Adomus

EDUKACINIS PROJEKTAS „KNYGOS KELIAS“ ZARASŲ VIEŠOJOJE BIBLIOTEKOJE

zarasu r savivaldybes viesoji bibliotekaZarasų viešoji biblioteka dalyvaudama Lietuvos kultūros tarybos rengtame Kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamų projektų konkurse parengė projektą kultūros edukacijai. Projekto „Kūrybinių improvizacijų ciklas „Knygos kelias“ Zarasų viešojoje bibliotekoje ir padaliniuose“ įgyvendinimui skirtas dalinis finansavimas. Projekto veiklomis siekiama vaikus ir jaunimą supažindinti su knygos istorija, jos įrišimo ir iliustravimo paslaptimis. Atskleisti ir skatinti dalyvių kūrybiškumą, meninius gebėjimus, plėsti kultūros įvairovę, jos prieinamumą.

Projekto veiklos vyks Zarasuose, Dusetose, Antazavėje ir Turmante. Veiklose dalyvaus Zarasų miesto vaikai ir jaunuoliai, kurorto sezono Zarasuose atidarymo šventės svečiai. Dusetose, Antazavėje ir Turmante – seniūnijų bendruomenių vaikai, jaunimas.


Zarasų viešosios bibliotekos organizuotoje „Lauko bibliotekoje“ kurorto sezono šventėje „Zarasai – tarytum vasara 2017“ gegužės 27 d. nuo 14.00 iki 17.00 val. vyks renginys „Tu gali sukurti knygą Zarasuose“. Jame „Lauko bibliotekos“ lankytojams įvairiausias knygos paslaptis padės atskleisti profesionalūs menininkai.


Dailininkė grafikė Jūratė Kemeklytė Bagdonienė vesdama užsiėmimą „Nuo šerdies iki širdies“ mokys kurti medžio atspaudais. Dailininkė Sigutė Chlebinskaitė užsiėmime „Knygos įrišimo paslaptys pagal italų dizainerį Bruno Munari“ mokys kurti įvairiaspalves įvairiaformes knygas. Menininkė Renata Česnavičienė mokys sukurti knygą iš vieno lapo, Rūta Mozūraitė – kurti knygas žirklėmis. Brailio rašto žinovas ir iliustratorius reljefiniais piešiniais Vytautas Gendvilas dirbtuvėlėse „Paliesk savo vardą“ mokys kurti neregių ir silpnaregių raštu. Fotografas Gintas Kavoliūnas supažindins su iliustravimu cianotipijos būdu dirbtuvėlėje „Nuskink lapelį, atspausk medelį“.


Tarptautinėje vaikų gynimo dienos šventėje Dusetose vyks renginys „Tu gali sukurti knygą Dusetose“ su menininkėmis Sigute Chlebinskaite ir Renata Česnavičienė. Antazavėje ir Turmante renginiai vyks rugpjūčio mėnesį.


Projektu „Kūrybinių improvizacijų ciklas „Knygos kelias“ Zarasų viešojoje bibliotekoje ir padaliniuose“ Zarasų viešoji biblioteka išplės kultūros edukacijos vaikams ir jaunimui prieinamumą, formų įvairovę.


Projektą remia:

Lietuvos Respublikos Kultūros ministerija

km
Lietuvos kultūros taryba

lkt


Zina Černovienė, Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyresn. bibliotekininkė


Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.


Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.


www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

KomentuotiApklausa

Ar pritariate Vyriausybės įvestiems ribojimams galimybių paso neturinties asmenims?

Savaitės populiariausi

VALDŽIOS SPRENDIMAI TYLOMIS
24 Lapk. 2021 12:54VALDŽIOS SPRENDIMAI TYLOMIS

Šiuo metu viešoje erdvėje garsiai kalbama, tik  [ ... ]

Plačiau
NEBLAIVUS IR BE TEISIŲ BMW VAIRUOTOJAS
28 Lapk. 2021 07:38NEBLAIVUS IR BE TEISIŲ BMW VAIRUOTOJAS

2021-11-28 apie 03.45 val., Zarasų r., Zarasų se [ ... ]

Plačiau
ZARASŲ MIESTO EGLĖS ĮŽIEBIMO ŠVENTĖ
24 Lapk. 2021 11:39ZARASŲ MIESTO EGLĖS ĮŽIEBIMO ŠVENTĖ

Gruodžio 3 d. 16.30 val., Sėlių aikštėje, Zar [ ... ]

Plačiau

Naujausi skelbimai

Telefonas
( / Kompiuteriai ir ryšio priemonės)

Telefonas
11-28-2021

Telefonas
( / Kompiuteriai ir ryšio priemonės)

Telefonas
11-26-2021

Televizorius
( / Kita)

Televizorius
11-26-2021

Mobilus gateris
( / Kita)

Mobilus gateris
11-25-2021

Medus 4€
( / Kita)

noimage
11-25-2021

parduodu
( / Nekilnojamasis turtas)

noimage
11-25-2021

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information