ĮGYVENDINTAS PROJEKTAS „ZARASŲ M. VIEŠŲJŲ ERDVIŲ KOMPLEKSINIS SUTVARKYMAS TERITORIJOJE TARP DARIAUS IR GIRĖNO G. BEI ŠIAULIŲ G. IR DVIEJUOSE DAUGIABUČIŲ KIEMUOSE P. ŠIRVIO G.“

100 71Zarasų rajono savivaldybės administracija įgyvendino projektą „Zarasų m. viešųjų erdvių kompleksinis sutvarkymas teritorijoje tarp Dariaus ir Girėno g. bei Šiaulių g. ir dviejuose daugiabučių kiemuose P. Širvio g.“.

Projekto metu sutvarkyta gyvenamųjų daugiabučių namų teritorija tarp Sėlių a., Dariaus ir Girėno g., Šiaulių g. bei Savanorių g. Šiame daugiabučių namų kvartale įrengtos automobilių stovėjimo aikštelės, sutvarkyti įvažiavimai į kiemus, šaligatviai, lauko apšvietimo tinklai, įrengti suoliukai, šiukšliadėžės, dviračių stovai, teritorija apželdinta medžiais ir krūmais.

100 1

100 2


Aktyviam gyventojų poilsiui kiemuose įrengti treniruokliai, sutvarkyta krepšinio aikštelė, pastatyti sporto įrenginiai, lauko stalo teniso stalai.

100 3

100 4

Mažieji bendruomenės nariai džiaugiasi naujomis vaikų žaidimų aikštelėmis, kuriose įrengtos modernios ir saugios čiuožynės, sūpynės, laipynės, spyruokliukai.

100 6

100 5

Zarasų rajono savivaldybės administracija tikisi, kad projekto metu sukurta patraukli gyvenamoji zona miesto centre sudarys sąlygas gyventojams aktyviau leisti laisvalaikį, skatins bendruomeniškumą, socialinį aktyvumą.

Projekto veiklos apėmė ne tik miesto dalį, esančią tarp Sėlių a., Dariaus ir Girėno g., Šiaulių g. bei Savanorių g., bet ir P. Širvio gatvėje esančius kiemus. Kadangi šioje teritorijoje negausu vaikų žaidimo aikštelių – dviejuose pasirinktuose kiemuose įrengtos erdvės vaikams. Kieme tarp P.Širvio 8 ir 12 namų įrengta aikštelė mažiausiems - 2-6 metų vaikučiams, kieme tarp P. Širvio 22, 26 ir 36 namų aikštelė skirta 6-12 metų vaikams.

100 71

100 8

Projekto Zarasų m. viešųjų erdvių kompleksinis sutvarkymas teritorijoje tarp Dariaus ir Girėno g. bei Šiaulių g. ir dviejuose daugiabučių kiemuose P. Širvio g.“ tikslas - prisidėti prie paslaugų sektoriaus plėtros bei aplinkos kokybės gerinimo. Tikslinė grupė - visi Zarasų miesto gyventojai bei atvykstantys miesto svečiai.

Bendra projekto vertė 645.806,42 Eur, iš jų 528.358,00 Eur Europos regioninės plėtros fondo lėšos, 52.411,00 Valstybės biudžeto lėšos ir 65.037,42 Eur Savivaldybės biudžeto lėšos.

Projektas „Zarasų m. viešųjų erdvių kompleksinis sutvarkymas teritorijoje tarp Dariaus ir Girėno g. bei Šiaulių g. ir dviejuose daugiabučių kiemuose P. Širvio g.“ finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 7 prioriteto „Kokybiško užimtumo ir dalyvavimo darbo rinkoje skatinimas“ Nr. 07.1.1-CPVA-R-905 įgyvendinimo priemonę „Miestų kompleksinė plėtra“.

 Finansuojama iš Europos regioninės plėtros fondo

www.esinvesticijos.lt

Programos ženklas


Zarasų rajono savivaldybės administracijos informacija


Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.


Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.


www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Komentuoti


Komentarai  
-5 # Sveikintina 2020-01-11 10:03
Sveikintina, net keista, kad pagaliau valdžia mūsų ir mumis rūpinasi. Tikrai didelis dėkui
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Negerai 2020-01-11 22:06
Prie darželio galėjo sutvarkyt įvažiavimą, aikštelė š... dabar žmonės vargsta :(
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-5 # Pasaka 2020-01-12 11:22
Fantastiškai gražiai sutvarkyta -smagu matyti kaip keičiasi ir gražėja Zarasai. Manau, kad ir toliau bus tvarkoma ir gražinama. Supraskime, kad vienu metu visko padaryti neįmanoma, tai lėšų ir finansavimo klausimas. Viskam ateis savo eilė. O dabar sugebėkime pasidžiaugti tuo, ką jau turime šiandien.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Sima 2020-01-12 19:01
Tikrai puiki aikštelė, dėkui už ją
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Jo 2020-01-12 21:03
S.Neries 15 aplinka atitinka 1980 metų tarybinio ūkio aplinką,asfaltas skylė ant skylės, bordiūrai isgriuvę,šaligatvio tarybinês plytelės išklerusios..tai kur Europos plėtra ten? Asmeniškai man yra Visaginas pavyzdys,ten renovuoja visus kiemus po biški, plečiasi auto aikštelės,visur nauji šaligatviai ir t.t.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-3 # jo jo 2020-01-12 22:21
Ypatingai daug namu surenovavo Visaginas - lygiai viena - tad nereikia cia ir lyginti jo su Zarasais
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # DianaPet 2020-04-22 15:27
Nu super, šaunuoliai ! Kaip tvarkosi ta mūsų gražioji Lietuva tapdama dar gražesnė.. Takeliai, apšvietimas, krūmai ir medeliai, tvorelės ir ačiū tiems, kurie specializuojasi šioje srityje ! http://www.kiemoprojektai.lt/lt/kiemo-projektai/stogines.htm
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Savaitės populiariausi

KVIEČIA ZARASŲ MIESTO ŠVENTĖ
14 Rugp 2020 04:53

„ZARASAI 2020“
Zarasų miesto šventė ir folkl [ ... ]

Plačiau
PAGAUTAS NEBLAIVUS AUDI VAIRUOTOJAS
10 Rugp 2020 07:09PAGAUTAS NEBLAIVUS AUDI VAIRUOTOJAS

2020-08-09 apie 18.00 val., Zarasų r., Dusetų ms [ ... ]

Plačiau
„O JEI ŠIANDIEN ESI TAU SKIRTUOS ZARASUOS...“
11 Rugp 2020 13:13

Zarasų krašto fotografai, šiemet susibūrę į  [ ... ]

Plačiau

Apklausa

Šią vasarą atostogausiu:

Naujausi skelbimai

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information