jų pačių reikalas. Svarbu laiku sumokėkime mokesčius,kad jie turėtų, ką pasidalinti. Tokią karštą vasarą dirba” mūsų gerovei”. Taip ir kuriame Zarasų gyventojų gerovę.

 5. Pritariame Klausimėliui. Per rinkimus tikrai neliks nė vieno iš šios tarybos ,,perliukų,,. O juo labiau prisiplakėlių. Jiems tikrai neskauda galvos dėl pensininkų, nedirbančių ar mažai gaunančių atlyginimus žmonių. Tik pažiūrėkit kokie jų atlyginimai ir dar + priedai. Bet juk tai ilgai nesitęs. Kai bus išrinktas naujas meras ir taryba, bus galima taip pat sėkmingai keisti tarybos sprendimus kaip kad dabar daro ši valdžia. Aplink juos tik pasipūtimas, žmonių negerbimas, jų atleidinėjimas iš darbo, sukišant savus ir melas. Kaip nebūtų keista, bet net iš kitų miestų žmonės, kurie stebi transliacijas bei skaito įvairiausius straipsnius, juokiasi iš mūsų valdžios. Vien ką reiškia paskutinis straipsnis apie ,,nuostabius ligoninės nuopelnus,,. Pažiūrėsim kai dugną dėsim.

  • Kriminalinė partija viską užgrobs zarasuos kas tik galima. Darys viską kaip jiems naudingiau. Griaus vogs atleidines iš darbų žmonės. Na ir kas?? Juk jie žino puikiai kad žmonės nu nieko nedarys. Nieko. Pakalbės pakritikuos ir tiek. Vat teip. Toliau bus da linksmiau!!!

 6. Jeigu Guobienėęė kasdien nesakytų, kad mes gyvename geriau, Zarasai tvarkingesni, ligoninė prie guobio dirba geriau, tai mes to tai ir nežinotume. Ačiū už informaciją.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite