TAI KAS SVARBU VISIEMS

magučiaiNoriu pasidalinti man, o gal ir nemažai gyventoju daliai svarbia problema. Dar prieš keletą mėnesių, kreipiausi į Zarasų rajono valdžią, dėl to, kad labai blogai prižiūrimi keliai, o mano atveju būtent keliai Magučiuose.

Paskutinis lašas perpildęs kantrybės taurę, buvo atvejis, kai palijus ir pašalus Magučių gyventojai negalėjo išvažiuoti ryte į darbus, o į Magučių darželį, neįmanoma buvo atvežti vaikų, nes kelias buvo ypatingai slidus ir visiškai nepravažiuojamas. Gal ir nebūtu šio straipsnio, jei ne tai, kaip į mūsų prašymą reagavo seniūnas ir rajono valdžia. Mes Magučių gyventojai, susibūrę, surinkome parašus ir kreipėmės į Zarasų rajono merą, bei administracijos direktorių, kad jie įvertintu susidariusią padėtį ir imtųsi priemonių, kad bent jau tie keliai kurie yra ypač svarbūs gyventojams, būtu prižiūrimi geriau, o gyventojams ir Magučių darželio vaikams, net ir pasnigus, ar su šaltuku palijus, galima būtu pasiekti savo darbus ar ugdymo įstaigas. Labai gaila, bet nei meras, nei administracijos direktorius mums net nesiteikė atrašyti, o atrašė tik direktoriaus pavaduotojas ir tai itin trumpai. Neva tai, kad keliai visame rajone prižiūrimi gerai, vadovaujantis sudarytomis sutartimis. Tad mes, iš tokio trumpo parašymo supratome, kad mūsų problemos rajono vadovams visiškai neįdomios. Negalėdami to pakęsti, parašėme raštą seimo kontrolierei ir betarpiškai su ja susitikome, bei išdėstėme savo poziciją ir nepasitenkinimą atsakingų pareigūnų sprendimais, bei požiūriu į rajono gyventojų problemas.

Praėjus porai savaičių, iš kontrolierės gavome raštą, kad rajono vadovai netinkamai vertina situaciją ir privalo ne tik atkreipti dėmesį, bet ir imtis priemonių, kad keliai būtu prižiūrimi geriau, o gyventojų prašymai butų vertinami, į juos atsižvelgiama bei imamasi priemonių netinkamiems pareigūnų veiksmams, ar jų neveikimui pašalinti. Apsidžiaugėme, tikėjomės, kad Magučių keliai bus prižiūrimi geriau, o ypatingai blogos būklės keliai ne tik pagreideriuoti, bet ir įtraukti į asfaltuojamų kelių sąrašą. Deja, mūsų džiaugsmas buvo trumpalaikis, nes ir po to, kai seimo kontrolierė įpareigojo rajono vadovus imtis priemonių trūkumų šalinimui, iš mūsų ponų viršininkų, mes gavome atsakymą, kad ne tik mūsų, bet ir visi kiti keliai prižiūrimi tinkamai, o asfaltuojami atsižvelgiant į jų reikalingumą, kiek gyventojų ten gyvena ir ant kiek intensyviai jie yra naudojami.

Vienu žodžiu rajono vadai Magučių ir ne tik, gyventojus pasiuntė ten, kur jų manymu yra vieta žmonėms kurie nepolitikuoja ir nelenda į valdžią. Kitokiu atveju jie pamatytu, kad visai nesenai buvo išasfaltuotas kelias, kurio atkarpoje yra tik keturi namai, o netvarkomi keliai kur gyvena dešimtys gyventojų. Tiesa, galbūt turi reikšmės, kad kelio atkarpoje kurią išasfaltavo skubos tvarka, gyvena du rajono tarybos nariai ir Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, su kuriuo mūsų meras dabar matomas vos ne kiekvienoje nuotraukoje skelbiamoje internete, ar laikraštyje.

Tad mes supratome, kad sekantį kartą per rinkimus rajono gyventojams reikės balsuoti tik už savo miestelių ar gyvenviečių atstovus, nes matyt tik tokiu atveju kai gatvėje ar kaimelyje gyvens kažkas iš valdžios atstovų, tos gatvės bus prižiūrimos taip kaip pridera, o gyventojai kurie rašo prašymus nebus siunčiami ten iš kur ir kelią atrasti sunku. Ačiū mūsų rajono vadovams kurie galutinai atvėrė akis, kad eilinis gyventojas svarbus tik pats sau ir savo aplinkiniams, o rajono valdžiai tai nebent tik per rinkimus, kad tie ponai galėtu sėdėti savo „šiltose kėdėse“ ir pasakoti kaip jie rūpinasi mumis visais, bet deja susidūrus su jais, tu pamatai, kad realybė visiškai kitokia.

P.S. Jei rajono vadovai pakeis požiūrį į gyventojus ir ims tvarkyti visus kelius, o ne tik ten kur gyvena kažkas iš jų, tai ir mes pamatę gerus pokyčius, per rinkimus galėsime balsuoti ir už juos.

Pasirašo:
Magučių gyventojai.

magučiai


Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.


Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.


www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Komentuoti


Komentarai  
-22 # Magučiai 2020-06-04 20:12
Kelių visų neišasfatuosi ir nesutvarkysi, ne Vilnius mes kur pinigai plaukia. Pagal iždą manau tvarkosi labai gerai savivaldybės vadovai, o nepatenkintų bus visada. Geriau jau keliai duobėti, bet koronos neturim, pinigus keliams būtų skyrę, tai pusė nuo koronos nusbaigę būtų, kas jais važinėtų? Balsavau ir balsuosiu už LSDP
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # matot 2020-06-08 09:01
kaip mylet Magucius jaigu ju deka nenutiestas aplinkelis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # Magučių Kodėl 2020-06-04 20:23
Kodėl valdžios atstovai savo kelius taip puikiai sugeba sutvarkyti,išasfaltuoti, pasirūpinti žiema barstimu,o Magučių kaimas lieka be priežiūros ir netgi į vaikų darželį vaikų saugiai nuvežti negalima?!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Dusetos 2020-06-04 20:54
Dusetos myli direktorių, ten keliai geri
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # Magučių gyventoja 2020-06-04 23:12
Kviesim Tv pagalbą, nieko čia nebus!
Prie namų davažiuoti neįmanoma, ir čia skaitosi prižiūrėti keliai???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # GĖDA 2020-06-05 06:11
Idomu,o Gusevas su Lamanausku nors truputi jaučia gėdą,ar jiems visiškai vienodai ,svarbu tik asmeniniai interesai?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # Svetima gėda 2020-06-05 10:00
Gėda turėtų būti ir visiems juos palaikantiems tarybos nariams, ypač vadinamajam ,,jaunimui",bet turbūt ir tie turi kažkokios naudos sau, nes draugiškai kilnoja rankutes.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # Seklys 2020-06-05 09:36
Prie tokių vadovų pramustas dugnas, liko tik aukščiausio lygio cinizmas ir korupcija, mezti su sakem tokius iš valdžios postų.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # Magučiai 2020-06-05 10:01
Žmonės, galvokit gi, manot su geliku gerai per neasfaltuota kelią važiuot? Magučiai palauks, ten geliko niekas neturi
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-21 # Keliai 2020-06-05 13:13
Kimbama be reikalo, geri tie mūsų rajono keliai...pasižiūrėkit kokie kitur jie yra. Kaip bebūtų gerai, prieš rinkimus visi nori prikibti tik...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # Gyventojai 2020-06-05 14:09
Geri keliai? Gatvės? Vien važiuojant Šaltupes gatve, mašinos šokineja, tas pats Vilniaus gatve, ties šuliniais. Ir tai vadinama , kad viskas balta ir ,,pūkuota"?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-18 # Iš kur 2020-06-05 14:17
Gerieji žmonės, tai pasakykit už ką asfaltuoti kai pinigų nėra? Už dyką niekas kelių nedaro. Kritikuot visi gudrūs, o kur konkretūs pasiūlymai?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # Yra pasiulymas 2020-06-05 14:25
Pagrindinis pasiūlymas-rinkti sąžiningus ir protingus žmones, o ne svonderius (čia taip švelniai pavadinant). Tokius, kuriems rūpėtų visas rajonas, o ne tik jų pačių kišenes, giminaičiai ir bendrapartiniai klapciukai, tada ir pinigų rasis sočiai viskam.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # Anekdotas 2020-06-05 23:23
Pasakykite sąžiningus, padarius, kompetetingus
gal Podolskis, Stankevičius, Veikšra,,,? Nejuokinkite,
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-17 # Geriau 2020-06-05 14:53
Bet kokiu atveju - geriau lamanukas negu puodukas
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Aha 2020-06-05 15:17
Bet skamba vienodai :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # Kodel ? 2020-06-05 20:51
Prieš rinkimus per būtus vaikšto ir prašo kad balsuotų už jį, kalbų apie merą dabartini, žada kad tarnaus žmonių labui, o po rinkimų pamiršta pažadus, ir tampa vos ne Nikolajus trečiasis. Padarikit pradžiai žmonėms, o jai liks pinigų ir sau padarikit tada, o pas jus viskas atvirkščiai. Ir seniunas V.Utka nieko nedarė ir nedaro, suras 100 priežasčių nedaryti, negu vieną padaryti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-12 # Atsipeikkite 2020-06-05 22:26
Ir laikraštis paskelbęs šį staipsnį ir autoriai nežino ką rašo. Gal jie iš baduno atsikėlė, kad rajono valdžią kaltina, juk projekt įgyvendina UAB Zarasų vandenys ir įgyvendina blogai ir žmonės patyria nepatogumus. Reikia kalbėti tiksliai, kad rajono valdžia nevaro Vandenų vadovų ne vandens pompujoti, o šunim šėko pjauti, tai teisybė. Autoriai neatsakingai informuoja, Antra, yra seniūnas Utka (gal to gyventojai nežino) , kuris turėtų pasirūpintinti savo gyventojais, bet, matyt, jam kiti dalykai rūpi. Jaučiu, kad čia politikai ranką pridėję, nes prasideda rinkimai ir gaudo jau balsus. Pasirašę elgiasi negarbingai, reikėtų išsiaiškinti, kieno ir kur kaltė, o nepasiduoti politikų įtakai. Mes šiuos politikus, besiveržančius į valdžią jau matėme ir buvome nuvilti. Pasižiūrėkite, koks kelias prie Podolskio namų, važiavau nustebau kaip Paryžiuje ir eismas ten apribotas.O atspėkite, kada tai buvo padaryta? Šiandien,besiveržiantys į valdžią, vien apie savo "keliukus" ir tegalvoja.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # Atsipeikejome 2020-06-06 09:28
Visi valdininkai į kurios kreipėsi kaimo gyventojai raštų, nesugebėjo duoti atsakymą del mūsų tos susiklosčiusios situacijos žiemą, nei vienas nesusitiko ir nepasiūlė susitikti ir aptarti padėti, juk jie turėtų dirbti mūsų labui, o ne savo. Kodėl jie mūsų negirdi??? Ir jūsų politiką mūsų kelių nepadaro.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-9 # Vytautas iš Zarasų 2020-06-07 20:02
Perskaičiau straipsnį ir A.Trimonytės fb pasiaiškinimą įdomiai pasisako ir tarybos narė A.Trimonytė, ji valdančiojoje ir nežino, kad pirmiausia už savo rajono žmonių gyvenimą, rūpesčius, įvairius nepadarytus darbus atsako seniūnaitis, seniūnas, kurie informuoja valdžią.Kiek žinau Magučius kuruoja seniūnaitis V.Selickas, atsako seniūnas V.Utka. Projektas, kuris vykdomas nežinau, gal kokie 4 metai dėl vandens užsitęsė, dėl žinomų priežasčių, kur tarybos narė A.Trimonytė irgi gerai žino, tai gal galėjo informuoti Magučių gyventojus, Vandenų vadovas V.Selickas taip pat galėjo parašyti straipsnį dėl užsitęsusių darbų ir gyventojus informuoti...Vandenų projektas padarytas, tai ir keliai bus sutvarkyti net neabejotina. Gyventojai visada labai nekantrūs ir pilni pykčio, o valdžia dirba tikrai gerai, dar niekada nebuvo taip gerai tvarkomasi mieste ir rajone....Tiesiog daugiau informacijos turėtų būti viešinama ir kalbama apie daromus arba būsimus projektus ir darbus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Vytautai 2020-06-08 12:01
Nei seniunaitis nei seniūnas savo pareigų neatlieka, kreipiamės į merą bet ir iš ten pagalbos nesulaukeme.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Savaitės populiariausi

RAJONE SĖKMINGAI TVARKOMI KELIAI
03 Lie 2020 07:09

Zarasų rajono savivaldybė informuoja, kad iš ke [ ... ]

Plačiau
ZARASUOSE APGADINTAS BMW AUTOMOBILIS
03 Lie 2020 06:34ZARASUOSE APGADINTAS BMW AUTOMOBILIS

2020-07-02 apie 06.40 val., Zarasų m., K. Būgos  [ ... ]

Plačiau
INFORMUOJAME APIE PARENGTUS ZARASŲ MIESTO SUSISIEK...
02 Lie 2020 12:52INFORMUOJAME APIE PARENGTUS ZARASŲ MIESTO SUSISIEKIMO KOMUNIKACIJŲ INŽINERINĖS INFRASTRUKTŪROS VYSTYMO PLANO SPRENDINIUS

Rengimo pagrindas: 2018 m. balandžio 27 d. Z [ ... ]

Plačiau

Apklausa

Šią vasarą atostogausiu:

Naujausi skelbimai

Ieškau darbo
( / Darbo skelbimai)

noimage
07-08-2020

Pjaunu žole
( / Darbo skelbimai)

noimage
07-08-2020

Pvc Langai
( / Kita)

Pvc Langai
07-08-2020

Iphone SE
( / Kompiuteriai ir ryšio priemonės)

Iphone SE
07-08-2020

parduodu
( / Transporto priemonės)

noimage
07-08-2020

ieskau darbo
( / Darbo skelbimai)

noimage
07-08-2020

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information