ATVIRAS LAIŠKAS DĖL PASKELBTO STRAIPSNIO „ZARASUOSE AERODROMAS BUS“

estanysPerskaičiau www.zarasai.lt straipsnį „Zarasuose aerodromas bus“ ir pasijutau taip, lyg kažkas šlapinasi į akis ir sako, kad tai lietus lyja...

Jeigu būčiau tiesiog skaitytojas nežinantis situacijos greičiausiai pagalvočiau, kad viskas čia labai gražu. Bet aš nesu tik skaitytojas, aš esu tas žmogus, kuris sukūrė aeroklubą „Orlėkis“ ir kuris 16 metų jam vadovavo. Per tuos 16 metų klubas nuveikė tiek, kad viskam aprašyti nepakaks ir kelių lapų, todėl paminėsiu tik tai, ką tikriausiai visi bent viena ausimi girdėjo ar akies krašteliu matė – tai vaikų neformaliojo užimtumo veiklos vystančios nuo 2015 metų (nuolatos dalyvauja 60 vaikų), renginiai virš Zaraso ežero per F2 čempionatus 2017 ir 2018 metais, Zarasų aerodromo tako išlyginimas klubo lėšomis 2018 metais... Apie tai, kad klubas puoselėja nykstančias aviacijos tradicijas Zarasuose, kad klubas paruošė virš 20 pilotų, kad klube kiekvienas norintis gali išmokti pilotuoti parasparnį, kad klubo dėka kiekvienas norintis gali pamatyti Zarasus iš dangaus, apie begalę mažų renginių Zarasų aerodrome, apie nuolatos vykstančias aerodrome vaikų vasaros stovyklas ir dar daug kitų nereikšmingų dalykų nerašysiu...

Liūdna tiesa slypi tame, kad mero, kuriam dėkojama straipsnyje, dalyvavimo aerodromo gyvenime nebuvo niekada. Taip, susitikimų su meru būta. Bet tiesa ir tai, kad juose meras skeldavo ilgus monologus „apie šachmatus ir Vasiukus“, o gražbylystei pasibaigus baigdavosi susitikimui skirtas laikas be jokių sprendimų ir rezultatų. Į klubo raštus būdavo atsakoma tik formaliai arba neatsakoma visiškai. O šiandieninis administracijos direktorius aviatoriams ir veiklose dalyvaujančių vaikų tėvams be užuolankų yra parodęs duris.

Todėl kyla klausimas už ką straipsnyje dėkojama savivaldybės vadovams? Pabandykime paanalizuoti straipsnį ir rasti atsakymą...

Pirma pastraipa apie nieką. Žinant, kad Zarasų aviaklubas panaudos sutarties pagrindu valdęs Zarasų aerodromą iki 2019 metų paskutinį skrydį AN-2 lėktuvu atliko 2010 pavasarį, po ko šio klubo vadovas (J.B.) aerodrome ėmė ganyti asmeninę karvę ir dėl ko kilo karas su aeroklubu „Orlėkis“, kalbėti apie krašto pasididžiavimą ir turizmo trauką nereikėtų. Nuo 2010 metų aerodromas tapo ginčų ir konfliktų objektu. Organizacija valdžiusi aerodromą (Zarasų aviaklubas) jo neprižiūrėjo, o organizacija („Orlėkis“) neturinti jokio teisinio pagrindo priežiūrai vėlėsi į didelius konfliktus, saugojo, prižiūrėjo bei tvarkė aerodromą. „Orlėkis“ atakavo savivaldybę raštais įrodinėdamas, kad aerodromas yra svarbus Zarasų kraštui objektas ir turi būti išsaugotas bei vystomas. Bet sprendžiant iš straipsnio teksto, nieko to nebuvo, o Zarasų aerodrome tvyro romantika, ramybė ir graži ateities perspektyva.

Antra saldžiai ir klaidingai parašyta pastraipa išduoda teksto autorių. Tenka konstatuoti faktą, kad kalbėti apie „vienintelį klubą Europoje“ galėjo tik asmuo turintis labai menką supratimą apie rašomą temą ir tai yra ne klubo narys ir tuo labiau ne klubo vadovas Darius Viliūnas. Manau, kad žmogus rašęs tekstą yra ne kažkas kitas, o nuolatinis pagiriamųjų straipsnių apie merą autorius ponas P.I.

Trečia pastraipa apie susitikimus ir nutarimus turėtų būti patvirtinta bent kokiu dokumentu įrodančiu įvykusius susitikimus ir priimtus nutarimus. Tokių nesant, tai jau vis tie patys, aukščiau paminėti monologai apie „šachmatus ir Vasiukus“. Todėl, gal straipsnio autorius skubiai atgaline data sukurs kažkokį ketinimų protokolą apie klubo ir savivaldybės bendradarbiavimą bei jį paviešins?

Ketvirta pastraipa kalba apie konsultacijas ir raštus. Konsultuojasi žodžiu tik studentas su dėstytoju. Viešojo administravimo subjekto konsultacijos yra rašytinės. Gal galima pamatyti konsultacijų medžiagą, siųstus klausimus ir gautus atsakymus, taip pat raštus rašytus Transporto kompetencijų agentūrai? Irgi nėra? Bet straipsnis rašo, kad yra...

Ir finalinė pastraipa pasakanti viską kas yra reikšmingiausia šiame straipsnyje – ačiū merui Nikolajui. Už ką „ačiū“? Už straipsnyje išdėstytą melagingą informaciją? Manau, kad „ačiū“, tai esamo klubo vadovo Dariaus Viliūno atsiprašymas už tai, kad buvęs klubo vadovas Evaldas Stanys viešai įžeidė poną merą paskelbdamas savo facebook paskyroje žinutę, kad aerodromas išgyvenęs du pasaulinius karus ir sovietų santvarką yra naikinamas šiandien bei išviešino rengiamą aerodromo nuomos projektą.

Turiu pripažinti, kad ilgus metus vykusių ginčų dėl aerodromo ateities tarp savivaldybės ir klubo priešakyje stovėjo klubo vadovas, tai yra aš. Nuolatiniai raštai savivaldybei raginantys spręsti aerodromo problemas erzino administracijos vadovus. Esant įtemptai situacijai tarp klubo ir savivaldybės vadovų bei ieškant galimybės tęsti dialogą buvo nutarta pakeisti klubo primininką – kitaip tariant pakeisti administracijos vadovus erzinančią E.Stanio pavardę kita. Vadovas buvo perrinktas, pavardė pakeista, tik niekas klube neįtarė, kad nauja pavardė pasirodė itin paklusni ponui Nikolajui. Gaila, bet naujojo klubo vadovo rankomis pradėti žaisti nešvarūs politiniai žaidimai.

Aš, kaip buvęs ilgametis klubo vadovas, pareiškiu, kad straipsnyje yra išdėstyta melaginga ir tiesos neatitinkanti informacija, taip pat manau straipsnio autorius yra ne jį pasirašęs asmuo, o išdėstyta informacija jokiu būdu neatspindi klubo narių pozicijos.

Iki šio straipsnio paskelbimo klubas buvo nepolitinė organizacija, o po šio straipsnio paskelbimo klubui suteikta socialdemokratinė pakraipa, kam aš jokiu būdu nepritariu. Laikausi pozicijos, kad aviacija yra aukščiau politikos.

Ačiū visiems, kas palaiko mūsų siekį išsaugoti Zarasų aerodromą. Sveikinu Jus su artėjančia Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Būkite laisvi, būkite nepriklausomi, tarnaukite Valstybei, bet ne valdžiai. Ačiū.

Aeroklubo „Orlėkis“ steigėjas ir ilgametis vadovas Evaldas Stanys

Užs. Nr. 20210223-1

estanys


Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.


Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.


www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Komentuoti


Komentarai  
+68 # Ačiū 2021-02-23 15:15
Ačiū už.teisybę ir eilinį priminimą, kad "mūsų karalius" nuogas. :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+66 # Sima 2021-02-23 16:31
Tiesa visada išlenda, gėda man dėl tokių mūsų vadovų, bruksim juos visus lauk po rinkimų
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+54 # Klausimas 2021-02-23 20:42
Kas tas,kuris numeriu pirmas naikinant mūsų rajoną?Mokyklos,darzeliai,paštai,felč punktai,miesto gyventojams bųtini pirtis WC, kinoteatras,svečiams turbazė,viešbutis, šiaulių namai,ekskursijų biuras..prisikabino prie aerodromo.Kas komisijos p kas,pristatęs aerodromo statuso pakeitimą?Paruošė projektą R.G.,pasirašė meras.Vliūnas džiaugiasi sėkme,o staiga vėl žinia tarybos nariams,AERODROMO NEBUS.Pasirašys meras. Ne nerk į Zarasus ,o į durnyną....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+66 # Rinkėjas 2021-02-23 23:13
Skaičiau šį straipsnį ir džiaugiausi visa širdimi, kad pagaliau Zarasuose atsirado drąsių, protingų, objektyviai kritiškų, o svarbiausia argumentų ir faktų kalba rašančių gyventojų. Straipsnyje minimi faktai, man, kaip skaitytojui leidžia manyti, kad meras ir jo komanda galimai negeba, nenori ar net neturi kompetencijos spręsti rimtų klausimų, aktualių, kad ir nedideliai daliai, tačiau svarbių Zarasų krašto gyventojams. Po tokio straipsnio, meras, aišku, jei yra sąžiningas ir garbingas prieš rajono gyventojus, savo rinkėjus, privalėtų atsakyti į šiame straipsnyje-nuomonėje iškeltus probleminius aspektus, galimai metančius šešėlį Jam ir Jo komandai dėl neaiškių sprendimų. Taigi ar sulauksime iš mero ir jo kompetentingos ir gausios komandos kažkokio aiškaus, tvirto, argumentuoto, o svarbiausia skaidraus atsakymo??? Šešėlis mestas didelis, kuris prieš artimiausius rinkimus manau tikrai ne vienam turės poveikį priimant sprendimą prie balsavimo urnos. Mere, laukiam atsakymų!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-62 # Papasakok 2021-02-24 09:01
Papasakok Stony, kaip čia atvažiavęs į Zarasus tvarką Polimeruose darei, už savo darbelius net prieš teismą Zarasuose stojai, paskui tokios pat mafijos padedamas įsikurei savivaldybėje. Zarasiškiai ir šiandien mena tavo "gerus" darbus. Iš teismo salės į valstybės tarnybą šuolis tikrai įspūdingas. Reikėtų paviešinti tokius pagalbininkus. Jie irgi dažnas tuo pačiu kvepėjo. Ne taip seniai vėl pačiam reikėjo nešti kudašių iš Zarasų. Gerai kad nelabai nukentėjęs pabėgai ir išsiviniojai. Dabar gyriesi, kad labai gerai įsikurei, ar naujiji šeimininkai žino apie visus tavo darbelius ir teismų sprendimus? Jeigu viešumas, tai viešumas. O kas gi teisėjai?- klausiama
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-35 # klaustukas 2021-02-24 09:18
o ka kitokiu keliu nešt muila i ministrus
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+64 # evaldas 2021-02-24 09:38
Ponas jau ne pirmą kartą kreipiatės į mane šia tema. Kad neklaidintumėte žmonių aš nurodau bylos numerį: 1-9-477/2010. Visa informacija viešoje prieigoje, skaitykite ir mėgaukitės.
Bet noriu pono paklausti, kaip reaguos Jūsų vadas, jeigu aš čia parašysiu Jūsų vardą ir pavardę?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-70 # Papasakok II 2021-02-24 10:17
Papsakok Evaldai Stony, kaip tau siūlė buvęs meras K.Z. atsiklasuti ir paprašyti atleidimo už Polimerus. Ar tu atsiklausei, ar tik nori skaidyti?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+56 # nu ja.... 2021-02-24 11:27
Apie visus galima pasakot oi sužinos
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-24 # nu ja.... 2021-02-24 12:16
Cituoja Papasakok:
Papasakok Stony, kaip čia atvažiavęs į Zarasus tvarką Polimeruose darei, už savo darbelius net prieš teismą Zarasuose stojai, paskui tokios pat mafijos padedamas įsikurei savivaldybėje. Zarasiškiai ir šiandien mena tavo "gerus" darbus. Iš teismo salės į valstybės tarnybą šuolis tikrai įspūdingas. Reikėtų paviešinti tokius pagalbininkus. Jie irgi dažnas tuo pačiu kvepėjo. Ne taip seniai vėl pačiam reikėjo nešti kudašių iš Zarasų. Gerai kad nelabai nukentėjęs pabėgai ir išsiviniojai. Dabar gyriesi, kad labai gerai įsikurei, ar naujiji šeimininkai žino apie visus tavo darbelius ir teismų sprendimus? Jeigu viešumas, tai viešumas. O kas gi teisėjai?- klausiama


o kas buvo Polimerų ilgametis vadovas?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+67 # Desperacijoje 2021-02-24 13:48
Komentatoriau "Papasakok", matau, kad esi ant tiek nukvakęs, kad rašinėji nesąmones, nes net neturi gebėjimo įsigilinti į reikalo esmę, tad komentuoji tokiu desperatišku stiliumi. Nuo tamstos komentatoriaus dvelkia toks prosovietiškumas, paliegusio marazmas, kad net liūdna darosi, jog tokie žmonės už mūsų mokesčių mokėtojų pinigus yra išlaikomi iš biudžeto lėšų, kad darbo metu drįsta rašinėti tokius niekinius paskalų lygio komentarus.

Komentatoriau "Papasakok", pats sau pasirašai komentarą, prisidedi "like", o kitiems logiškiems komentaras pridedi "dislike'ų". Kaip sakoma, - "Sam tancuju sam paju sam bileti pradaju".
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # Pranas G. 2021-02-28 20:32
Kiek žinau niekada jis polimerose nedirbo. Tai kodėl čia netiesa rašoma? Prieš rašant pasidomėti reikėtų
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+20 # Polimerai 2021-02-28 20:43
Statybinė įmonė "polimerai" išregistruota 1993-12-14.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+56 # Propaganda 2021-02-24 10:38
Pakalikai dirba minusuodami prieš jų patroną nukreiptas nuomonės. Tokių nesąmonių dar nebuvo, gal verčiau jau dirbtų rajono, o ne savo asmeninei, gerovei.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+59 # Sima 2021-02-24 10:48
Šiandien patrono bebro pakalikai užkrauti darbu nuo pat ryto. Reikia dėti laikus ir unlaikus ant komentarų, nes kitaip patronas bebras bus piktas ir grasins iš darbo atleisti. Vat tokie bebro darbo metodai. Ar tau negėda, bebre?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+69 # Buvęs.... 2021-02-24 12:03
Tuos minusus ant komentarų, deda nuo pat ryto mero pakalikai,kurie nieko nedirba Zarasų žmonių gerovei,nes bijo prarasti šiltą kėdę..... Zarasiečiai-rinkėjai, būkite budrūs......Jų "veikla"tik fotografuotis ir priminti apie save..... Liūdna..... Pritariu komentatoriui "klausimas"
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+58 # Palaikau 2021-02-24 19:58
Matosi, kad didžiausia zarasu problema sėdi antro aukšto kabinete kur langai į darbo biržą žiūri...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Geras 2021-02-28 23:35
Cituoja Palaikau:
Matosi, kad didžiausia zarasu problema sėdi antro aukšto kabinete kur langai į darbo biržą žiūri...

Pabego nebežiuri
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+63 # Pletkas 2021-02-24 20:07
Vaiksto pletkas kad aledromo griovimas yra Gusevo kerštas Stoniui už kažkokį konfliktą monopolyje. Normaliai meras reiksliukus sprendžia.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # Saiba 2021-02-24 20:25
Ar žinai kiek jis kartu su saiba į galvą gaves. Ten ne smegenys o saiba. Bratva
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-52 # Galėtų 2021-02-24 21:59
Stonys, kaip jis pats gyrėsi yra Gabrieliaus Ministerijos tarnautojas, tekstą parašyti be klaidų. Gėda man ne dėl Stonio, gėda dėl anūko. Parašysiu registruotą laiškelį jam ir pasiūlysiu ministerijoje raštingumo kursus surengti. Įdomu, ką atsakys. Dabar laiko Austėja daug turi ir Evaldą galėtų pamokyti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-42 # Tegul 2021-02-25 06:51
Dar Gabrielius teismo sprendimą paskaito ir šitą rašliavą, kaip jo veikėjas Zarasų vasiukų kūrėjas buvęs aktyvus darbietis čia politikuoja. Gražu! Kur tik jis, ten ir viskas griūna. Ne tik Polimerai griuvo, aerodromas griuvo, klubas griuvo, tuoj ir Lansbergio ministeriją sugriaus. Sėkmės Vasiukų kūrėjams stoniams iš Kauno!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-13 # sugrius 2021-02-25 08:34
o kaip sekasi Agnei su pabegeėiais iš ištuštinto rajono?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+49 # Irena S, 2021-02-25 08:53
Straipsnis puikus. Paskaičius komentarus matosi mūsų valdžios komunizmas. Draudžiama laisvai reikšti nuomonė. Prieinama prie asmeniškumo. Teismas sprendžia kas kaltas kas ne, o pas mus vieni ir tie patys asmenys net nemokantys parašyti pavardės, o gal tai viešos patyčios? Taip!!! Zarasuose išreikšta nuomonė - baudžiama! Vyksta įžeidimai ir tiesioginės patyčios! Vikstai ilgalaikis susidorojimas už tai laisvai išreikštą nuomonę. Paanalizuokim vykstantį struktūros savivaldybėje pakeitimą! Tikslinis susidorojimas nepalankias specialistais...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+42 # Kerštai 2021-02-25 10:05
Neivertinti rinkėjų ir aplinkos, politikai negali mylėti žmonių .Niekada neatleis jei jiems pareikštas nepasitikėjimas ir visaip kiršins ir kerštaus. Nesitikėkit taikos .Į sveiką kritiką atsilieps šmeižtais.Smulkmena bet kaip dirba isijuose su laikais darbo metu ir attliginimus už tai gauna. Kas vyksta prie gero neprives .Gudresni bega iš skestančio laivo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+40 # Kur mes einame? 2021-02-25 16:34
LR Konstitucijos 25 str. skelbia: Žmogui neturi būti kliudoma ieškoti, gauti ir skleisti informaciją bei idėjas.

Ar Zarasuose vis dar galioja LR Konstitucija? Ar Zarasai vis dar Lietuvoje?

Kuo mes skiriamės nuo Baltarusijos? Tik tuo, kad nuomonę turinčio žmogaus niekas nesulaiko ir nesumuša? Matant tokį puolimą nėra jokių garantijų, kad dar nesumuš.

Šitą agresiją turėtų stabdyti ne kas kitas, o meras. Jeigu mes dar tokį turime. Ar turime?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-42 # Manau 2021-02-25 18:07
Pačiame straipsnyje daug įžeidimų, nepagrįstų įtarinėjamų. Merą, kurį išrinko žmonės, vadina visokiomis pravardėmis, kaltina nebūtais dalykais, juodina. Keista, kai visokiausi "geradariai" nori dar pasinaudoti mūsų gėriu. Prašau, paskaitykite teismo sprendimą ir jums atsistos plaukai. Vienas klasikas yra, kad valstybė žlunga, kai teisiami nekalti, tačiau ji žlunga, kai nesulaukia bausmės kaltieji. Kodėl 2010 metais nebuvo cituota Konstitucija. Tiek afiorų, tiek darbelių ir dabar jis ieško teisybės. Stiprybės visiems, kurie pastojo kelią tokiems veikėjams. Reikės, eisime net iki Prezidento.Galite būtų ramūs, niekas jūsų nemuš, tačiau teisinis įvertinimas privalo būti. Gal ir dar reikės atsiklaupti prieš mūsų žmones už sužlugdytas įmones, projektus. Idėjas mintis turi ne tik tokie veikėjai, yra žmonės su tyromis, šviesiomis ir dorovingomis mintimis, neapvogę nei žmonių, nei valstybės. Jie tikrieji Lietuvos patriotai. Jie irgi turi teisę kalbėti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+40 # Marazmas 2021-02-25 19:19
Komentatoriau "Manau", ar esate pilno proto, kad rašinėjate tokias nebūtas nesąmones. Apie kokius įžeidinėjimus tamstele rašinėji? p. Evaldas parašė, kokia situacija yra.
Jei tai šmeižtas, tegul meras Zarasų gyventojams savo straipsniu atsako į galimai "nepagrįstus" teiginius apie galimai mero esamą neveiklumą ar neišmanymą. Meras tyli, kaip į žemę prasmegęs. GĖDA!!! Tamstele greičiausi esi nukvakęs, politiškai neraštingas, nebendruomeniškas ir nepatriotiškas, o tiesiog prisiplakėlis paliegėlis. Tik į kurios šalies Prezidentą planuoji kreiptis? Gelbėtojau! Nes komentaras dvelkia antivalstybiškumo dvasia. Geriau paragintum merą pateikti kuo greičiau atsakymą, nes zarasiškiai laukia ir Jo pozicijos. Gyventojai tikrai supras, kad toks Tamstelės komentaro turinio desperatiškumas, ginamąjam jau nebepadės. Apsiginti gali tik jis pats, jei tikrai yra bent kruopelytę teisus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # Mero patarejas 2021-02-25 19:55
Tik aš taip nekenčiu stonio ir kaip noriu grįžti į kolūkį, komunizmą ir noriu į Polimerus.... noriu pirkti nekilnojamąjį turtą ir parduoti užsieniečiams, juk geri pinigai už galimybę gauti leidimą gyventi... eh kur tie laikai..... ponas I.P. ir J.B.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+39 # Pasimetęs 2021-02-25 18:05
Susipažinęs su straipsnio autoriaus mintimis, susidariau nuomonę, kad merui nerūpi nei jaunimas, nei mokinių neformalusis švietimas. O gal aš susidariau klaidingą nuomonę?

Tiek dienų praėjo, o nei meras nei jo patarėjai jaunimo ir švietimo klausimais net nebando paneigti p. E. Stanio išsakytų teiginių. Kodėl? Nejaugi Jis parašė tiesą?

Susidaro nuomonė, kad visi šiame straipsnyje išsakyti teiginiai yra TEISYBĖ, kad meras su savo komanda, net nemėgina paneigti išsakytų autoriaus minčių.

Tuomet pasidaro liūdna, kad gyvenu rajone, kuriame meras, vengia apginti save, o ir paaiškinti rajono gyventojams kas čia vyksta su šiuo AERODROMU ir kas jo laukia artimoje ateityje.

Savo vengimu ir mėginimu nutylėti, ar apsimesti, kad nieko nemačiau, nieko negirdėjau, man susidaro įspūdis, kad merui rajono gyventojai, jo rinkėjai jam visai nėra svarbūs...

Labai liūdna...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-31 # vienas? 2021-02-25 19:36
ir jis vienas tiek visko negerai sugalvoja ir po to blogai sprendžia? Ar jame vien tik blogis ?Tegu paaiškina,kas inisijavo aerodromo porceliavimą, kam jis rūpi.Viską iš eilės kaip kas,kas pateikė idėją,kieno inciativa ruoštas sprendimas,kas ruošė.Nu negi meras....negi taip nusimano įstatymuose gerai .O dabar viskas po mero vardu.Kaip jis ir ištveria....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-38 # Prižadu 2021-02-25 19:59
Tau Stony greitai bus linksma, pažadu. Nenoriu veltis
į ginčus su tokio lygio asmeniu man žema diskutuoti, Paklausiu tik vieną. kodėl sužlugdei įmones, kur dirbo žmonės, man pirmiausia ir kyla klausimas, iš kokios tu šalies ir kas tavo Prezidentas. Prie tavęs taip pat ėmė žlugti ir Onlėkis. O juk tu tada dirbai Savivaldybėje, galėjai pasirūpinti.Dabar savo nuoskaudas čia lieji. O kodėl gi tu toks nesėkmingas? Kaip tik rasp......, taip ir nelaimė. Tavęs prie jokio darbo prileisti negalima, verčiau gal tik pašalpą mokėti. Tuomet žalos mano Tėvynei Lietuvai būtų mažiau.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+36 # Ooooo valiooooo! 2021-02-25 20:06
Tiesioginis grasinimas! Ir viešai pamokymais, kad jai dirbi savivaldybėje! VOK nes taip pasirūpinti savimi!!!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+28 # Ooooo valiooooo! 2021-02-25 20:09
Cituoja Prižadu:
Tau Stony greitai bus linksma, pažadu. Nenoriu veltis
į ginčus su tokio lygio asmeniu man žema diskutuoti, Paklausiu tik vieną. kodėl sužlugdei įmones, kur dirbo žmonės, man pirmiausia ir kyla klausimas, iš kokios tu šalies ir kas tavo Prezidentas. Prie tavęs taip pat ėmė žlugti ir Onlėkis. O juk tu tada dirbai Savivaldybėje, galėjai pasirūpinti.Dabar savo nuoskaudas čia lieji. O kodėl gi tu toks nesėkmingas? Kaip tik rasp......, taip ir nelaimė. Tavęs prie jokio darbo prileisti negalima, verčiau gal tik pašalpą mokėti. Tuomet žalos mano Tėvynei Lietuvai būtų mažiau.

Cituoja Ooooo valiooooo!:
Tiesioginis grasinimas! Ir viešai pamokymais, kad jai dirbi savivaldybėje! VOK nes taip pasirūpinti savimi!!!!

Tam kad grasinimas ir pamokymais isliktu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-31 # perskaičiau 2021-02-25 20:43
perskaičiau bylos 1-9-477/2010 sprendimą ir pasidarė baisu. Tais metais visiems žinomas Zibolis už pavogtų bulvių kibirą pusė metų Pravieniškėse sėdėjo. Paskaitykite, pasimėgausite ir palyginkite.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # Zibolis 2021-02-25 20:58
Zibolis sėdo ne už kibirą bulvių o už ginkluota apiplėšimą. Durniu su šautuvu bulvių sandėlyje sulaikė.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-24 # atimas 2021-02-26 07:11
Cituoja Zibolis:
Zibolis sėdo ne už kibirą bulvių o už ginkluota apiplėšimą. Durniu su šautuvu bulvių sandėlyje sulaikė.

Prisimink, kad tuos žodžius dėl ginkluoto apiplėšimo aiškinsimės teisme.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+33 # STT 2021-02-25 21:22
Kaip linksmas pas mus:
Teismas: Sakalauskas iš Rokiškio urėdo pareigų atšauktas teisėtai - Verslo žinios (vz.lt)
„.... Atšauktas iš pareigų Rokiškio urėdijoje, p. Sakalauskas be darbo neliko. 2018 m. vasario 23 d. jis buvo paskirtas Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktoriumi. Pono Sakalausko kandidatūrą savivaldybės tarybai pateikė Zarasų rajono savivaldybės meras. Per slaptą balsavimą už p. Sakalausko kandidatūrą balsavo 13 tarybos narių, 5 buvo prieš, 1 susilaikė.“
Kaltinimai Zarasų rajono merui: pasirodė nuotraukos, kuriose jis – nesilaiko ribojimų | tv3.lt
https://www.diena.lt/naujienos/kriminalai/nusikaltimai/zarasu-meras-del-girtumo-metams-prarado-teise-vairuoti-701777
Nuteistas Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktorius | STT
KK2: Zarasų Kisielius | lnk.lt
Teismas: buvę Rokiškio ir Zarasų urėdai iš pareigų atleisti teisėtai | Diena.lt
ir t.t.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # Paradox 2021-03-01 14:50
Urėdijos išpir...no, o meras su vicemeras pajamė tęsti patyrusį ir dar po to tokį patį vieną fokux marokus zarasuose "geriems darbams"
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-32 # Nebijok 2021-02-25 20:58
Koks čia grasinimas, tai tik paguodimas, nes prieš tai rašei kad tau liūdna, na ne visada bus liūdna, po liūdesio ateina linksmumas. Gyvenimas tai kaip zebras. Nebūk toks bailus. Prisimenu, Polimeruose buvai drąsesnis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-33 # Nebijok 2021-02-25 20:59
Koks čia grasinimas, tai tik paguodimas, nes prieš tai rašei kad tau liūdna, na ne visada bus liūdna, po liūdesio ateina linksmumas. Gyvenimas tai kaip zebras. Nebūk toks bailus. Prisimenu, Polimeruose buvai drąsesnis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # Polimeras 2021-03-01 22:10
Kiek pameni Gaidamavičius dirbo, o sūnus dabar jau savivaldybės valdzia. Griuva Zarasai. Einu gatve ir matau kaip vyksta tuštėjimas. Jaunimas bėga. Niekas nenori čia atvažiuoti gyventi, nes vieša vėja. Tie kas kuria Zarasams iš idėjos be liaupsių mero - netinkami. Tai kur mero rinkti parašai ir rankos spaustos bus aplinkelus-juk žinojo, kad nebus,o vaidino darbo vietas kūrė ir kur visa tai? Praeikite šaligatviu Šaltupės gatve, gal geriau su vežimuku - vaikišku ar negaliojo ir LABAI PRAŠAU KAS GALITE nufilmuokite kai galima vaziuoti ir paviešinkite. Kol tylesim nieko mūsų valdžia nedarys. Tik mokys kaip pasirūpinti savimi reikia.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+31 # Danutė 2021-02-25 22:31
Perskaičius komentarus pakraupau.Kiek neapykantos,pagiežos-nešt kudašių iš Zarasų.Manau,kad kiekvienas mąstantis ,kuriam nusibodo betvarkė rajone,kai visos institucijos pajungiamos nešvarių darbų dangstymui, palieka šį rajoną. Į E.Stanį teko kreiptis dėl kelio statuso.Patikrinęs dokumentus išdavė pažymą,kad tokio kelio Kelių registre nėra,tik įvažiavimas į sodybą.Tai patvirtino susisiek.ministras R.Masiulis.Gi rajono vadovai,teisindami matininką be licenzijos,šį kelią išėmė iš sklypo ir įtraukė į rajoninų kelių sąrašą-Lietuvos Respublikos kelias.E .Stanys neparsidavė už didelius pinigus kuriais gyrėsi matininkas,o rajono valdininkai TAIP. Kelio remontui paskirdami 24 000 Eur.To nebuvo nei sovietmeciu,nei per 30 Nepriklausomybės metų.Kelias inžinierinis statinys su priklausiniais,o dbr vanduo bėga tiesiai į pastatus.Nesiskiriam nuo Baltarusijos,o už teisybės sakymą-sudeginimas iki pamatų.Padegimas,bet netiriamas.Rajoną valdo analfabetai ir jų troliai.Kas labiau trolis,tas ir teisus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+29 # Pazoras 2021-02-25 23:11
Grasinimai blokuot nešt kudašių visokie krūti pažadai linksmint ,tai chiba padų gal nečirškins.Jau tikrai nebe juokas galinėtis su valdžia. Interpaliuoti drasūs ir įpikę imsis priemonių.Arba bus įvestas tiesioginis valdimas ,gėda prieš pasaulį.Baikim bartis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+33 # Aš I 2021-02-26 08:48
E.Stanio straipsnis ragina nesudėti rankų atsikovojant aerodromą Dimitriškėse.Žmogus žino ką rašo. Visi kas kritikuoja pareigūnus susilaukia atgalios šmeižto,sąskaitų suvedinėjimo.O patys,ko gero, įklimpę .Labai negeri reikalai čia.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+30 # PRIEVARTA 2021-02-26 11:01
V.M pranešė kad jos komentarius blokuoja.Ji kritikuoja savivaldybės kelio palei Nikaja ir jai ivažiavima į sodyba ir sklypa privatizavima Abramavičiams ,buvusio vicemero tėvams.Matomai suinteresuotas isake jos rasymus blokuoti.Jėgos pozicijos pradžia ,dėmsio visiem. Nešvarus dalykai plaukia viešumon.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+29 # skelbkit 2021-02-26 11:09
Straipsnis super,atskleide valdininku sandorius.Stanys E. parašė tiesą,kuri bado ponams sumanytojams akis.Atsirašinėja verčiau parašytu tiesa.Vajus lengvai nesibaigs dėl aerodromo Atgalios jam šmeižtas,tai laikykis molodec
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # Geras 2021-02-28 20:03
Matyt prikirpo uod.... as laikintojam ir dislaikintojam,gal kokio darbo davė ir laiko nebeturi? Norintys smurtaut pritilo.Tylom planus rezga.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # Na taip 2021-02-28 20:22
Laukia tarybos posėdžio:-)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # Helsinkis 2021-02-28 23:54
Tai įdomu. Gal ir teisūs suomiai,nes:

įsitikinę,kad vagis visada bailys.Jį visada kamuos demaskavimo ir atpildo baimė. Toks žmogus negali būti laisvas

supranta,kad žmonių ar valstybinio turto geidimas(ar grobstymas) dėl praturtėjimo, tai neapykanta savo tautai, aplinkai,netgi savo vaikams...,nes jiems bus palikta naudotis

Kariavo -išmintim rėmėsi. Ir šiandien darbštūs,sąžiningi, santūriai laimingi...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Suomiui 2021-03-01 12:32
Zarasų buvusiai troikai kaip iki mėnulio
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-22 # Manau 2021-03-01 19:05
Tegul Stonys klaupiasi prieš zarasiškius ir kartoja šiuos žodžius, Su tokiu „veikėju“ galima kalbėti tik teismo salėj. Daugiau niekur , Jam skraidyti laikas pasibaigė. Gimusiam šliaužioti nebus lemta skraidyti. .Kodėl jis neatsako apie bendrovių sužlugdymą, kurios gavo fondų paramą. Kodėl? Atsakyk!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-12 # Kodėl 2021-03-01 19:16
Apie bendrovių sužlugdymą tyli Tarybos opozicija? Juk tai darbo vietos? O visi žada!bus darbo vietos!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-13 # Bankrotas 2021-03-01 21:31
Ir kas?
http://www.bankrotodep.lt/veiklos-sritys/nemokumas-2/moni-bankrotas/vykdomos-proceduros/imones?apskritis=1&kodas=7090
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Manyk 2021-03-01 21:33
Gimtadienis baigėsi ir darbo gavot?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # Ramybės 2021-03-01 21:17
Mėtykit akmenis ,kas BENT VIENAS ŠVENTAS.Stanio pavardę minit,tai šventieji pasiskelbkit vardu ir pavarde,tai žinosim ir prieš jus klaupsimės. Vieni apie kitus žinot ir žmonės žino,kaip nuluptus -žemė kalba.Eikit geriau pas Vydą išpažinties ir nesipjaukit su liaudim,būkit sažiningi sąžinei ir kitoms vertybėms.Daug kam iki Stanio,kaip iki mėnulio.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # V. 2021-03-04 11:05
Kadangi mano viešinimas dėl organizuoto savivaldybės turto nurašymo valdininko tėvų naudai,esu blokuojama V.M.tai bandau su M. Tai bus E.Stanio pagarsintas aerodromo likimas Zarasams,ar palankiai sudarytos konkurso sąlygos nuomai kitiems?Savivaldybės valdžios vyrai turėtų turėti honorą po savęs palikti ką nors vertingo žmonėms,kad juos minėtų dešimtimis metų,o ne peiktų,net keiktų..Net įrašai api
e jų darbus liks su pavardėm.Kas-kada sunaikinta, uždaryta, atimta , apgauta..Dorofejevą dėl salos minim,minės,kol Zarasai bus,kuris drįso ir padarė prieinamą visiem Zarasų žmonėm,svečiam ,bet dbr zarasiškiai,norėdami saloj pamatyti stambesnį renginį, stovi prie užtvarų. Dar lieka Magučių stadionas ir Sėlių aikštė.....O ką?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Savaitės populiariausi

PAREIŠKIMAS
05 Kovas 2021 09:47PAREIŠKIMAS

,,GERIAUSIŲ POLITINIŲ SUSIDOROJIMO PRIEMONIŲ TA [ ... ]

Plačiau
2021-03-03: COVID-19 SITUACIJA ZARASŲ RAJONE
03 Kovas 2021 12:492021-03-03: COVID-19 SITUACIJA ZARASŲ RAJONE

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sve [ ... ]

Plačiau
SUKČIAVIMAS
03 Kovas 2021 06:43SUKČIAVIMAS

2021-02-26 Zarasuose, moteris paštomatu išsiunt [ ... ]

Plačiau

Apklausa

Ar skiepysitės nuo COVID-19?

Naujausi skelbimai

Lietuva - Jonava - Vokietija - Lietuva ! Lietuva - Jonava -
( / Kita)

Lietuva - Jonava - Vokietija - Lietuva ! Lietuva - Jonava -
03-05-2021

Parduodamas pianinas Weinbach
( / Kita)

Parduodamas pianinas Weinbach
03-05-2021

Parduodamas naudotas Iphone 6s 16 GB (Space gray)
( / Nekilnojamasis turtas)

Parduodamas naudotas Iphone 6s 16 GB (Space gray)
03-05-2021

Parduodamas naudotas Iphone 6S 16 GB
( / Kompiuteriai ir ryšio priemonės)

Parduodamas naudotas Iphone 6S 16 GB
03-05-2021

Parduodamas Apple iPhone 8 Silver 64gb
( / Kompiuteriai ir ryšio priemonės)

Parduodamas Apple iPhone 8 Silver 64gb
03-05-2021

Parduodamas biuro stalas
( / Kita)

Parduodamas biuro stalas
03-05-2021

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information