Adomus

AKTYVIŲ MOKYTOJŲ SAMBŪRIS

1Vasario 17 dieną Zarasų rajono švietimo įstaigų pedagogai buvo pakviesti į „Aktyvių mokytojų tinklo sambūrį“. Tai pokyčių projekto „Lyderių laikas 3“ ir Zarasų rajono savivaldybės kūrybinės komandos inicijuotas renginys. Jis skirtas mokytojų įgalinimui ir įveiklinimui dirbti kitaip, kad ugdymos(si) procesas būtų patrauklesnis, įdomesnis, turiningesnis, atitinkantis tiek ugdytinių, tiek pedagogų, tiek steigėjo lūkesčius. Švietimo bendruomenė supranta kaitos svarbą ir būtinumą. Norint įvykdyti tam tikrus veiklos pokyčius ugdymo procese, būtina motyvuota visa mokyklos bendruomenė.

 Rajono kūrybinės komandos nariai savo mokyklų bendruomenėse aptarė ir numatė konkrečias veiklas, kurios padėtų ugdymo procesui tapti inovatyvesniu, patrauklesniu ir kokybiškesniu. Šios mokyklų bendruomenių mintys ir pasiūlymai buvo apibendrinti ir išgryninti rudenį vykusios Metodinės dienos „Pedagogų forumas“ veiklose.

Nutarta planuoti ir išbandyti efektyvias, integruotas pamokas, kurios vyktų netradicinėse edukacinėse erdvėse. Tokios pamokos skatintų mokytojų bendradarbiavimą, įkvėptų naujovių išbandymui, didintų mokinių motyvaciją tobulėti. Tam labai reikalinga mokytojų požiūrio kaita, tikėjimas naujų veiklų prasmingumu ir sėkme.

Džiugu, kad į mokytojų sambūrį susirinko gausus būrys mokyklų atstovų. Tai įrodo, kad mūsų rajono mokytojai yra aktyvūs ir nusiteikę išbandyti naujus, įkvepiančius mokymo ir bendravimo metodus. Renginio metu mokytojai turėjo galimybę komunikuoti su kolegomis, semtis naujų žinių bei patirčių praktiškai planuojant veiklas/pamokas, kuriuose naujoviškiau atsiskleistų tema, vyrautų inovatyvūs metodai, dalyvautų socialiniai partneriai, būtų įveikiami galimi iššūkiai ir sulaukta pozityvių rezultatų.

Nutarta, kad mokyklų bendruomenės parengs po kelias integruotas pamokas ir jas išbandę pasidalins gerąja patirtimi. O kad mokytojų darbas būtų įkvepiantis ir rezultatyvus, jiems bus organizuojami projekto mokymai.

Renginį puikiai moderavo Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos direktorė Aldona Navickienė ir Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos mokytoja Daiva Šileikienė. Dėkota visiems renginio dalyviams, kurie atvyko, dalyvavo diskusijose, teikė pasiūlymus, skleidė savo ilgametę gerąją pedagoginę patirtį.

Tikimasi, kad tinkamai komunikuojant ir dirbant sujungus bendras jėgas galima siekti patrauklaus ir kokybiško ugdymo proceso.

Zarasų rajono kūrybinės komandos projekto „Lyderių laikas 3“ informacija

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13


Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.


Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.


www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Komentuoti


Savaitės populiariausi

DARYKIME IŠVADAS
25 Gegužė 2020 05:06DARYKIME IŠVADAS

COVID- 19 pandemija ir paskelbtas karantinas, pana [ ... ]

Plačiau
JAUNUOLIAI BANDĖ PAGROBTI AUTOMOBILĮ
25 Gegužė 2020 08:04JAUNUOLIAI BANDĖ PAGROBTI AUTOMOBILĮ

Gautas pareiškimas, kad 2020-05-22 apie 19.00 val [ ... ]

Plačiau
ŠAUKIAMAS 15-ASIS ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYB...
22 Gegužė 2020 12:39ŠAUKIAMAS 15-ASIS ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS POSĖDIS

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savival [ ... ]

Plačiau

Naudingos nuorodos

Apklausa

Ar laikotės karantino?

Naujausi skelbimai

Vinilinių/homogeninių grindų klojėjai Norvegijoje
( / Darbo skelbimai)

Vinilinių/homogeninių grindų klojėjai Norvegijoje
05-29-2020

Šiltnamio darbuotojai (-jos) (prie agurkų)
( / Darbo skelbimai)

Šiltnamio darbuotojai (-jos) (prie agurkų)
05-29-2020

Gamybos linijos darbuotojai (maisto pramonė)
( / Darbo skelbimai)

Gamybos linijos darbuotojai (maisto pramonė)
05-29-2020

Trinkelių klojėjas Norvegijoje
( / Darbo skelbimai)

Trinkelių klojėjas Norvegijoje
05-29-2020

CE Kategorijos vairuotojas Olandijoje
( / Darbo skelbimai)

CE Kategorijos vairuotojas Olandijoje
05-29-2020

Auto mechanikas Olandijoje
( / Darbo skelbimai)

Auto mechanikas Olandijoje
05-29-2020

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information