0
110

2023 m. lapkričio 28 d. Panevėžyje vyko Vidaus reikalų ministerijos organizuotas renginys „Seniūnaitis – pagalba gyventojams ir savivaldai“. 

Gausiai susirinkusiuosius pasveikino Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministrė Sigita Ščajevienė ir Panevėžio miesto savivaldybės vicemerė Žibutė Gaivenienė.

Pagrindinė renginio mintis, kurią akcentavo Mykolo Romerio Viešojo administravimo instituto lektorė, dėstytoja dr. Aušra Šukvietienė, visų mūsų tikslas – mažinti atskirtį tarp gyventojų ir valdžios atstovų. Seniūnaitis atstovauja ne konkrečiam asmeniui, o kolektyviniams, aktualiems bendruomenės interesams, tačiau jis neatstovauja viso miesto gyventojų interesams. Seniūnaitis atstovauja bendruomenės interesus valstybės ir savivaldybių institucijose, santykiuose su kitais asmenimis, seniūnaičio kompetencijai priskirtais klausimais.

Tarp seniūnijos ir gyventojų turi būti užmegztas pagrindinis ryšys, nes tik per bendruomenę galima pasiekti daugiau, nei veikiant po vieną.

Donatas Gurevičius, Priešgaisrinės apsaugos gelbėjimo departamento Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos CS skyriaus viršininkas, pristatė pasirengimo veiksmus ekstremalioms situacijoms. Jis priminė, kad daug aktualios informacijos galima rasti Lietuvos pasirengimo ekstremaliosioms situacijoms svetainėje: https://lt72.lt/.

Seniūnaičiams bus perduotas informacinis leidinys, skirtas jiems ir aktyvioms bendruomenėms – „Seniūnaičio žinynas“. Renginyje dalyvavę seniūnaičiai namo parsivežė ir ženkliuką „Seniūnaitis“.

Renginys buvo informatyvus ir naudingas. Dėkoju Vidaus reikalų ministerijai už puikų renginį, o Zarasų rajono savivaldybei už galimybę dalyvauti jame.

Investicijų ir plėtros skyriaus vyriausioji specialistė Dalia Banienė

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite