Adomus

RAJONO SAVIVALDYBĖJE APTARTOS JAUNIMO VEIKLOS GALIMYBĖS

1Zarasų rajono savivaldybėje vyko rajono vadovų ir jaunimo atstovų susitikimas, kuriame aptarti jaunimui aktualūs klausimai, spręstinos problemos, naujai rengiamo Strateginio plėtros plano rengimo bendradarbiavimo galimybės.

Šiame pasitarime dalyvavo rajono Savivaldybės meras Nikolajus Gusevas, rajono Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Gediminas Gaidamavičius,  administracijos Apskaitos ir materialinio aprūpinimo skyriaus vyriausioji specialistė, laikinai atliekanti jaunimo koordinatoriaus funkcijas Aušra Dilienė, Atvirojo jaunimo centro vedėjas Ramūnas Keršys ir Zarasų rajono jaunimo visuomeninių organizacijų sąjungos „Apskritas stalas“ atstovai.
 
Susitikimo dalyviai aptarė jaunimo užimtumo problemas ir galimybes, jaunimo iniciatyvų kūrimą siekiant sklandaus bendradarbiavimo. Susitikime jaunimo atstovai turėjo progą pareikšti savo nuomonę šiomis temomis ir gauti išsamius rajono vadovų atsakymus. Buvo gvildenamos jaunimo politikos įgyvendinimo, švietimo, verslumo problemos. Buvo pažymėta, kad Zarasų rajono jaunimo visuomeninių organizacijų sąjungos „Apskritas stalas“ atstovai pasigenda glaudesnio ryšio su Savivaldybe, su atsakingais asmenimis už jaunimo reikalų koordinavimą. Buvo nuspręsta aktyviau įtraukti jaunimą į renginių organizavimą, o visuomeninei organizacijai noriau dalyvauti rajono renginiuose.
Jaunimo atstovai buvo nusiteikę darbingai, pateikė daug originalių idėjų, jie taip pat sulaukė atsakymų į visus pateiktus klausimus. 
 
Susitikimo dalyviai apibendrino jaunimo veiklos rezultatus, pažymėjo, kad jaunieji zarasiškiai turi daug gerų idėjų ir būtina jas aptarti jaunimo reikalų, nevyriausybinių organizacijų tarybose ir susitikimuose su rajono Savivaldybės administracija.
 
Buvo padėkota visiems šio susitikimo dalyviams ir išreikšta viltis, kad rajono vadovų ir jaunimo atstovų bendradarbiavimas ateityje dar gerės. Tokio formato organizuojami susitikimai siekia suvienyti organizacijas ir padėti joms bendradarbiauti, taip pat spręsti jaunimui iškilusias problemas ir atsakyti į aktualius klausimus. 
 
Aušra Dilienė, Rajono Savivaldybės administracijos Apskaitos ir materialinio aprūpinimo skyriaus vyriausioji specialistė, laikinai atliekanti jaunimo koordinatoriaus funkcijas 
 
Nuotraukose užfiksuotos susitikimo akimirkos 

1

2

3

 

Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.


Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.


www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

KomentuotiApklausa

Ar pritariate Vyriausybės įvestiems ribojimams galimybių paso neturinties asmenims?

Savaitės populiariausi

VALDŽIOS SPRENDIMAI TYLOMIS
24 Lapk. 2021 12:54VALDŽIOS SPRENDIMAI TYLOMIS

Šiuo metu viešoje erdvėje garsiai kalbama, tik  [ ... ]

Plačiau
NEBLAIVUS IR BE TEISIŲ BMW VAIRUOTOJAS
28 Lapk. 2021 07:38NEBLAIVUS IR BE TEISIŲ BMW VAIRUOTOJAS

2021-11-28 apie 03.45 val., Zarasų r., Zarasų se [ ... ]

Plačiau
ZARASŲ MIESTO EGLĖS ĮŽIEBIMO ŠVENTĖ
24 Lapk. 2021 11:39ZARASŲ MIESTO EGLĖS ĮŽIEBIMO ŠVENTĖ

Gruodžio 3 d. 16.30 val., Sėlių aikštėje, Zar [ ... ]

Plačiau

Naujausi skelbimai

Telefonas
( / Kompiuteriai ir ryšio priemonės)

Telefonas
11-28-2021

Telefonas
( / Kompiuteriai ir ryšio priemonės)

Telefonas
11-26-2021

Televizorius
( / Kita)

Televizorius
11-26-2021

Mobilus gateris
( / Kita)

Mobilus gateris
11-25-2021

Medus 4€
( / Kita)

noimage
11-25-2021

parduodu
( / Nekilnojamasis turtas)

noimage
11-25-2021

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information