Adomus

NETRUKUS BUS REKONSTRUOJAMI ŠILUMOS VAMZDYNAI ZARASUOSE

1400x700panevezio energijaSiekdama padidinti šilumos tiekimo efektyvumą bei patikimumą vartotojams, AB „Panevėžio energija“ investuoja į šilumos tiekimo tinklus Zarasuose. Seni vamzdynai atnaujinami, siekiant išvengti vamzdynų trūkimų bei galimų šilumos tiekimo sutrikimų šildymo sezono metu.

Vykdant Europos Sajungos parama remiamą projektą „AB „ Panevėžio energija“ šilumos tinklų rajonų šilumos tinklų rekonstravimas“, į Zarasų šilumos tinklus bus investuota 161 tūkst. eurų.

Seni šilumos vamzdynai bus pakeisti naujais
Atlikus viešojo pirkimo procedūras, AB „Panevėžio energija“ pasirašė darbų rangos sutartį su UAB "Rimgauda" dėl 482 metrų šilumos tinklų rekonstravimo darbų Zarasuose. Daugiau nei 37 metus eksploatuoti seni vamzdynai Vilniaus , S. Neries, K. Donelaičio, Vytauto, Dariaus ir Girėno gatvių zonų atkarpose bus pakeisti naujais – pramoniniu būdu izoliuotais, poliuretano izoliacija dengtais vamzdynais, kurie ne tik sumažins šilumos perdavimo nuostolius tinkluose, bet ir padidins šilumos tiekimo patikimumą vartotojams, o tai reiškia, kad bus išvengta netikėtų sutrikimų šildymo sezono metu.


Zarasų šilumos tinklų rekonstravimas bus pradėtas vykdyti pasibaigus šildymo sezonui. Karšto vandens tiekimas vartotojams bus stabdomas atskiriems namams skirtingu laiku, nes darbai bus vykdomi keliais etapais, atskirose miesto dalyse.

Atsiprašo už laikinus nepatogumus
Pakeisti vamzdynus neatjungus šilumos tiekimo į pastatus nėra galimybių, todėl suprantama, kad gyventojams gyventi be karšto vandens labai nepatogu. Projektą vykdantis rangovas darbus stengsis suplanuoti taip, kad šilumos tiekimas (karštas vanduo) būtų nutraukiamas kuo trumpesniam laikotarpiui ir kuo mažiau gyventojų patirtų nepatogumų.

Siekiant sumažinti karšto vandens tiekimo nepatogumus gyventojams, kai kurie šilumos tinklų rekonstravimo darbai bus pradėti vienu metu su miesto šilumos tinklų hidrauliniu bandymu.

Laikinai stabdant šilumos tiekimą, prieš dešimt dienų, kiekvieno namo gyventojai bus įspėjami pranešimais, kurie skelbiami kiekvieno namo laiptinėje.

AB „Panevėžio energija“ atsiprašo gyventojų, kuriems dėl rekonstrukcijos darbų teks patirti nepatogumų dėl karšto vandens nebuvimo ir dėl eismo trukdžių gatvėse.
 

AB „Panevėžio energija“ informacija

1400x700panevezio energija


Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.


Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.


www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Komentuoti


Naujausi skelbimai

Perku metalinį garaza
( / Kita)

noimage
05-10-2021

Perku prikabinama namelį (kemperi)
( / Transporto priemonės)

noimage
05-10-2021

android tv priedas
( / Kompiuteriai ir ryšio priemonės)

android tv priedas
05-10-2021

Grupė Ant bangos - Renginių vedėjas Saulius Bušininkas
( / Kita)

Grupė Ant bangos - Renginių vedėjas Saulius Bušininkas
05-10-2021

Socialinių tinklų Paslaugos
( / Kita)

Socialinių tinklų Paslaugos
05-10-2021

Parduodamas namas Šaltupės g., Zarasuose
( / Nekilnojamasis turtas)

Parduodamas namas Šaltupės g., Zarasuose
05-10-2021

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information