Adomus

APTARTA ESAMA UAB „ZARASŲ AUTOMOBILIŲ KELIAI“ SITUACIJA

mid news zrs 348 IMG 0489Penktadienį, spalio 1 d., Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas, mero pavaduotojas Rimantas Jurevičius, administracijos direktoriaus pavaduotojas Gediminas Gaidamavičius ir Lietuvos Respublikos Seimo narys Algimantas Dumbrava susitiko ir aptarė UAB „Zarasų automobilių keliai“ esamą padėtį su įmonių grupės „Panevėžio keliai“ valdybos nare Jurgita Jurkšaityte ir UAB „Zarasų automobilių keliai“ direktoriumi Andriumi Latviu. Susitikimas įvyko Zarasų rajono savivaldybėje.
 
Bendrovės atstovai paaiškino, kad sprendimą dėl UAB „Zarasų automobilių keliai“ likvidavimo lėmė situacija dėl nepakankamo infrastruktūros statybos konkursų kiekio regioniniu lygmeniu. Pastaruoju metu ženkliai sumažėjo kelių infrastruktūros projektų, didelė dalis bendrovės atliekamų darbų yra susijusi su gerbūvio tvarkymu, kas nėra tiesioginė bendrovės veikla. Kelininkams situacija yra nepalanki visoje Lietuvoje. Neaišku kaip seksis įsibėgėti Rail Baltica rangos darbams, kadangi vis iškyla papildomų klausimų ir konkursai nukeliami jau kelintą ketvirtį, kiti planuojami strateginiai objektai – tai kelio Marijampolė–Suvalkai rekonstrukcija, Vilnius–Utena kelio rekonstrukcija artimiausiais metais. Todėl kreipiant dėmesį į visą judumo infrastruktūros rinką, „Panevėžio keliai“ pertvarka apima visą infrastruktūros statybos grupę.
 
Nepaisant sunkaus sprendimo dėl UAB „Zarasų automobilių keliai“, rajono Savivaldybės atstovai buvo patikinti, kad UAB „Zarasų automobilių keliai“  užbaigs visus pradėtus darbus, bendrovės darbuotojai bus atleidžiami įstatymų nustatyta tvarką, su jais bus pilnai atsiskaityta. Bendrovės atstovai pažymėjo, kad sprendimai priimami laiku. Šiuo metu yra didžiulė darbuotojų paklausa tiek statybų sektoriuje, tiek visoje darbo rinkoje, todėl atleidžiami darbuotojai turi realias galimybes susirasti naujus darbus. „Panevėžio keliai“ ir toliau dalyvaus Zarasų regiono infrastruktūros darbų konkursuose. Siekiama po pertvarkos pasiūlyti konkurencingas ir aukštesnės kokybės paslaugas.

mid news zrs 348 IMG 0489

 

Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.


Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.


www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Komentuoti


Komentarai  
+4 # … … … … 2021-10-04 17:39
Taigi koks viso šito susitikimo tikslas, parodyti zarasiečiams, kad “mėginta” tartis išsaugant darbo vietas, ar tam, kad atsigerti kavos ir papostringauti apie ateities planus? Taigi koks tikslas? Rezultatyvumo “nulis”. Bedarbystė ir toliau Zarasu krašte didės. Ačiū už Jūsú sunkú darbà ir apgailestavimus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Kelininkas 2021-10-04 20:44
Dirbtinai sužlugdyta įmonė. Tiek metų dirbo be nuostolių ir staiga pasidarė nuostolinga. Iš kažkur atsirado naujas direktorius kažkoks latvys kuris atleidineja žmones be jokio perspėjimo. Paprasčiausias nesiskaitymas su žmogumi.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Wrc 2021-10-04 21:56
Kam ta pakazucha rajono vadovų.? Aptarėme situacija. Apgailestaujame kad taip atsitiko. Ajajaj norėjom išgelbėti įmone bet nieko nesigavo. Norėjom kaip geriau bet išėjo kaip visada. Kam viso šito reikia? Kakavos pageret ir viskas tvarkoj. Gėda!!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-3 # Kelininkams 2021-10-05 07:23
Reikia džiaugtis, kad vadovai mūsų rūpinasi ir ieško įvairių galimybių kur įdarbinti atleistuosius ...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Rokas 2021-10-05 08:20
Kuo mūsų rajono vadovai rūpinasi, kur ir ko jie ieško, kokias galimybes ir alternatyvas atleidžiamiems darbuotojams siūlo? Apskritai, kas Zarasuose p. N. Gusevui patarinėja ekonomikos, investicijų ir regioninės plėtros klausimais, kas tas politinio pasitikėjimo strategas, kuris "galimai ieško" alternatyvų dėl naujų darbo vietų sukūrimo? Situacija prastėja, ne metais, o dienom... Ar meras ir jo komanda turi kažkokią Zarasų NETOLIMOS ateities viziją? Ar ir toliau galvoja, kad keliolika sezoninių darbo vietų jaunimui skirtų įsidarbinti saloje yra ta "pagalvė", kuri leis Zarasams prasiskleisti, o ne nudžiūti, bedarbystės dykumoje...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Reikia 2021-10-05 14:02
Reikia trimonius pastatyti į visas vietas, jie jau seniai pasižymėję. Nebus nei duonos, nei batonų, darbo taip pat. Tik haliucinacijos ir plepelynė "Xanax"
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # Mielieji 2021-10-05 08:25
Prie ko čia mūsų Savivaldybė ir jos vadovai?
Įmonė tai privati, yra akcininkai, jų paskirti vadovai, ir tvarkosi kaip išmano ir nori. Jiems nei p. Nikolajus, nei kiti mūsų politikieriai nepavadovaus gi
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Rokas 2021-10-05 08:43
Jei nepavadovaus privačioms įmonėms, kurios "išeina iš rajono", tuomet kam tokius "piarinius" susitikimus organizuoja, koks jų tikslas? Viešai pagerti kavos, kakavos ar arbatos? O mero darbotvarkėje įtraukiant, kad jis labai užimtas ir DAUG bendrauja su rajono savivaldybės ir rajone esančių įmonių vadovais... Koks šio susitikimo tikslas? Išreikšti apgailestavimą, užjausti UAB "Zarasų keliai" vadovus? Koks tikslas? Ar parodyti, kaip imituojamas darbas, neva MERAS ir LR Seimo narys daug dirba rajono gyventojų LABUI, deja, visiškai neproduktyviai ir be rezultatų šiais ir panašiais klausimais...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Kelininkas 2021-10-05 20:49
Maladiec Rokas! Tikslingai parašyta. Niekam tas žmogelis nerūpi. Nei seimo nariui kuris visai nieko nedaro nei mieruj! Nerūpi ar turės tas žmogelis už ką duonos nusipirkt ar mokesčius susimokėt ? A? Dirbtinai sužlugdyta įmonė. Žmonės išvaromi kaip šunys. Ką jiems daryt? A?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # kelininkui 2021-10-06 11:00
Išmok rašyto mieruj!. Blokuokite beraščius! Gėda Zarasams
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Kelininkas 2021-10-06 13:06
Pats ar pati be rašte. Paskaityk ką parašei. "rašyto"
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # nelygink 2021-10-06 15:06
rašyto - rašyti
mieruj -merui. Nepalyginami dalykai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # Lygintuvas 2021-10-06 16:59
Nelygink o rašyt išmok!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti


Apklausa

Ar pritariate Vyriausybės įvestiems ribojimams galimybių paso neturinties asmenims?

Savaitės populiariausi

VALDŽIOS SPRENDIMAI TYLOMIS
24 Lapk. 2021 12:54VALDŽIOS SPRENDIMAI TYLOMIS

Šiuo metu viešoje erdvėje garsiai kalbama, tik  [ ... ]

Plačiau
NEBLAIVUS IR BE TEISIŲ BMW VAIRUOTOJAS
28 Lapk. 2021 07:38NEBLAIVUS IR BE TEISIŲ BMW VAIRUOTOJAS

2021-11-28 apie 03.45 val., Zarasų r., Zarasų se [ ... ]

Plačiau
ZARASŲ MIESTO EGLĖS ĮŽIEBIMO ŠVENTĖ
24 Lapk. 2021 11:39ZARASŲ MIESTO EGLĖS ĮŽIEBIMO ŠVENTĖ

Gruodžio 3 d. 16.30 val., Sėlių aikštėje, Zar [ ... ]

Plačiau

Naujausi skelbimai

mini klaviatura
( / Kompiuteriai ir ryšio priemonės)

mini klaviatura
11-29-2021

nesiojamas modemas
( / Kompiuteriai ir ryšio priemonės)

nesiojamas modemas
11-29-2021

Telefonas
( / Kompiuteriai ir ryšio priemonės)

Telefonas
11-28-2021

Telefonas
( / Kompiuteriai ir ryšio priemonės)

Telefonas
11-26-2021

Televizorius
( / Kita)

Televizorius
11-26-2021

Mobilus gateris
( / Kita)

Mobilus gateris
11-25-2021

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information