2021-03-03: COVID-19 SITUACIJA ZARASŲ RAJONE

Spausdinti

covidNacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Utenos departamento Zarasų skyrius Zarasų rajono savivaldybės administracijai teikia institucijos turimus duomenis apie 2021 m. vasario 25 d. – kovo 2 d. patvirtintus COVID-19 ligos atvejus Zarasų rajone.

Iš viso patvirtintų atvejų (2021-02-26) – 0;
Iš viso patvirtintų atvejų (2021-02-27) – 2;
Iš viso patvirtintų atvejų (2021-02-28) – 0;
Iš viso patvirtintų atvejų (2021-03-01) – 0;
Iš viso patvirtintų atvejų (2021-03-02) – 1 (asmens užsikrėtimo aplinkybės nežinomos).
 

NVSC sukurtoje Užkrečiamųjų ligų, galinčių išplisti ir kelti grėsmę, stebėsenos ir kontrolės informacinėje sistemoje (JUVARE) pagal nurodytą nuolatinę savivaldybę šiuo metu sergantys (gydomi) asmenys Zarasų rajone – 26.

Antalieptės seniūnijoje 2
Antazavės seniūnijoje 1
Degučių seniūnijoje 2
Dusetų seniūnijoje 3
Imbrado seniūnijoje 0
Salako seniūnijoje 1
Suvieko seniūnijoje 0
Turmanto seniūnijoje 3
Zarasų seniūnijoje 4
Zarasų miesto seniūnijoje 10

 

 Su protrūkiais įstaigose siejami šie atvejai:
- Zarasų ligoninės Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriumi – 5 atvejai.

Su atitinkamais protrūkiais siejami ir atvejai tų įmonių darbuotojų šeimose, jei matoma, kad užkratą į namus galimai parnešė tam tikros įmonės darbuotojas. Kiti protrūkiai šeiminiai arba užsikrėtimo aplinkybės nežinomos.

Pasveiko nuo epidemijos pradžios – 867 asmenys. Kovo 3 d. NVSC pateiktais duomenimis savivaldybės teritorijoje COVID – 19 saviizoliacijoje yra 299 stebimi, gyvenantys ir apsistoję asmenys.

Oficialią COVID-19 pandemijos statistiką teikia Statistikos departamentas iš pirminio duomenų šaltinio – e. sveikatos sistemos.


Raginame gyventojus laikytis visų koronaviruso infekcijos plitimo prevencijos priemonių – rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo, dėvėti asmens apaugos priemones, laikytis fizinės distancijos ir vadovautis Vyriausybės priimtais nutarimais.

Parengta pagal NVCS prie SAM Utenos departamento Zarasų skyriaus informaciją

covid


Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.


Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.


www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information