NEGANDŲ METU POLITIKĖ RENGIA POLITIKAVIMO PUOTĄ ARBA ATSAKYMAS Į RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS NARĖS DAIVOS KELEČIENĖS PAREIŠKIMĄ

zarasai logoKai vieni žmonės dirba, deda visas pastangas likviduojant ekstremaliosios situacijos padarinius, stengiasi, kad mūsų žmonės išsaugotų sveikatą ir gyvybę, kiti tuo metu turi visai kitus tikslus. Šiuo sudėtingu laikotarpiu susikrauti greitą kapitalą, nesvarbu materialinį ar politinį.

Vienas iš tokių charakteringų pavyzdžių yra Zarasų rajono savivaldybės tarybos narės Daivos Kelečienės pareiškimas rajono Savivaldybės merui. Šis Daivos Kelečienės pareiškimas buvo viešai paskelbtas rajono Savivaldybės tarybos posėdyje, išspausdintas rajono laikraštyje „Zarasų kraštas“ . Šiame pareiškime rajono Savivaldybės tarybos narė apkaltino merą nebūtais dalykais, pareikšdama, kad jis kaltas dėl Zarasų rajono ligoninės direktorės išėjimo iš darbo.

 

Merui, rajono Savivaldybės tarybos daugumai šiuo metu tenka daug dirbti neskaičiuojant darbo valandų ir poilsio dienų, kovojant su koronaviruso pandemija, organizuoti svarbiausius ekstremaliosios situacijos užkardinimo ir likvidavimo darbus, tačiau tokio karšto darbymečio metu į šią veiklą kiša pagalius Tarybos narė, kurios tikslas nepagelbėti rajono gyventojams, o atitraukti nuo svarbių darbų ir problemų sprendimo.

 

Taip, VšĮ Zarasų ligoninės direktorė Irena Liutkienė parašė prašymą dėl atleidimo iš pareigų. Meras, laikydamasis įstatymų reikalavimų, privalėjo šį prašymą patenkinti. Tačiau tokį sprendimą direktorė padarė ne dėl mero priekaištų ir reikalavimų. Džiaugiamės tuo, ką ligoninėje nuveikė direktorė ir galima pasakyti jai daug padėkos žodžių.

 

Rajono gyventojams norime pasakyti tiesą. Rajono Savivaldybės tarybos narė Daiva Kelečienė vasario mėnesį Savivaldybės tarybos Ūkio komiteto posėdyje nepagarbiai elgėsi su direktore, dėl to kilo konfliktas. Po jo direktorė atėjo į mero kabinetą ir pareiškė, kad toliau ji dirbti tokioje situacijoje nebegali. Po šio įvykio direktorė Irena Liukienė buvo nuraminta ir darbą tęsė toliau. Tačiau tarp Daivos Kelečienės ir ligoninės vadovės konfliktas vis labiau ir labiau stiprėjo ir peraugo į atvirą priešpriešą. Dėl šių priežasčių direktorė nedalyvavo net rajono Savivaldybės tarybos dvyliktame posėdyje. Šiuo sudėtingu laikotarpiu direktorei dėl didelės darbų naštos, padidėjusio darbo krūvio ir emocinės įtampos dirbti buvo labai sudėtinga ir reikalavo daug fizinių jėgų. Prisidėjo prie to ir Tarybos narės Daivos Kelečienės ankstesni puldinėjimai.

Netiesą skelbia Tarybos narė, kad meras susitikime su aplinkinių rajonų merais sutarė, kad Karščiavimo klinika bus steigiama Visagine. Šiame susitikime įvyko tik aptarimas, kurio metu visaginiečiai pasiūlė mums sąlygas. Po šių sąlygų aptarimo meras kartu su rajono Savivaldybės administracijos ir sveikatos priežiūros vadovais įvertino šias sąlygas ir nusprendė drauge, kad ši Karščiavimo klinika turi būti steigiama Zarasuose. Tai patogiau bus zarasiškiams, o taip pat Zarasų medikams, kurie turėjo dirbti Visagine.

 

Karščiavimo klinikas steigti sumanė ne rajono Savivaldybės meras su rajono Savivaldybės administracija. Sveikatos apsaugos ministerija įpareigojo šalies savivaldybes steigti karščiavimo klinikas, kuriose bus priimami karščiuojantys galimai koronavirusu COVID-19 užsikrėtę asmenys. Šiose Karščiavimo klinikose būtų atliekami išsamesni tyrimai, įtariant koronavirusinę infekciją. Nors direktorė nebedirba, meras pavedė direktoriaus funkcijas atlikti rajono Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojui Remigijui Lamanauskui. Administracijos vadovai privalo įvykdyti Sveikatos apsaugos ministerijos reikalavimą ir Zarasuose, kaip jau buvo numatyta, bus Karščiavimo klinika. Bus patogiau ir pacientams ir medikams.

Manytina, kad šioje sudėtingoje situacijoje skelbti, organizuoti ir vykdyti konkursą į VšĮ Zarasų ligoninės direktoriaus pareigas nėra pats geriausias laikas. Konkursas bus paskelbtas bei organizuojamas po karantino, laikantis reglamentuojančiuose teisės aktuose nustatytų reikalavimų. Dedamos visos pastangos išsaugoti Zarasų ligoninę ir joje teikiamų paslaugų skaičių ir kokybę.

Vietoj to, kad Tarybos narė rašinėtų pigius pareiškimus, verčiau ji pasiūlytų racionalesnį sprendimą, kurį su dideliu malonumu išnagrinėtume. Tačiau racionalaus grūdo pareiškime nerandame. Politikavimu tvarkos ligoninėje neįvesi, medikų gerovės bei pacientų geresnės gydymo kokybės nepasieksi. Tačiau Tarybos narė to visai ir nesiekia, galvojama ir svajojama apie aukštus politinius reitingus ir vaizduotėje jau seniai dėlioja aukštus postus.

 

Taigi, prieš mėnesį rajono Savivaldybės tarybos narė Daiva Kelečienė iš visų jėgų ir įniršio puolė direktorę Ireną Liutkienę ir jos pastangas, o dabar kardinaliai pasikeitė Tarybos narės požiūris – ji tapo aktyvi ligoninės vadovės gynėja.

Šiuo sunkiu ir labai sudėtingu laikotarpiu tikėjomės, kad bus pamirštas pigus politikavimas, nebus spekuliuojama žmonių dėl ateities išgyvenimais ir visi susitelksime bendram darbui, siekiant įveikti užklupusią pandemijos negandą. Deja, šiandien tenka stebėti Tarybos narės asmeninių interesų dominavimo pavyzdį. Šio sudėtingo iššūkio metu.

Norime išreikšti savo palaikymą priešakinėse linijose stovintiems žmonėms: VšĮ Zarasų ligoninės, VšĮ Zarasų pirminės sveikatos priežiūros centro gydytojams, slaugytojams, laborantams, kitam medicinos įstaigų personalui, greitosios pagalbos vairuotojams už Jūsų pasiaukojamą ryžtą, nuoširdžią pagalbą ir rūpestį žmonėms. Visi šie darbuotojai nusipelnė pačios didžiausios pagarbos, pasitikėjimo, įvertinimo ir padėkos.

 

Rajono Savivaldybės informacija

zarasai logo


Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.


Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.


www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Komentuoti


Komentarai  
+4 # Sima 2020-04-07 17:52
Mieieji, ko jūs pešatės tokiu sunkiu metu???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # gyventoja 2020-04-07 17:57
Trūksta žodžių apie Zarasų politikus. Sugalvojo politikuoti ir postais dalytis tokiu metu. Kaip jums negėda! Šlykštu ir skaityti. O rajono gyventojams verta eilinį kartą pamąstyti ką renkate per rinkimus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # Vaje 2020-04-07 18:00
Koks meras, tokie jo ir skiriami ale specialistai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # Daiva Kelečienė 2020-04-07 19:11
Skaitau ir labai liūdna, kad rajono vadovo komanda bando savo nedorus ketinimus maskuoti puolimu. Nejaugi vadovai gali leisti tokius straipsnius savivaldybės vardu? Tarybos narės tikslas - konkursas į Zarasų ligonės vadovo pareigas. Trys pareiškimai susiję su geru žodžiu vadovei ir raginimas organizuoti konkursą...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # Nesuprantu 2020-04-07 20:34
Kodėl Daiva lenda į ligoninę, ką pas ją mokesčiuose nėra ką veikia, kiek nelegalų prekiauja, tarp jų ir alkoholiu, cigaretėmis, gauna pašalpas, o mokesčių nemoka. Pirma, reikia savo bare darbą atlikti. Įsivaizduoju, jeigu tarybos nsatė Barisevičienė imtų gaudyti kontrabandistus ir nelegalius prekeivius ir servizistus. Reikia baigti šitą šou ir pradėti dirbti, o ne reklamuotis, nusibodo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Bendrai 2020-04-07 21:13
O kur yra koks jos pareiškimas, kad paskelbus konkursą į šios įstaigos vadovo pareigas ji ketina kandidatuoti? Apart politinių oponentų teiginių. O kad tarybos posėdžių metu pasidalina vykstančiomis rajone aktualijomis - labai gerai. Kaip besakyti, ji išrinkta į tarybą kaip tautos atstovė, rinkėjai išreiškė pasitikėjimą, ir kiek tenka stebėti tarybos posėdžius, spaudą, viešąją erdvę, aktyviai ir tinkamai atlieka savo misiją kaip tarybos narė: viešų pareiškimų teikimu, dalyvaujant diskusijose tarybos, komitetų posėdžiuose svarstant įvairius svarbius rajonui klausimus: pvz: biudžeto, mokyklų optimizavimo ir t.t.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-3 # dalyvavo taip 2020-04-07 21:30
kad žmogus išėjo iš darbo.galvoji ką šneki, o gal trečią bambalį ryji
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # Daiva Kelečienė 2020-04-07 21:25
Esu Tarybos narė, todėl jaučiuosi atsakinga. Darbinėj srityje tikrai turiu ką veikti, bet kandidatuodama į tarybą įsipareigoju dirbti ir priimant sprendimus. Ačiū už kritiką.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # gerai 2020-04-09 07:07
gerai kad atsakė, nereikia daivutei nesąmonių skiesti. dabar žmonės žino. matai kokios jos emocijos - puota maro metu. va toks rašinėjimas tai baisus dalykas, direktorę iš darbo iškrapštė ir dabar kitus kaltina, manau direktorė apie tai tikrai pasakys. Pažįstu tokią žmonių kategoriją , kurie tai elgiasi. Nuoširdžią užuojautą noriu pareišti Mokesčių inspekcijos Zarasų poskyrio darbuotojams, jiems tiktrai nepasisekė. Reikėtų kad valdžia jiems skirtų priedus, pieną arba nors kefyrą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Priedas 2020-04-09 08:25
Priedus reikia skirti dar likusiems savivaldybej dirbti darbuotojams (būtent dirbti, o ne po šiltu partiniu ar giminystės sparneliu prisiglaudus atbuti), o isgyvenusiems toki marazmatiku siautėjima (kadenciją) , dar ir medaliais apdovanoti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # TIESA 2020-04-07 19:56
Mano nuomone tiesa yra ta,kad rajono meras tik imituoja darbą sėdėdamas visokiuose posėdžiuose.Na ,o Kelečienė kaip jai įprasta bando pasinaudoti proga pasireklamuoti net ir pamiršus ,kad ji pati prieš tai elgėsi visiškai priešingai.Gaila ,bet dviveidiškumas mūsų politikieriams yra įprastas...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-5 # man 2020-04-07 20:43
man muitininkai nuo 90 uju jokio pasitikėjimo nekėlė, mačiau jų darbelius gana iš artii neaišku, kodėl visi tik į šiltus postus lenda, kanceliarijon nė viena eiti nenori. norėčiaukad pasidalintume savo mintimis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # patiko 2020-04-10 14:52
man patiko šita komentaro dalis:Kelečienė kaip jai įprasta bando pasinaudoti proga pasireklamuoti net ir pamiršus ,kad ji pati prieš tai elgėsi visiškai priešingai.Gaila ,bet dviveidiškumas mūsų politikieriams yra įprastas.. Gerai kad supratte, gaila, kad ne visi
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # akmenėlis bate 2020-04-07 21:56
Gerai, kad toj vadinamoj taryboj liko nors vienas akmenėlis bate (Daiva), visi kiti tik rankutes kilnoja, apsimeta, kad nieko nesupranta ir nemato. Galima vertinti žmones už praeities nuodėmes - yra ten ir muitininkų, ir policininkų, ir miškininkų, ir prichvatizatorių, ir ,,už gerus darbus teistų", bet geriausia jų charakteristika - dabartinė veikla. Realiai rajone jokios opozicijos nebelikę, net Podolskio nėra. Liko tik viena Daiva, kurią visom išgalėm bando sukompromituoti. Prie tokių vadovų mūsų laukia tik gūdūs laikai ir sąstingis, bet žiūrėkim į ateitį su optimizmu. Po gūdžių laikų būtinai ateis atsinaujinimas, o ,,vsio zakonno" pasekėjų vieta - istorijos šiukšlyne.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # šiukšlynas 2020-04-07 22:40
dėl šiukšlyno viskas aišku, tik savo laiku neatsidūrė muitininkai ir prichvatizatoriai tam tikrose vietose, o paskui jau istorijos šiukšlyne. Skaičiau buvusio vsd direltoriaus Jurgio Jurgelio prisiminimus, daug apie zarasiškius irgi įdomaus papasakota, tad gal reikėtų, kad ateinantis seimas atgaivintų ne tik prisiiminimus. Gal tada kai kas ne tik šiukšlyne atsidurs. Nebuvo ten vsio zakono.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # tegul 2020-04-08 21:44
šitas akmenėlis mokesčius sutvarko rajone, kiek tų nelegalų, mokesčių nemoka, į biudžetą pinigai neateina, merui labai sunku, o kelečienė jau visą gyvenimą piarinasi. Gerai kad žmonės ją seniai perpratę ir jokių postų neduoda. Nesusitvarko mokesčiuose, vargu, kad kitur susitvarkys.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # batas be akmenėlių 2020-04-08 23:13
Nelegalus jau ne pirmus metus labai sėkmingai iš šešėlio ,,traukia" tūlas Skvernelis, įdarbinęs visur, kur tik įmanoma, savo buvusius bendradarbius. Kasmet milijardus tik traukia, tik traukia, o jei dar nepakankamai jų ištraukė, pretenzijas jam ir pareikškit.
Ir anoks čia gerumas, kad Daivai ,,postų" neduoda. Mūsų rajone dabar tuos ,,postus" išimtinai pagal partinį principą arba principą ,,ranka ranką plauna" dalina, užtat ir vadovauja tokie, kur nieko rajonui naudingo sukurti nesugeba, o tik savo asmeninius reikaliukus suka - keliuką paremontuoja prie savo namų, giminaičių įdarbinimu pasirūpina. Spėju, kad pati Daiva tokioj neskaidrioj ir negerai kvepiančioj aplinkoj tų ,,postų", net jei ir ant kelių parklupę jos paprašytų, neimtų. Tiesiog kontingentas ne tas...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # Hmmm 2020-04-09 06:21
Pilietinę pareigą privalu atlikti kiekvienam, pateikiant atitinkamoms institucijoms išsamią informaciją apie asmenis, galimai vengiančius mokėti mokesčius, taip prisidedant prie rajono gerbūvio kūrimo. Reikalauti mokam kiekvienas, bet ką kiekvienas iš mūsų padarom, kuom prisidedam? Ir šeip labai ydinga praktika, kai postai už kažką duodami, juos užimti turėtų tik kompetetingi, praktinę patirtį, turintys asmenys, ir tada išsispręstų daug bereikalingų problemų. O Daiva yra kompetetinga, išsilavinusi, aktyvi tarybos narė ir tikrai gerai besitvarkanti savo pagrindiniame darbe. Už tai ir yra verta tik pagarbos. O ne kažkokio nepagrįsto puolimo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Mikute 2020-04-08 12:53
Nesuprantu,geri Daivos pareiškimai kai vadovė atsistatydino ?O prieš tai ,kai ji visas jėgas atiduodavo ligoninei,ją puolė? Reikėtų kažkam pasikonsultuoti su psichoterapeutu apie asmenybes susidvejinimą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-9 # Turėkit sąžinės 2020-04-09 09:10
Gyvename sudėtingu laikotarpiu ir dabar ne tai turėtų rūpėti. Kažkaip pamirštate padėkoti rajono valdžiai, kad Zarasuose neturime nei vieno užkrato - iš anksto rūpintasi gyventojų saugumu. Mums net Vilnius pavydėjo. Tad ačiū vadovams, kad laiku buvo susigriebta ir tikrai labai daug padaryta. O ligoninės vadovo klausimas neabejoju, kad bus išspręstas ir manau, kad buvusi vadovė visiškai tinkama šiam darbui. Yra vienas bet, kuris bando dar ir ligoninę pasigvelbti savo žinion - gal derėtų mažinti savo apetitus. O šiaip esate šaunuoliai šiuo atsakingu laikotarpiu. Ačiū.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-8 # vISKAS AIŠKU 2020-04-10 14:47
Šita Kelečienės koalicija neturi jokios ateities, iš visų jėgų plėšosi, kad išlikti. Tačiau ateis galas, tokių tik malančių liežuviu nereikia. Teisingai pastebėjo ankstesni komentatoriai, mokesčiuose blogai, darbų nėra, dar tokiu sunkiu metu kelti ermiderį dėl ligoninės. Tarybos narė išsiaiškink, susitark, padėk, o dar žmones įžeidinėti. Kas jūs tokia, kad taip su žmonėmis kalbėti? Patarimas - nelipk ant bačkos ir nešauk! Žmonės nėra kurti ir akli. Tarybos narė padėk ,patark o nereklamuok save. Labai jau nusibodo. Šaunus meras, gerą atsakymą davė. Ateityje tokiams tarškaliams reikia taip atsakinėti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-6 # Gali laikinti kiek n 2020-04-12 21:51
O rinkimuose dar toloka iki 300 balsų Prognozipju, kad kelečienės koalicija iš viso kituose rinkimuose sėdės ant atsarginio suolelio. Rajono istorijos šiukšlyne.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-6 # Seniai įsitikinau 2020-04-13 08:21
Aš skaitydama komentarus ir girdėdamas žmonių kalbas, įsitikinau, kad muitininkams Zarasuose į aukščiausius valdžios ešalonus jokių šansų. Kiek jau buvo bandymų. Aš jau seniai tuo įsitikinau.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Savaitės populiariausi

2020-11-23: COVID-19 SITUACIJA ZARASŲ RAJONE
23 Lapk. 2020 08:182020-11-23: COVID-19 SITUACIJA ZARASŲ RAJONE

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sve [ ... ]

Plačiau
2020-11-25: COVID-19 SITUACIJA ZARASŲ RAJONE (info...
25 Lapk. 2020 15:402020-11-25: COVID-19 SITUACIJA ZARASŲ RAJONE (informacija papildyta)

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie S [ ... ]

Plačiau
PĖSČIŲJŲ PERĖJOJE PARTRENKTAS VYRAS
20 Lapk. 2020 09:57PĖSČIŲJŲ PERĖJOJE PARTRENKTAS VYRAS

Lapkričio 19 d., pavakarę, apie pusę šeštos,  [ ... ]

Plačiau

Apklausa

Antrojo karantino metu:

Naujausi skelbimai

Metalo Detektorius Garret 300i
( / Kompiuteriai ir ryšio priemonės)

Metalo Detektorius Garret 300i
11-26-2020

Dujine virikle
( / Kita)

Dujine virikle
11-25-2020

VANDENS ŠULINIŲ VALYMAS Tel.864385273
( / Darbo skelbimai)

noimage
11-25-2020

Pirkčiau 1-2 k. butą
( / Nekilnojamasis turtas)

noimage
11-25-2020

ieskome issinamuoti buta!
( / Kita)

noimage
11-25-2020

PERKU 3 kambarių butą
( / Nekilnojamasis turtas)

noimage
11-25-2020

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information