2023 M. KOVO 5 D. VYKS SAVIVALDYBIŲ TARYBŲ IR MERŲ RINKIMAI

0
40
2023 rinkimai

Zarasų rajono savivaldybės Nr. 60 rinkimų komisija primena, kad 2023 m. kovo 5 d. vyks savivaldybių tarybų ir merų rinkimai. Kviečiame pasinaudoti pilietine teise, ateiti į rinkimus ir išreikšti savo valią balsuojant.

Rinkimų dieną balsavimas vyks rinkimų apylinkėse nuo 7 iki 20 val. Rinkėjas balsuoja toje rinkimų apylinkėje, į kurios rinkėjų sąrašus jis yra įrašytas. Rinkėjas gali balsuoti ir kitoje savo savivaldybės rinkimų apylinkėje, jeigu abi šios savivaldybės rinkimų apylinkės yra elektroninių ryšių priemonėmis prisijungusios prie elektroninio rinkėjų sąrašo ir apylinkių rinkimų komisijos gali patvirtinti, kad rinkėjas nėra balsavęs nė vienoje iš rinkimų apylinkių, o rinkimų apylinkės, į kurios rinkėjų sąrašą yra įrašytas šis rinkėjas, rinkimų komisija patvirtino, kad šios rinkimų apylinkės rinkėjų sąraše yra padarytas įrašas apie šio rinkėjo atvykimą balsuoti į kitą rinkimų apylinkę ir rinkėjo balsas, jeigu bus gautas balsavimo voke, nebus skaičiuojamas. Balsuojant ne savo apylinkėje gali tekti šiek tiek palaukti (dėl apylinkės patvirtinimo procedūros, neplanuoto ryšio sutrikimo ir pan.).
 
Rinkimų dieną (2023 m. kovo 5 d. ir 2023 m. kovo 19 d.) bus organizuojamas rinkėjų pavėžėjimas į rinkimų apylinkes. Su pavėžėjimo grafiku galite susipažinti ČIA.
 
Balsuoti iki rinkimų dienos gali visi asmenys, kurie rinkimų dieną negalės atvykti balsuoti į rinkimų apylinkę. Balsavimas iki rinkimų dienos bus organizuojamas savivaldybės pastate, II aukšte, mažojoje salėje (adresas: Sėlių a. 22, Zarasai). Balsavimas savivaldybės pastate vyks 2023 m. vasario 28 – kovo 2 dienomis nuo 7 iki 20 val. (pakartotinis balsavimas kovo 14–16 dienomis). Balsuoti savivaldybės pastate iki rinkimų dienos gali ir kitos apygardos sąrašuose įrašyti rinkėjai. Jiems bus išduodami jų savivaldybės balsavimo biuleteniai.
 
Neįgalieji, neįgaliuosius namuose slaugantys ar juos prižiūrintys (jiems teikiantys pagalbą) asmenys, dėl ligos laikinai nedarbingi rinkėjai, sukakę 70 metų ir vyresni rinkėjai, jeigu jie dėl sveikatos būklės patys negali atvykti rinkimų dieną į rinkimų apylinkę, yra pateikę Vyriausiosios rinkimų komisijos nustatytos formos rinkėjo prašymą balsuoti namuose (P6 forma) ir yra įrašyti į namuose balsuojančių rinkėjų sąrašus galės balsuoti namuose. Prašymai balsuoti namuose pateikiami apylinkės rinkimų komisijai. Balsavimas namuose vyks 2023 m. kovo 3–4 dienomis (pakartotinis balsavimas kovo 17–18 dienomis) nuo 8 iki 20 val.
 
Atkreipiame dėmesį, kad einant balsuoti svarbu turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
 
Turintys klausimų rinkėjai gali kreiptis į savivaldybės ar apylinkių rinkimų komisijas. Jų kontaktus galite rasti čia: Zarasų rajono savivaldybės Nr. 60 apygardos rinkimų apylinkių sąrašas.
 
Daugiau informacijos apie rinkimus www.vrk.lt
 
Zarasų rajono savivaldybės Nr. 60
rinkimų komisijos informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite