2024 M. BIRŽELIO 6 D. NUO 8.00–19.00 VAL. VYKS ZARASŲ SENIŪNIJOS SENIŪNAIČIŲ RINKIMAI

2
74

2024 m. birželio 6 d. nuo 8.00–19.00 val. vyks Zarasų seniūnijos seniūnaičių rinkimai šiose seniūnaitijose:

  • Rytų – kandidatas Olegas Konošovas;
  • Sėlių – kandidatė Renata Veličkienė;
  • Šaltupės – kandidatas Saulius Kuzma;
  • P. Širvio – kandidatė Diana Bakanavičienė;
  • Štadvilių – kandidatė Auksė Kryžiokienė.

Už visus kandidatus galite balsuoti elektroninėmis ryšių priemonėmis, paspaudę šią nuorodą Zarasu rajono savivaldybe – Apklausos (zrsa.lt) arba užėję į Zarasų rajono savivaldybės administracijos Zarasų miesto seniūnijos, Savanorių g. 2, Zarasai, 2 aukšto, 1 kabinetą.

Primename, kad nuo 2024 m. gegužės 1 d., įsigaliojus Zarasų rajono savivaldybės tarybos 2023 m. lapkričio 30 d. sprendimui Nr. T-231 „Dėl Zarasų rajono savivaldybės aptarnaujamų teritorijų ribų nustatymo (keitimo) plano patvirtinimo“, patvirtintas naujas gyvenamųjų vietovių ar jų dalių suskirstymas (sugrupavimas) į seniūnaitijas. Iš 51 seniūnaitijos liko 26. Pasitikrinti, kuriai seniūnaitijai priklausote galite čia.

Seniūnaitijose, kuriose gyvena ne daugiau kaip 500 gyventojų, seniūnaičiai renkami gyventojų susirinkime, o seniūnaitijose, kuriose gyvena daugiau kaip 500 gyventojų, seniūnaičiai paprastai renkami organizuojant gyventojų susirinkimą arba gyventojams balsuojant raštu ar elektroninių ryšių priemonėmis. Kiekviena seniūnaitija gali pasirinkti jiems tinkamiausią seniūnaičio rinkimo būdą.  Išrinktu seniūnaičiu laikomas daugiausia balsų gavęs kandidatas. Ši kadencija truks 3 metus, iki naujų tarybos rinkimų.

Naujai išrinktiems seniūnaičiams per 3 mėnesius nuo jų išrinkimo dienos bus organizuojami mokymai, skirti kompetencijoms, būtinoms tinkamai atlikti Vietos savivaldos įstatyme nustatytas seniūnaičių funkcijas, įgyti.

Zarasų rajono savivaldybės Investicijų ir plėtros skyriaus informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

2 KOMENTARAI

  1. Kokios gi ten seniūnaičių funkcijos. Susibėgs į seniūnaičių sueigą su šviežiais argurkais kvepiančiais buterbrodais, gilių kava ir medumi, paoš, pasišnekučiuos ir išsiskirstę lauks kitos sueigos.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite