ĮVYKO ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS EKSTREMALIŲJŲ SITUACIJŲ KOMISIJOS POSĖDIS

esk12020 m. spalio 9 d. vyko Zarasų rajono savivaldybės ekstremaliųjų situacijų komisijos (toliau – ESK) posėdis, kurio metu buvo svarstomi šiuo metu aktualūs klausimai – Zarasų ligoninės baseino ir pirčių komplekso mokamų paslaugų teikimas gyventojams, stabiliojo jodo preparatų išdalinimo Savivaldybės gyventojams tvarka, kiti einamieji klausimai.

Pastaruoju metu tiek Zarasų ligoninės, tiek Savivaldybės vadovai gauna daug gyventojų paklausimų dėl Zarasų ligoninės baseino ir pirčių komplekso mokamų paslaugų gyventojams teikimo. Šiuo metu vis dar tęsiasi valstybės lygio ekstremalioji situacija dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) plitimo grėsmės, todėl 2020 m. spalio 7 d. vykusio Savivaldybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro pasitarimo metu buvo nutarta dėl šio klausimo svarstymo kreiptis į Savivaldybės ESK. ESK posėdžio metu klausimą pristatė Zarasų ligoninės direktorius Remigijus Lamanauskas, savo nuomonę šiuo klausimu išsakė Savivaldybės administracijos direktorius, ESK pirmininkas Benjaminas Sakalauskas, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Zarasų skyriaus vedėja, ESK narė Ingrida Indriūnaitė, kiti ESK nariai. Atsižvelgdami į tai, kad baseino ir pirčių kompleksas yra asmens sveikatos priežiūros įstaigoje, kuriai keliami aukštesni saugumo reikalavimai, taip pat, kad komplekse neįmanoma užtikrinti būtinų saugumo reikalavimo laikymosi, buvo nutarta Zarasų ligoninės baseino ir pirčių komplekso mokamų paslaugų gyventojams teikimo veiklos nevykdyti iki valstybės lygio ekstremaliosios situacijos dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) plitimo grėsmės pabaigos arba iki atskiro sprendimo.

Dar vienas ypač svarbus Savivaldybės gyventojams klausimas buvo aptartas Komisijos posėdyje – stabiliojo jodo preparatų išdavimas Savivaldybės gyventojams. Zarasų rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja pristatė stabiliojo jodo preparatų išdavimo Savivaldybės gyventojams tvarkos aprašo projektą. Projekte numatyta, kad stabiliojo jodo preparatus Zarasų ir Zarasų miesto seniūnijose registruotiems gyventojams išduos Ignalinos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro Zarasų skyriaus darbuotojai, o gyventojams, registruotiems kitose seniūnijose – Pirminės sveikatos priežiūros centro padalinių darbuotojai. Apie stabiliojo jodo preparatų dalijimo pradžią ir tvarką, visuomenė bus informuota artimiausiu laiku.

Savivaldybės administracija informuoja, kad 2020 m. spalio 7 d. vykusio Savivaldybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro pasitarimo metu buvo nutarta nuo 2020 m. spalio 12 d. (išskyrus laikotarpį nuo 2020 m. spalio 19 d. iki 2020 m. spalio 22 d., kai vyks išankstiniai rinkimai į Lietuvos respublikos Seimą) pradėti vykdyti į Savivaldybės administraciją atvykstančių lankytojų kontrolę. Atvykę lankytojai privalės užsiregistruoti lankytojų registravimo žurnale, nurodyti pas ką atvyko, taip pat savo kontaktinius duomenis.

Zarasų rajono savivaldybės
Ekstremaliųjų situacijų komisija

Petro Ivanovo nuotraukose užfiksuotos ESK posėdžio akimirkos.

esk1

esk2

esk3


Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.


Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.


www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Komentuoti


Savaitės populiariausi

KOMPETENCIJŲ TOBULINIMAS – IR AKIAI, IR SKRANDŽIUI...
21 Spa 2020 09:07KOMPETENCIJŲ TOBULINIMAS – IR AKIAI, IR SKRANDŽIUI

Zarasų krašto turizmo paslaugų teikėjų asocia [ ... ]

Plačiau
PILIEČIAI RAGINAMI PASINAUDOTI GALIMYBE NEMOKAMAI ...
20 Spa 2020 05:34PILIEČIAI RAGINAMI PASINAUDOTI GALIMYBE NEMOKAMAI PAGERINTI PSICHIKOS SVEIKATĄ

Siekiant mažinti ilgalaikes neigiamas koronavirus [ ... ]

Plačiau
NETEISĖTAS DISPONAVIMAS ŠAUNAMAISIAIS GINKLAIS, ŠA...
22 Spa 2020 07:33NETEISĖTAS DISPONAVIMAS ŠAUNAMAISIAIS GINKLAIS, ŠAUDMENIMIS, SPROGMENIMIS AR SPROGSTAMOSIOMIS MEDŽIAGOMIS

2020-10-21 Utenos apskrities VPK Zarasų r. PK gau [ ... ]

Plačiau

Apklausa

Ar manote, kad rudenį mūsų laukia nauja COVID-19 viruso banga?

Naujausi skelbimai

Papildai stiprinantys organizma
( / Kita)

Papildai stiprinantys organizma
10-26-2020

Nuomojame Fiat Doblo Cargo perkraustymams, pervežimams
( / Transporto priemonės)

Nuomojame Fiat Doblo Cargo perkraustymams, pervežimams
10-26-2020

Tolimųjų reisų vairuotojai
( / Darbo skelbimai)

Tolimųjų reisų vairuotojai
10-26-2020

Tolimųjų reisų vairuotojai
( / Darbo skelbimai)

noimage
10-26-2020

Kondensaciniai skysto kuro katilai Kiturami
( / Kita)

Kondensaciniai skysto kuro katilai Kiturami
10-26-2020

Vandens filtrai
( / Kita)

Vandens filtrai
10-26-2020

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information