ZARASUOSE ĮRENGIAMAS MOBILUSIS COVID-19 PATIKROS PUNKTAS

Spausdinti

mid news zrs 809 mp1Netrukus ir Zarasuose pradės veikti mobilusis patikros punktas. Jame bus imami mėginiai tyrimams dėl COVID-19 (koronaviruso infekcijos). Jis įsteigiamas įgyvendinant Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. lapkričio 4 d. sprendimo reikalavimus.

Patikros punktas jau įrenginėjamas aikštelėje prie įvažiavimo į Didžiąją Zaraso ežero salą (Vilniaus g., Zarasai). Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu mobilųjį patikros punktą pavesta įrengti uždarajai akcinei bendrovei „Zarasų būstas“.


UAB ,,Zarasų būstas“ kartu su rajono Savivaldybės administracija atsižvelgdami į šalyje susiklosčiusią ekstremalią situaciją bei sklandžiai bendradarbiaudami su UAB „Chramo“ Utenos padaliniu operatyviai įgyvendina mobiliojo punkto, atitinkančio tepinėlių iš paciento nosiaryklės ir ryklės paėmimo COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) laboratoriniams tyrimams atlikti organizavimo tvarkos aprašo, patvirtinto LR Sveikatos apsaugos ministro įsakymu, reikalavimus, įrengimą.


Punkte bus sudarytos visos reikiamos sąlygos: parengtos mobilaus punkto komandos, darbuotojai aprūpinti įranga ir priemonėmis, supažindinti su darbų specifika. Mobilusis COVID-19 patikros punktas pradės veikti artimiausiu laiku.


Šio punkto įrengimu siekiama sudaryti galimybę išsitirti kuo didesniam rajono gyventojų skaičiui. Apie punkto darbo tvarką, pacientų priėmimą informuosime papildomai.

Rajono Savivaldybės informacija
Nuotraukoje – Zarasuose montuojamas mobilusis patikros punktas.
Petro Ivanovo nuotrauka

mid news zrs 809 mp1


Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.


Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.


www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information