Adomus

IŠLYDĖJO LIETUVOS POLICIJOS KOMISARĄ LINĄ PERNAVĄ

mid news zrs 532 dp5Kadenciją baigusį Lietuvos policijos generalinį komisarą Liną Pernavą aplankė Zarasų rajono policijos komisariato pareigūnai, rajono Savivaldybės meras Nikolajus Gusevas, rajono Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Remigijus Lamanauskas.

Prie arbatos puodelio netruko padėkos žodžių Policijos generaliniam komisarui Linui Pernavui. Šio susitikimo metu buvo .prisimintas ir Lino Pernavo tarnybos laikotarpis Zarasų rajono policijos komisariate. Šiuo metu buvo ypač svarus jo indėlis stiprinat teisėtvarką Zarasų rajone. Tuomet įvyko sėkmingas persilaužimas. Kolektyve vyravo darbinga, draugiška atmosfera, nes komisariatui vadovavo nebijantis atsakomybės žmogus. Linas Pernavas visada mokėjo patarti tarnybos bičiuliams, juos išklausyti, sėkmingai nukreipti reikiama kryptimi jų darbą, geranoriškai bendravo su savo pavaldiniais. Jis visuose tarnybos etapuose pasižymėjo nuoširdumu, supratingumu, sąžiningumu, atsakingumu.


Rajono Savivaldybės meras Nikolajus Gusevas džiaugėsi, kad ir Policijos generalinio komisariato dėka per šią kadenciją Lietuvos policija tapo europietiška, profesionalia ir modernia policija. Šios kadencijos metu gerėjo visų tarpusavyje susijusių institucijų bendradarbiavimas, užtikrinant piliečių ir jų nuosavybės saugumą, policijoje buvo siekiama darnaus ir vieningo policijos pareigūnų darbo, įgyvendinant pagrindines Lietuvos policijos vertybes.


Daug gražių padėkos žodžių Linui Pernavui pasakė ir Zarasų rajono policijos komisariato viršininkas Dainius Šidlauskas, rajono Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Remigijus Lamanauskas. Visi svečiai iš Zarasų linkėjo Linui Pernavui sėkmės ir ištvermės naujose pareigose atkakliai įgyvendinant naujus iššūkius savo gyvenime.


Petras Ivanovas
Nuotraukose – išleistuvių akimirkos Lietuvos policijos departamente.

mid news zrs 75 dp4

mid news zrs 297 DSC08877

mid news zrs 407 dp6

mid news zrs 511 DSC08876

mid news zrs 532 dp5

mid news zrs 776 DSC08927

mid news zrs 787 DSC08885

mid news zrs 832 DSC08913

mid news zrs 997 dp1


Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.


Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.


www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Komentuoti


Savaitės populiariausi

DARYKIME IŠVADAS
25 Gegužė 2020 05:06DARYKIME IŠVADAS

COVID- 19 pandemija ir paskelbtas karantinas, pana [ ... ]

Plačiau
JAUNUOLIAI BANDĖ PAGROBTI AUTOMOBILĮ
25 Gegužė 2020 08:04JAUNUOLIAI BANDĖ PAGROBTI AUTOMOBILĮ

Gautas pareiškimas, kad 2020-05-22 apie 19.00 val [ ... ]

Plačiau
NERK Į ZARASUS VIRTUALIAI 2020
29 Gegužė 2020 13:00NERK Į ZARASUS VIRTUALIAI 2020

Zarasų kultūros centras kartu su UAB „Minerva  [ ... ]

Plačiau

Naudingos nuorodos

Apklausa

Ar laikotės karantino?

Naujausi skelbimai

Siūlau darbą internetu.
( / Darbo skelbimai)

Siūlau darbą internetu.
05-29-2020

Vinilinių/homogeninių grindų klojėjai Norvegijoje
( / Darbo skelbimai)

Vinilinių/homogeninių grindų klojėjai Norvegijoje
05-29-2020

Šiltnamio darbuotojai (-jos) (prie agurkų)
( / Darbo skelbimai)

Šiltnamio darbuotojai (-jos) (prie agurkų)
05-29-2020

Gamybos linijos darbuotojai (maisto pramonė)
( / Darbo skelbimai)

Gamybos linijos darbuotojai (maisto pramonė)
05-29-2020

Trinkelių klojėjas Norvegijoje
( / Darbo skelbimai)

Trinkelių klojėjas Norvegijoje
05-29-2020

CE Kategorijos vairuotojas Olandijoje
( / Darbo skelbimai)

CE Kategorijos vairuotojas Olandijoje
05-29-2020

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information