ZARASAI TURI LIETUVOS ČEMPIONUS!!!

0
30
mid news zrs 580 38461446 250847808860323 2240087759991603200 n

Rugpjūčio 3-5 dienomis Šiauliuose vyko Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo Moksleivių čempionatas ir Jaunučių žaidynės. Šiose varžybose šauniai startavo Rytis Sakalauskas, kuris baidare vienviete 500m nuotolyje užėmė 2 vieta, na o 1000m nuotolyje , buvo neaplenkiamas ir laimėjo pirmą vietą.

Labai gerai šiose varžybose pasirodė Robertas Pilibaitis ir Kostas Šabajevas, kurie startavo baidare dviviete ir 500m nuotolyje buvo treti, o 1000m nuotolyje iškovojo aukso medalius. Džiaugiamės gerais startais Dominyko Putickio, kuris baidare vienviete startavo 1000m nuotolyje, ir tarp startavusių šiame nuotolyje 26 sportininkų pateko į finalą, ir užėmė 8 vietą.