Adomus

Ignalinos kredito unija

Dienos informacija


Dienos vardadieniai:


Lietuvoje

Prisijungimas / Registracija

KANDIDATŲ Į ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS MERUS DEBATAI (II TURAS)

 

Speciali laida, kurioje kandidatai į 2023 m. Zarasų rajono savivaldybės merus diskutuoja ir aptaria savo programas. Rinkimų agitacija apmokėta Vyriausiosios rinkimų komisijos.

Dalyvauja:
Nijolė Guobienė – Liberalų sajūdis
Nikolajus Gusevas – Lietuvos socialdemokratų partija

Laidos vedėjas Rimvydas Paleckis


Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.


Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.


www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Komentuoti

Komentarai  
-3 # Zarasiškiai 2023-03-15 12:09
Abu kalba sklandžiai, bet trečia kadencija būtų per didelis užsisedėjimas. Zarasams reikia pokyčių ir proveržio, tik už Nijolę!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Pokyčiai jau buvo 2023-03-15 12:45
Kooperatyvų „išbazarinimo“ metu Zarasuose jau pokyčiai buvo, nuo jų daugelis negali atsigauti ir šiandien. Buvę kooperatyvų nariai negavo net šiaudelio, o kiti susigraibė viską. Tiesa, jaunimas to nežino. Ateis POKYTIS, sužinos.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Kur kooperatyvai? 2023-03-15 15:45
Kiek gi guobiai sukūrė darbo vietų? Kodėl N. Guobienės įmonės rekvizituose nėra nei darbuotojų skaičiaus, nei atlyginimų? Pavyzdžiui, Zarasų rajono vartotojų kooperatyvai sunaikinti ir dėl prichvatizacijos žlugo vartotojų kooperatyvas. Kooperatyvai dar ir šiandien sėkmingai veikia Ignalinos, Molėtų, Utenos rajonuose. Tokios pasekmės dar ir šiandien atsiliepia užimtumo situacijai. Kam turime būti dėkingi? Kur žmonių pajai dingo? Guobienei klausimų daug, negu ji pateikia atsakymų. Kodėl ji čia jų nepateikia. Kodėl kandidatės anketoje nieko nėra apie darbą kooperacijos sistemoje?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Marazmas 2023-03-15 16:19
Kuriuos pastatus N. Guobienė ir Jos šeima privatizavo, iki šiol puikiai iveiklinti, išnuomoti, o nuomininkai sukūrę darbo vietas sėkmingai vykdo komercinę veiklą, moka mokesčius, prižiūri aplinką. Šaunuolė N. GUOBIENĖ.

Nikolajui Gusevui einant mero pareigas nesėkmingai privatizuotas kino teatras "Rūta", "Šaulių namai" ir t.t. Pastatai iki šiol stovi apleisti, laiko, žmonių ir gamtos niokojami, neprižiūrėti ir nekuriantys jokios pridėtinės vertės, naujų darbo vietų.
O meras kaltų vis ieško tarp "COVID" pandemijos ir karo, kuris vyksta Ukrainoje, bet ne Lietuvoje, priežasčių. Ar meras adekvačiai suvokia esamą situaciją rajone. Manau, kad nelabai. PAKLAUSYKITE jo dalyvavimo DEBATUOSE.
Kalbėdamas apie kadrų kaitos politiką savivaldybėje, N. Gusevas įraše 12.35 min. teigia, kad specialistų kaita savivaldybėje yra "gyvenimiškas" dalykas, o pats neturėdamas solidžių idėjų, nori trečios kadencijos. LIŪDNA.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # to Marazmas 2023-03-15 17:12
Tarp kitko, kas iš mūsų Marazmas ir kas Naftalinas labai sunku pasakyti?O dėl pastatų, tai juos sėkmingai galėjo prichvatizuoti parduotuvių pardavėjos ir šiandien jos galėjo juos nuomoti ir gal dar sėkmingiau būtų įveiklinti ir vienodai kurtų pridėtinę vertę. Ir tos pardavėjos sėkmingai vadovautų įmonei. Nelaikykite, kad kiti yra kvailesni už jus ir nesugebėjo to padaryti. Dėl ko jos taip nepadarė, kalba yra atskira. O šiuo atveju šios pardavėjos buvo išstumtos į gatvę.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Tikrai Marazmas 2023-03-15 17:25
Parduotuvės dirba, darbo vietos išsaugotos, o kodėl N. Gusevas nesugebėjo per 8 metus savo kadencijoje laiminęs privatizavimą kino teatro "Rūta", "Šaulių namų" sėkmingai iveiklinti tinkamai parinkdamas "investuotojus". Jau nekalbu nei apie "Senąją ligoninę" ar juo labiau "Pašto" pastatą. Taigi dar kartą N. Guobienė įrodo, kad su savo turtu tvarkosi puikiai, ir rajonui, miestui kuria pridėtinę vertę. Tuo tarpu Nikolajaus Gusevo palaiminti privatizavimui pastatai rodo tikrą rajono stagnacijos veidą. Tad agituodamas už esamą merą tikite Jo pergale? Nejuokaukite. Miesto gyventojai neakli.

Nijolė GUOBIENĖ bus puiki ZARASŲ raj. MERĖ. SĖKMĖS JAI.

ATEIKITE sekmadienį balsuoti, nesėdėkite namuose, jei norite, kad Zarasai po ketverių metų neatrodytų kaip stovintys vaiduokliai "Paštas", "Šaulių namai", kino teatras "Rūta". Šie pastatai yra puiki antireklama esamo mero N. Gusevo vykdytai 8-rių metų politikai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Re tikrai marazmas 2023-03-15 18:14
O jums nekilo klausimas iš kur tiek pas Guobius finansų, kad sugebėjo tiek prichvatizuoti....Na, tai dabar galės susisemti ir likusią dalį. Stebiuosi kai kurių žmonių ribotu mąstymu. Blogai pažįstate šią "Adamsų"šeimynėlę
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # 3333 2023-03-15 19:26
Cituoja Re tikrai marazmas:
O jums nekilo klausimas iš kur tiek pas Guobius finansų, kad sugebėjo tiek prichvatizuoti....Na, tai dabar galės susisemti ir likusią dalį. Stebiuosi kai kurių žmonių ribotu mąstymu. Blogai pažįstate šią "Adamsų"šeimynėlę

Sutinku 100% su jūsų nuomonė
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Manau 2023-03-16 12:26
Reikia padaryti kooperatyvų išperceliavimo auditą, o taip pat tarnyboms pasidomėti proftechninės vykdomais projektais. Kalbos sklinda įvairios. Tarp kitko kooperatyvai veikia visuose apskrities rajonuose, išskyrus Zarasų. Ir kodėl guobiai neišsilaiko versle, o veržiasi prie valdiško lovio. Darbo birža, ligoninė, Žirmūnų centras, profesinė. O nuomoti jau mūsų visų rankomis pastatytus pastatus gali kiekvienas durnius. Būtų kooperatyvas kurtų visų mūsų gėrį, dabar pinigai plaukia į guobių kišenes ir jie rėkia, kad verslininkai. Mačiau aš tokius verslininkus, dar įžūliai meluojančius ir pučiančius . žmonėms į akis miglą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Už pokyčius 2023-03-15 15:20
Balsuokite tik už N. Guobiene, jei norite sustabdyti Zarasų griuvimą. Tuoj neliks mokyklų, autobusų parkas irgi merdi, darbo vietų kūrimas vangus, o RENOVACIJA, kuria giriasi meras N. Gusevas vyksta iš esmės už mūsų visų asmeninius pinigus. Tad kur čia N. Gusevo nuopelnas?

BALSUOKITE tik už Nijolę GUOBIENĘ, nes per kitus rinkimus ZARASAI bus visiška provincija. SVARBIAUSIA - ATEIKITE į RINKIMUS. ATEIKITE BALSUOTI už pokyčius. NEPASIDUOKITE Nijolės Guobienės asmenybės šmeižimui ir niekinimui.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-3 # Pokyčiai po pokyčių 2023-03-15 18:38
Kažkaip nepastebėjote pokyčių Zarasuose - Zarasai kaip niekada išgražėję, renovuoti namai, sutvarkyti apleisti pastatai, išplėsta turizmo infrastruktūra...Norite ir tikitės geriau? Žiūrėkite, kad neliktumėte plikais užpakaliais ant ledo, jeigu bus kam geriau, tik ne jums.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # Baisu 2023-03-15 12:09
Debatuose guobienė pademonstravo savo nemokšiškumą. Vos ne kiekviename sakinyje aplamai aplamai. Nežino net šio žodžio reikšmės. Aplamai padarytas iš būdvardžio aplamas, o šis reiškia „paviršutiniškas; neapdairus ...Buvo ir daugiau „perliukų“. Man klausantis buvo baisu. Negi tokio lygio merė atstovaus zarasiškius?..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-9 # Na 2023-03-15 12:37
Tik toks kandidatės trūkumas? Net juokinga.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-5 # Mantukas 2023-03-15 12:26
Tik už pokyčius ir Nijolę!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-5 # Taboras juda 2023-03-15 13:01
kalbant paprasta garažų kalba, gaila, kad Nikolajus nevaikščiojo po garažus - būtume ne tik duris atidarę, bet ir pirmą turą kartu aplaistę.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Gana 2023-03-15 14:12
8 m. valde zarasu raj. o vizija, kazka padaryt Antazave:) zmogau ...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # asd 2023-03-15 15:05
Gusevas labai nori vadovauti ir labai bijo pralaimeti, todel pakviete komanda is Vilniaus agituioti zmoniu balsuoiti uz Guseva. O liberalai patikejo rajono gyventoajam. Zmones zino situacija, nereikia agituoti, ne durniai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-6 # kodel 2023-03-15 15:14
Nikolajus nepaklause kiek per Nijoles vadovavima profesineja pasikeite darbuotoju ar ten nenaudojamas mobingas kad per ta laika pasikeite beveik visi darbuotojai isskyrus mokytojus jug jinai jo klause apie mobinga.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # Man jokio skirtumo 2023-03-15 15:26
Man jokio skirtumo, kas bus meras, bet aš stebiuosi Guobienės drąsa tapti mere. Ir nesuprantu, kaip ji dirbs? Juk daug žmonių rajone guobius gerai pažįsta ir ar su tokio "autogeografija arba autobiografija" įmanoma bus dirbti. Aš net labai abejoju.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # Naftalinas 2023-03-15 15:35
Manau, kad Tamstelei oi kaip svarbu, kas laimės, nes kiekviename sakinyje, o ir mintyje dergi tikrai išmintingos, veiklios moters, N. Guobienės asmenybę.

Klausimas - Mere kodėl einate trečiai kadencijai, N. Gusevo atsakymas - "pabaigti Antazavės dvaro projektą". Ar čia solidus atsakymas, žmogaus, kuris aštuonis metus vairuoja rajono vairą. Rajone daugiau nematote problemų. Meras apskritai susivokia ką kalba?

TIK už NIJOLĘ GUOBIENĘ. TIK už JĄ.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-3 # žinoma 2023-03-15 17:55
Guobienė pavertė proftechninę savo poreikių ir gerovės tenkinimui - turi aukso aruodą, tad neveltui patapo turtingiausia ponia Zarasuose. Darbuotojai paversti liokajais, tai dabar pasirodę maža, reikia Zarasus uzurpuoti. Taigi stenkitęs jai padėti, bet išmokyte liaupsinimo ir vergiško nuolankumo, priešingu atveju jums rezervuos vietą kolumbariume.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Senolis 2023-03-15 18:21
Ale visai nukvako žmogus tokias "iš piršto laužtas" nesąmones rašinėti ir teršti komentarų skiltį. Gal jau užtenka PARANOIŠKAI šmeižti p. N. Guobienę. Ji puikiai, reikliai tvarkosi Zarasų profesinėje mokykloje, ir bendruomenė mokykloje ją palaiko.

Paranoiškai šmeižiant N. Guobienę, esamam merui N. Gusevui papildomų balsų nepridės, o gal net ir atims, matant kokie šalininkai aplink jį susitelkę.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-6 # Re senoliui 2023-03-15 18:30
N. Gusevą rems tikri Zarasų krašto patriotai, o jūsų nežinojimas jums išminties neprideda, tad pirmyn!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # 3333 2023-03-15 19:30
Cituoja žinoma:
Guobienė pavertė proftechninę savo poreikių ir gerovės tenkinimui - turi aukso aruodą, tad neveltui patapo turtingiausia ponia Zarasuose. Darbuotojai paversti liokajais, tai dabar pasirodę maža, reikia Zarasus uzurpuoti. Taigi stenkitęs jai padėti, bet išmokyte liaupsinimo ir vergiško nuolankumo, priešingu atveju jums rezervuos vietą kolumbariume.

Visiškai teisingai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # Senolis 2023-03-15 19:56
„Pats šoku, pats groju, pats bilietus parduodu“ :)

"Pats dergiantį komentarą apie N. Guobienę parašau, pats jį "žaliu" patiktuku pažymiu. Teigiamą atsiliepimą "raudonu" minusu žymiu, pats pacituoju, pats dar antrą komentarą parašau ir viliuosi, kad mano šeimininkui bus geriau..." Tikras naivuolis, o gal protinis ligonis?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Senoliau 2023-03-15 20:47
Ne, tiesiog Petriukas, jo toks darbas, kol meras nepasikeis į merę nesamones rašyt
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Rnks 2023-03-15 21:27
Ivanovas ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Paštininkas 2023-03-15 21:59
Cituoja Senolis:
„Pats šoku, pats groju, pats bilietus parduodu“ :)

"Pats dergiantį komentarą apie N. Guobienę parašau, pats jį "žaliu" patiktuku pažymiu. Teigiamą atsiliepimą "raudonu" minusu žymiu, pats pacituoju, pats dar antrą komentarą parašau ir viliuosi, kad mano šeimininkui bus geriau..." Tikras naivuolis, o gal protinis ligonis?


Kadangi dar jaunuolis, tai ir šaunuolis.Tai ir prisišliesi kur šilčiau
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # 3333 2023-03-15 21:42
Atsibodot jau su savo tom Nijolėm guobienem. Ką išrinksime tas ir bus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # Bezpredelas 2023-03-16 00:44
8 m kaip šuniui ant uodegos.Prasta visą laiką Gusevo komanda tai dabar pats kaltas.Kaip erkės aplipę a tolku to. Valdišką turtą ridinėjo kaip savus kiaušinius tai į kairę tai kaip naudingiau. Jei laimės ,jiem pasitikėjimo 0.Nu
tegul,bet Tauta nedurna. Gal visgi Guobienę palaikykim, nauja šluota visada geriau. Jei sugebės suremontuot tai,kas sugadinta,prašvilpta ir nepridarys pavyzdžiui tokių kvailysčių kaip tipo su kolumbariumu, tai gal kokios sritys pajus pagerėjimą, kad tik ne kosmetinės užkampių procedūros.Tai pabalsuokim, turim šansą..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # jai 2023-03-16 07:03
jai neprasvilps paskutinio.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Išvada 2023-03-16 12:30
Jeigu norite, pamatyti rajono griūtį,(guobys jau buvo davaręs ligoninę iki kracho, nuolat buvo maišomi privatūs ir vieši interesai), pasirinkite guobius. Pamatysite. Tik po to neverkite, kai žmonės spjaudys jums į akis. Ir neieškokite kaltų. Kito nieko nėra.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Re bezpredelas 2023-03-17 11:54
Tamstos durnumas neturi ribų. Jau nesistebiu, kad tokios "ponios" palaikytojai visiški besmegeniai. Štai tokie už duonos plutą ir Valstybę parduotų. Apgailėtini nupirkti subinlazai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # ona 2023-03-16 16:47
Bendruomenėms skirtu pinigų panaudojimo niekas nekontrolioja, todel kaimo zmonių gyvenimas ir negerėja. Reikėtu tikrinti bendruomenių pirmininkų darbą
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Palaiko? 2023-03-17 16:36
Guobienė griebėsi net Čmilytės palaikymo. Tos pačios Čmilytės, kurios senelis 1940 metais į Lietuvą atvyko tanku, tėvas KGB karininkas. O ji ne taip seniai atsovavo rusiją šachmatų čempionate. Tos pačios čmilytės, kurios teisiama partija palaiko narkotikus ir partnerystę, kurios nariai ėmė „paskolas“ brendžio dėžutėse. ir šita partija kaltina Gusevą dėl Georgijaus juostų? Žodžiui, juokiasi puodas, kad katilas juodas. Kiek gi dar gali kristi liberastai?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Zuza.lt - Prekybos centras internete


Srotas24.lt - Automobilių dalys

Apklausa

Ar dėl infliacijos ribojate savo išlaidas?

Savaitės populiariausi

NIJOLĖ GUOBIENĖ IŠRINKTA Į ZARASŲ RAJONO MERO POST...
20 Kovas 2023 07:32

Už Nijolę Guobienė balsavo 4134 rinkėjai. U [ ... ]

Plačiau
ZARASŲ SAVIVALDYBĖS KANDIDATŲ Į MERUS LEMIAMA DVIK...
16 Kovas 2023 05:43

Su I turu rinkimai nesibaigia, tad neperšokęs  [ ... ]

Plačiau

Naujausi skelbimai

Vandens šulinių valymas Tel.864385273
( / Darbo skelbimai)

noimage
03-22-2023

android tv priedas
( / Kompiuteriai ir ryšio priemonės)

android tv priedas
03-21-2023

Beržinės malkos rąsteliais
( / Kita)

Beržinės malkos rąsteliais
03-21-2023

Pušies, eglės rąstai
( / Kita)

Pušies, eglės rąstai
03-21-2023

Stambūs pušies rąstai 25 - 31 cm skersmens
( / Kita)

Stambūs pušies rąstai 25 - 31 cm skersmens
03-21-2023

Stambūs pušies rąstai nuo 32 cm skersmens
( / Kita)

Stambūs pušies rąstai nuo 32 cm skersmens
03-21-2023

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information