Adomus

Ignalinos kredito unija

Dienos informacija


Dienos vardadieniai:


Lietuvoje

Prisijungimas / Registracija

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIUI TEISMAS SKYRĖ BAUDĄ

MAIN 000x000Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktorius - nuteistas

Trečiadienį Panevėžio apygardos teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktorių R. K. pripažino kaltu dėl visų jam inkriminuotų nusikaltimų – svetimo turto pasisavinimo, piktnaudžiavimo tarnyba ir dokumentų suklastojimo.

Už padarytus šešis nusikaltimus R. K. skirta subendrinta bausmė – 250 MGL dydžio, t. y. 9415 eurų, bauda. Teismas nurodė sumokėti baudą per vienus metus nuo nuosprendžio įsiteisėjimo.

Kadangi R. K. nusikalstamas veikas padarė atlikdamas savo tiesiogines pareigas, t. y. dirbdamas valstybės tarnyboje, teismas jam skyrė baudžiamojo poveikio priemonę – atėmė teisę dvejus metus po nuosprendžio įsiteisėjimo eiti valstybės pareigūno, valstybės tarnautojo ar jam prilyginto asmens pareigas.

Zarasų rajono savivaldybei iš R. K. priteista 1152,69 Eur turtinei žalai atlyginti.

Teismas nustatė, kad R. K., pasinaudodamas tarnybine padėtimi, 2014 m. pavasarį nurodė pavaldiems savivaldybės darbuotojams organizuoti jo dviejų nuosavų automobilių remontą už Zarasų rajono savivaldybės lėšas. Jis taip pat nurodė suklastoti savivaldybės apskaitos dokumentus, į juos įtraukiant R. K. priklausančių lengvųjų automobilių remonto kainą kaip išlaidas už tarnybinių automobilių remontą.

Nors kaltinamasis savo kaltės nepripažino, pateikė savo įvykių versiją, jo duotus parodymus teismas įvertino kaip nenuoseklius ir neįtikinančius bei prieštaraujančius byloje surinktiems įrodymams.

Priimdamas apkaltinamąjį nuosprendį teismas rėmėsi liudytojų parodymais, juos patvirtinančiais kriminalinės žvalgybos duomenimis, kitais bylos įrodymais.

Skirdamas bausmę teismas atsižvelgė į tai, kad R. K. padarė šešias nusikalstamas veikas, iš kurių dvi yra sunkūs nusikaltimai (piktnaudžiavimas), kitos – nesunkūs nusikaltimai. Visos veikos tyčinės, baigtos. Kaltinamojo veiksmais Zarasų rajono savivaldybei padaryta ne tik turtinė, bet ir didelė neturtinė žala, padaryta didelė neturtinė žala valstybei.

Kaltinamojo atsakomybę lengvinančių ar sunkinančių aplinkybių nėra. Jis anksčiau neteistas, dirba, turi šeimą, darbovietėje apibūdinamas gerai.

Teismo sprendimu, R. K. skirta bausmė, nesusijusi su laisvės atėmimu – bauda, o jos dydis nustatytas mažesnis už vidurkį.

Panevėžio apygardos teismo nuosprendis per 20 dienų gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui.

Panevėžio apygardos teismo informacija

www.teismai.lt

kersys

MAIN 000x000


Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.


Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.


www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Komentuoti

Komentarai  
+15 # semionas 2017-10-11 16:39
kada pagaliau bus teisiami visi kiti žulikai kurie dabar sedi rajono valdžioje ir vadovauja rajono imonems
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # tinta 2017-10-11 16:44
idomu ar Gusevas ir toliau gins savo draugeli
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # sokeja 2017-10-11 16:50
O juk tik vakar šitas veikėjas kartu su meru uždraudė retro šokius Imbrade ,štai vienam jau ir atlyginta,tikiuosi,kad likimo pirštas pasieks ir kitą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # Sima 2017-10-11 17:39
Tai pagaliau išmes jį iš savivaldybės ar susiprotės ir pats išeis? Šitiek gėdos visam rajonui pridaryt vaje vaje
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # įdomu 2017-10-11 17:53
Kodėl R.K, o ne Ramūnas Keršys??? Matyt, nepatogu ponams atvirai paskelbti nusikaltėlį. Bet yra kaip yra... :)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-5 # Benvenutas 2017-10-11 18:50
Jis nekaltas, jį pakišo. Tai tikrai taurus ir sąžiningas politikas. Gaila, kad kažkada pasirinko ne tuos politinius bendražygius. Laikykitės gerbiamas administracijos direktoriau, mes buvom esam ir būsime su Jumis, nes mes Jumis tikime ir pasitikime.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # Na 2017-10-11 19:06
O darbuotojai,kurie remontavo mašinas,nežinojo,kad jos nuosavos?Ar jie žinodami irgi dalyvavo nusikalstamoje veikloje?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # zzz 2017-10-11 20:29
i jo vieta reikia paskirt Viduska ,nes nematau kitu kandidatu ,Viduska Zarasu legenda .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-10 # Gilbertas 2017-10-11 23:19
Kodėl visi puola administracijos direktorių, jis duos apeliaciją ir tiesa nugalės, jis tikrai nekaltas. Žmonės jį rinko į rajono valdžią. Merą irgi išrinko žmonės, zarasiečiai suteikė mandatą Zarasų skyriaus nariams iš LSDP būti rajono valdžioje, todėl mes turime ginti šalin blogas mintis ir pasitikėti savo rinktais politikais. Jei meras p. N. Gusevas jį palaiko, reiškia administracijos direktorius yra nekaltas, nes kuo daugiau tikėti, jei ne meru??? Jis mūsų stabilumo, sąžinės ir padorumo rajone garantas. Ačiū, kad esate. Stiprybės.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # Sima 2017-10-12 07:47
Jau tikrai dabartinis meras pasitikėjimo vertas, per savo kadenciją vairavo išgėręs, daug renginių iš Zarasų pabėgo, verslo investicijų visiškai nepritraukta, kelių būklė katastrofiška, sau valdžia susipirko naujus automobilius iš biudžeto lėšų, nesiskaitymas su žmonėmis įsigalėjo... Šiuo atveju teismais labiau pasitikiu.

O tau Ramuniuk patariu - jei apsišikai, tai nuleisk pagaliau vandenį
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-9 # Kunigunda 2017-10-12 09:25
Meras tikrai sąžiningas žmogus, o jei ir vairavo šiek tiek išgėręs, kam nepasitaiko, juk klysti žmogiška. o be to jis sportininkas, todėl organizmas greitai atsistato. Nereikia ant mero pykti, jis diplomuotas sporto specialistas, ne verslininkas-vadybininkas-analitikas, todėl apie investicijų pritraukimą nusimano kiek mažiau, svarbiausia, jog stengiasi, kad rajone būtų kuo daugiau kultūrinių renginių, kraštiečiai dvasiškai praturtėtų.
Be to meras gyvena irgi tik iš algos, nes anot interviu portalui https://www.15min.lt/verslas/naujiena/finansai/maziausiu-algu-sostine-zarasai-net-meras-alkoholio-vaziuoja-pirkti-i-latvija-662-852416 , teigia, kad alkoholio pigesnio važiuoja į Medumi (Latvija), tai juk irgi ne iš gero gyvenimo. Geras automobilis irgi reikalingas, juk jis važinėja po Zarasų rajoną, bendrauja su rinkėjai. Meras tikrai taurus žmogus, todėl jei ir jis palaiko administracijos direktorių bei tiki jo sąžiningumu, reiškia tikrai yra nekaltas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # Reziume 2017-10-12 09:35
Visas kipišas kilo ne dėl dviejų suremontuotų mašinų ( manau, kiti tupėję valdžioje, nepalyginamai daugiau į savo kišenę įsidėjo ir dar įsidės), o dėl pono R.K. arogantiško ir elgesio, būnant administracijos direktoriumi. Kartais karalių karūnas jų vasalai nutaria pataisyti kastuvais. Taip ir įvyko... Reziumė visiems esamiems ir būsimiems karaliams - kildami aukštyn nepamirškit žemesniųjų, nes kai krisit, teks su jais vėl susitikti.
Žmogiškumas turėtų išlikti visose gyvenimo situacijose...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # SST 2017-10-12 12:51
A boze moj....kaip skaudu....visi Zarasai tikėjo ramuniuko nekaltumu... a bozemoj...koks tyras kaip krištolo vanduo...n pasitikrinsim, kas dabar dirbs su mero ir ramuniuko duetu. Zarasu zmones pasitikrins kokie tarybos nariai ir uz ka. visgi kaip blogai tiesioginiai mero rinkimai ir meras turetu lekti is kėdes.nes tai jo komanda. lauksime tarybos posedzio??? lauksime sprendimo zarasu tarybos nariu?? lauksime Ramuno atsisradininimo ar lauksime apeliacinio teismo ir toliau dirbsime vardant tu Zarasų.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # Negeras 2017-10-12 20:31
Kazkas gina mera, kad alga maza... Mero alga ne maza! Bent jau zarasu lygiu oi tikrai ne maza. Masiuliu zmones irgi tikejo, kol neapsisyko iki ausu, ner cia ko ir dabar stebetis, kad vat nutiko. Kazkas gina mera, kad isgeres gali vazinetis, juk sportininas ir t.t. absurdas kaip sveiko proto zmogus taip galetu kalbeti, matyt pats ne karta vazineja, juk pasitaiko....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # Gilbertas 2017-10-12 20:54
Jei mero alga nemaža, tai žmogus iš gero gyvenimo važiuoja alkoholio pirkti į Medumi (Latvija)??? Praregėkite, jis toks pat nuo algos iki algos besiverčiantis zarasietis-mūsiškis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # G.Palucko komentaras 2017-10-12 21:00
„Ramūnas Keršys turi teisę gintis teisme, bet, mano galva, meras Nikolajus Gusevas turi teikti tarybai administracijos direktoriaus pasitikėjimo klausimą. Taip, teisiškai galioja nekaltumo prezumpcija, bet politiškai viskas eina ir per moralinę, etinę prizmę, todėl meras turėtų priimti sprendimą“, – BNS sakė G. Paluckas.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/law/g-paluckas-ragina-leisti-del-zarasu-administracijos-vadovo-r-kersio-apsispresti-tarybai.d?id=76038653
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # Oho 2017-10-12 21:24
Taip nustekenti rajoną kaip dabartinė valdžia dar reikia sugebėti..visi turi uzsiimti tuo,kur jie stiprus, sportininkai-sporto srity, jaunimo atstovai- lai ir dirba su jaunimu.. tik va gaila,kad dar ir sazines nedaug,tokius priedus visi sau pasiskyre,kad nutolo nuo paprastu zarasieciu kaip zeme nuo kosmoso..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # rinkėjas 2017-10-13 08:47
na, alkoholis - ne pirmojo būtinumo prekė, o jei meras be jo jau neapsieina, tai vertėtų susimąstyti, kol netapo vienos Rokiškio įstaigos klientu...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # Nebežinau 2017-10-13 08:56
Tai kiek gi galima įrodinėti ....juk apygardos teismo sprendimas , norite pasakyti, kad apeliacinis išteisins... juokas ima, čia kaip socdemų partijoje, 10 senbūvių kariauną prie likusius socdemus, nes nenori palikti šiltų kėdžių..nes kur geriau negu seime..tai čia ir meras su Ramūnu... ginsimės, kovosime, neužleisim vietos... mus žmonės išrinko..vietos šiltos.. minkštos.. Dieve padėk jiems..įdomu kaip apsispres ir kiti tarybos nariai??? tiek jau laukėm tai ir palauksim..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # na kur tau 2017-10-13 10:56
Per TV Ramūnas prajuokino:
-Aš dar nesu pilnai susipažinęs su byla. 2 metai vyko, o jis su byla nesusipažino. Nu žinai, kyla klausymas, tai gal skaityti nemoki. Vienas į Latviją važinėja alaus pirkti, kitas su byla nesusipažinęs, rodos ne ji čia teisiamas, o ir advokatas gal nesusipažinęs. Juokdariai. Apeliacinis teismas nekviečia į posėdį. Kiek čia šitas spektaklis tęsis?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Kunigunda 2017-10-13 13:18
kraštiečiai, zarasiečiai, likimo broliai ir seserys. Skaitau Jūsų komentarus ir siutas, pyktis ima. Dabar liejate tulžį ant mero ir administracijos direktoriaus, o tai jų šventoji dvasia nepasodino į einamas pareigas, patys rinkot, o kvailesni, net rinkimus nusprendė boikotuoti, tad džiaukitės ;-) Turite ką turite, bet aišku, ant savęs pykti nesinori :-* Tiek metų, tiek metų renkate tuos, kurie tik gyventojų kultūriniu gyvenimu rūpinasi, o kad pritrauktų kokią įmonę su naujom darbo vietom nesiseka, tad jei nesiseka, tokių politikų ir nerinkite... o Jūs, mano kraštiečiai, ežerų krašto vaikai, visi dabar tulžį liejate, o merui kas, - "savi savų bėdoje nepalieka, ponai rinkėjai 8)"
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Zuza.lt - Prekybos centras internete


Srotas24.lt - Automobilių dalys

Apklausa

Ar dėl infliacijos ribojate savo išlaidas?

Savaitės populiariausi

NIJOLĖ GUOBIENĖ IŠRINKTA Į ZARASŲ RAJONO MERO POST...
20 Kovas 2023 07:32

Už Nijolę Guobienė balsavo 4134 rinkėjai. U [ ... ]

Plačiau
ZARASŲ SAVIVALDYBĖS KANDIDATŲ Į MERUS LEMIAMA DVIK...
16 Kovas 2023 05:43

Su I turu rinkimai nesibaigia, tad neperšokęs  [ ... ]

Plačiau

Naujausi skelbimai

Vandens šulinių valymas Tel.864385273
( / Darbo skelbimai)

noimage
03-22-2023

android tv priedas
( / Kompiuteriai ir ryšio priemonės)

android tv priedas
03-21-2023

Beržinės malkos rąsteliais
( / Kita)

Beržinės malkos rąsteliais
03-21-2023

Pušies, eglės rąstai
( / Kita)

Pušies, eglės rąstai
03-21-2023

Stambūs pušies rąstai 25 - 31 cm skersmens
( / Kita)

Stambūs pušies rąstai 25 - 31 cm skersmens
03-21-2023

Stambūs pušies rąstai nuo 32 cm skersmens
( / Kita)

Stambūs pušies rąstai nuo 32 cm skersmens
03-21-2023

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information