TS-LKD

TS-LKDVisuomeninis rinkimų komitetas Švari savivalda Nr. 20

Švari savivalda


Dienos informacija


Dienos vardadieniai:

Lietuvoje

Prisijungimas / Registracija

APTARTOS UAB „ZARASŲ BŪSTAS“ VEIKLOS PROBLEMOS

1Rajono Savivaldybėje įvyko rajono Savivaldybės mero Nikolajaus Gusevo inicijuotas pasitarimas, kuriame svarstyta UAB „Zarasų būstas“ veikla, vykdant renovavimo darbus, gerinat darbą su gyventojų skundais ir pareiškimais. Be mero Nikolajaus Gusevo šiame pasitarime dalyvavo ir rajono Savivaldybės administracijos direktorius Benjaminas Sakalauskas, rajono Savivaldybės administracijos Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus vedėjas Jonas Žusinas, šio skyriaus vyresnioji specialistė Elvyra Glušakova, UAB „Zarasų būstas“ direktorius Algimantas Cibulskis, direktoriaus pavaduotojas Arvydas Steponavičius, juristė Genovaitė Miškinytė.

Pasitarime buvo konstatuota, kad Zarasų rajono savivaldybė sėkmingai dalyvauja Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programoje. Rajono centre jau renovuoti 27 daugiabučiai namai. Daugiabučių renovacija Zarasuose įgauna vis didesnį pagreitį. Šiuo metu renovuojama dar 19 namų. Renovavimo metu iškilo ir problemų. Rangovai dėl įvairių priežasčių ne laiku atlieka numatytus darbus. Žiemą negalima buvo atlikti kai kurių renovavimo darbų, todėl jie nukelti pavasariui. Tiesa, buvo ir rangovų neatsakingo požiūrio, jiems trūko darbo jėgos. Renovacijos objektų atidavimo eksploatacijon datos nukėlimo priežastys objektyvios. Tačiau iki kovo pabaigos rangovai žada baigti septyniolikos namų renovavimo darbus. Pasitarime buvo akcentuota, kad UAB „Zarasų būstas“ turėtų didesnį dėmesį kreipti į renovacijos darbus atliksiančių įmonių darbų kokybę, reikalauti, kad nebūtų broko.


Šiemet rangovai turi pradėti penkių daugiabučių namų renovavimo darbus. Būtina sėkmingai pasiruošti kitam daugiabučių namų atnaujinimo etapui, laiku pateikti investicinius projektus su gyventojų pritarimais VšĮ Būsto energijos taupymo agentūrai.


UAB „Zarasų būstas“ adresu buvo pareikšta daug kritikos ir priekaištų, bendrovės veikloje yra daug spręstinų problemų. Būtina glaudžiau bendrauti su gyventojais, nuolatos aptarinėti renovacijos eigą, supažindinti juos su daugiabučių namų atnaujinimo programa, renovavimo nauda, laiku atsakyti į rūpimus klausimus. Žmonėms būtina aiškinti, kad šiandien savo namuose visi galime gyventi geriau – šilčiau ir pigiau. Daugiabučių namų renovavimas tai ne tik gražesnis miestas, bet ir nauda gyventojams. Svarbiausiais tikslas - šilumos suvartojimo sumažinimas. Tada už šilumą mokėsime žymiai mažiau. Visa išsami ir dominanti gyventojus informacija apie renovavimo eigą, UAB „Zarasų būstas“ veiklą privalo būti pateikta šios bendrovės interneto svetainėje www.zarasubustas.lt


Pasitarime buvo akcentuota, kad UAB „Zarasu būstas“ veikla su gyventojų skundais ir pareiškimais yra nepatenkinama. Dėl bendrovės veiklos zarasiškių laiškai pasiekia ne tik šią įmonę, bet ir rajono ir net šalies institucijas. Išsakyta kritika ir nusiskundimai ne visada būna pagrįsti ir objektyvūs, tačiau bendrovė privalo laikytis visų teisės aktų ir išsamiai, nuodugniai ir laiku atsakyti į gyventojų pareiškimus. Būtina skatinti bendruomenės ir uždarosios akcinės bendrovės dialogą, jis pagerins bendrovės veiklos skaidrumą bei atskaitomybę, tokiu būdu gerės, bus efektyvesnis įmonės valdymas.


Po šio pasitarimo įvyko ir UAB „Zarasų būstas“ valdybos posėdis. Jame buvo išsakyta kritika dėl darbo su gyventojų skundais, pareikalauta šioje veikloje griežtai laikytis teisės aktų reikalavimų.


Valdyba įpareigojo UAB "Zarasų būstas" direktorių Algimantą Cibulskį pradėti naudoti nuo 2019-03-15 gyventojų paklausimų, prašymų, skundų registravimui, atsakymų paruošimui, informacijos apskaitai Zarasų rajono Savivaldybės elektroninę dokumentų valdymo sistemą „Avilys“. Šios priemonės tikslas - pagerinti bendrovės komunikavimą su administruojamų daugiabučių namų butų savininkais.


Dėl UAB „Zarasų būstas“ veiklos gerinimo numatytos ir kitos priemonės. Rengiamas rajono Savivaldybės tarybos sprendimo projektas, šiuo sprendimu bus sudarytas Zarasų miesto daugiabučių namų modernizavimo programos įgyvendinimo priežiūros komitetas. Šio komiteto uždavinys - efektyviai kontroliuoti, administruoti ir rajono Savivaldybės tarybai kas ketvirtį teikti ataskaitą apie renovavimo eigą.


Planuojama kovo mėnesį svarstyti šių sprendimų įgyvendinimo eigą. Jei pažeidimai nebus pašalinti ir nebus padarytos rimtos išvados, UAB „Zarasų būstas“ direktorius įspėtas dėl griežtų priemonių taikymo.


Nuotraukose: svarstoma UAB „Zarasų būstas“ veikla.

Zarasų rajono savivaldybės informacija

1

2


Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.


Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.


www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Komentuoti


Komentarai  
-21 # Jonas 2019-02-10 14:49
Algimantas Cibulskis, ko gero vienas iš geriausių "Zarasų būstas" vadovų, reiklus, kompetetingas, kuklus, o svarbiausia SĄŽININGAS ir SKAIDRIAI valdantis įmonę. Jis taip pat galėtų būti rajono meru, nes yra puikus vadybininkas ir geras oratorius. Sėkmės dirbant šį sunkų ir labai atsakingą darbą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Jonui 2019-02-10 15:46
Tu gal savaitę geri, mesk gerti ir tada rašyk komentarą. Cibulskis jau buvo valdytoju ir jos vadovavimo pasekmes mes jaučiame ir dabar. Žmonės taip atsikando jo, kad per praėjusius rinkimus jis net į tarybą nepateko.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-21 # Danutė 2019-02-10 16:32
Gal pats nedagėręs?! Jei A. Cibulskis būtų buvęs blogas valdytojas, tai ar kas jį skirtų "Zarasų būsto" direktoriumi??? Tai vienas gabiausių vadybininkų mūsų rajone. O ar nesusimąstote, kaip šis šviesus žmogus gavo vietą "Zarasų būste"? Kas skelbė konkursą, kas jį vertino ir kas jį paskyrė iš Zarasų savivaldybės??? Jei neturite rimtų argumentų prieš šį puikų žmogų, tai prašau, kaip davatkai apie jį nieko blogo šiukštu ir nekalbėti. Jis žmogus rimtas ir neparsidavęs, kaip ne kaikurie.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # to jonui 2019-02-10 16:51
Kokes tu jauti pasekmes.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-12 # Danutė 2019-02-10 17:12
Aš tai jokių pasekmių nejaučiu, bet reiktų rimtai pasidomėti, kokias pasekmes jaučia Zarasų savivaldybės aukščiausi valdininkai, matomi nuotraukoje, pasikvietę ant "kilimėlio" A. Cibulskį ir jo profesionalų komandą?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Dabutei 2019-02-10 17:29
Viskas tvarkoje, bet nebuvo žinomo, garsaus, labai sąžiningo, padoraus ir labai nusipelniusio Zarasų statybininko Uždel Tadeuš, apie jo indėlį į šį reikalą būtina aprašyti plačiau. Laukiu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # Aurimass 2019-02-10 19:45
Kodėl Zarasų savivaldybės administracija, būdama Zarasų raj. kovos su korupcija garantu, anksčiau nepareikalavo iš p. Cibulskio ir ankstesnių vadovų, kad šie reikliai žiūrėtų atsirenkant rangovus ir subrangovus? Kodėl niekas iš administracijos neneša jokios atsakomybės? Pvz. už Sėlių a. 20 namo renovacijos "gumos" tempimą lyg ir niekas atsakomybės neprisiėmė, ar aš klystu??? Pažiūrėkite, kaip tvarkosi Druskininkai, ir kaip Zarasų raj. Jokio esminio proveržio nei turizme, nei SPA sektoriuje, o juo labiau naujų darbo vietų kūrime per ketverius metus nenuveikta. Net kelio A6 rekonstrukcija sklandžiai nepavyko. Aišku, matant akivaizdžią nesėkmę Vytauto g. rekonstrukcijoje, kaltų reikia ieškoti LAKD, tik ne savivaldybėje. Tačiau, jei viskas būtų pavykę sklandžiai, prieš rinkimus visus laurus būtų susirinkęs meras ir jo komanda, kaip didžiausią ketverių metų laimėjimą. Deja, dabar visi kalti, tik ne mes.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Atsakysiu 2019-02-10 23:12
Kritika kreipiate ne visai tuo adresu. Rajono tarnyboje veikia Antikorupcinė komisija, kaip ji dirbo, kurie nariai dalyvavo priemonių plano rengimo projektuose. Ką ji pasiūlė, būtų labai įdomu sužinoti. Taryboje, berods, yra ir Kontrolės komitetas. Ar jis ką nors veikė šioje srityje? Labai būtų rinkimų kampanijos metu sužinoti, ar tik "važnus" veidus rodo ir tik žeria pažadus. Būtų tikrai labai įdomu išklausyti apie jų darbus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Rimvydas 2019-02-10 20:42
http://meras.alfa.lt/savivaldybe/60/Nikolajus%20Gusevas

Citatos iš aukščiau pateiktos nuorodos, pasiskaitykite Zarasų krašto gyventojai:

Ką laikote didžiausiu savo pasiekimu mero poste?

Pradėjo veikti Didžiojoje saloje vandenlenčių ir pripučiamųjų vandens atrakcionų parkas, pradėta kelio A6 rekonstrukcija, privatus investuotojas dalyvauja viešbučio Zarasuose statyboje.


Kokį matote didžiausią iššūkį mero poste šiemet?

Užtikrinti sklandų savivaldybės darbą, įtraukti gyventojus ir bendruomenes į savivaldybės ekonominės ir socialinės gerovės kūrimą.

Vertinkime merą N. Gusevą už jo puikius atsakymus į pateiktus žurnalistų klausimus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # Pokazucha 2019-02-10 20:53
Meras pagal nuotrauką net be dokumentų, iš lubų kalba.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # Vilius 2019-02-10 20:59
Sprendžia chebra, ką daryt, nes pareis tuoj.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Savaitės populiariausi

VISUOMENINIS RINKIMŲ KOMITETAS „UŽ ZARASŲ KRAŠTO ...
12 Vas 2019 12:23VISUOMENINIS RINKIMŲ KOMITETAS  „UŽ ZARASŲ KRAŠTO ATEITĮ !“ – ĮGYVENDINKIME KARTU MŪSŲ KRAŠTUI SVARBIUS POKYČIUS!

Kiekviena savivaldybė stipri tiek, kiek stipri jo [ ... ]

Plačiau
APTARTOS UAB „ZARASŲ BŪSTAS“ VEIKLOS PROBLEMOS ...
10 Vas 2019 09:33APTARTOS  UAB „ZARASŲ BŪSTAS“ VEIKLOS PROBLEMOS

Rajono Savivaldybėje įvyko rajono Savivaldybės  [ ... ]

Plačiau
PADĖKA ZARASŲ PAREIGŪNAMS
12 Vas 2019 09:48PADĖKA ZARASŲ PAREIGŪNAMS

Gyvenimas globos namuose labai įvairus ir intensy [ ... ]

Plačiau

Naujausi skelbimai

Parduodu
( / Kompiuteriai ir ryšio priemonės)

noimage
02-15-2019

Perkame
( / Kita)

noimage
02-15-2019

Perkame
( / Kita)

noimage
02-15-2019

IEŠKOMAS PROFESIONALUS AUTOCISTERNŲ VAIRUOTOJAS
( / Darbo skelbimai)

noimage
02-15-2019

Ieškau buhalterės darbo.
( / Darbo skelbimai)

noimage
02-15-2019

Rašomasis stalas
( / Kita)

Rašomasis stalas
02-14-2019

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information