Adomus

Ignalinos kredito unija

Dienos informacija


Dienos vardadieniai:


Lietuvoje

Prisijungimas / Registracija

ATSAKYMAS Į NEVYKUSĮ PAREIŠKIMĄ

podolskisNemėgstu ir nenoriu veltis į viešus kivirčus, kuriuose politikai vieni kitus kaltina būtais ir nebūtais dalykais, bet šį kartą atsakyti į mano galva visiškai absurdišką pareiškimą, kuriame mane bandoma pavaizduoti kažkokiu „monstru“, kuris stengiasi pakenkti seniūnaičių rinkimams, manau, kad privalau.

Internetinėje erdvėje ir laikraštyje „Zarasų kraštas“ buvo patalpinta švelniai tariant tikrovės neatitinkanti informacija, kurią pasirašė „Zarasų miesto seniūnijos seniūnaičių rinkimų komisija“. Skamba gal ir gražiai, tik va už žodžių „komisija“ pasislėpę politikieriai Renius Kisielius, Ramūno Keršio pavaduotojas ir senas socialdemokratas Valdas Utka. Taip, apsižodžiavimas tarp manęs su Kisieliumi įvyko, tik jis įvyko ne todėl, kad aš kažką neleistino dariau, o todėl, kad Kisielius mano manymu aklai vykdo R. Keršio ir N. Gusevo nurodymus visiškai nežiūrėdamas į jų teisėtumą. Būnant salėje, kur vyko balsavimas (beje sekančią dieną balsavimas vyko savivaldybės koridoriuje) R. Kisielius man pasakė jog aš turiu iš ten išeiti, bet aš jam paaiškinau, kad seniūnaičių rinkimai yra tiesiog vieša apklausa ir slėpti čia nėra ką, beje kitur seniūnaičiai renkami išvis rankos pakėlimu. Bet štai susireikšminusiam ponui Kisieliui tai nepatiko, nes jam matyt labai jau norėjosi prastumti savo kandidatą, todėl jam ir pasakiau – gal tu nori ten ką nors paklastoti jei taip bijai viešumo? Į tai jis tiesiog nutylėjo.

Aš nesigilinsiu į mūsų apsižodžiavimus, bet noriu pasakyti ponams politikieriams, kad seniūnaičiai renkami tam, kad padėtų seniūnams, o jiems matyt atrodo, kad jie reikalingi tam, kad kenktų ir todėl jie taip pergyvena dėl to, kad jų siūlomi kandidatai nesulaukia visuomenės palaikymo.

Pabaigai noriu pasakyti, kad mano nuomone visas šis puolimas prieš mane yra vykdomas tik iš politinių motyvų, nes aš kaip opozicijos atstovas N. Gusevui, R. Keršiui, R. Kisieliui ir kitiems politikams į akis sakau tai ką jie daro blogai, o kai kuriuos jų darbelius ir viešinu spaudoje. Suprantu ponai valdininkai, kad aš jums nepatinku, tik va savo neapykantos ir noro išsaugoti šiltas kėdes nereikia dangstyti įvairiomis savo interpretacijomis ir komisijos vardu.

Viešinau kur yra švaistomi rajono pinigai, rašiau ir apie tai, kad kartais akivaizdžiai vagiama (beje už vagystes teismas R. Keršį jau nuteisė, tik kolegos politikieriai jo atleisti nenori) ir toliau viešinsiu visus jūsų negerus ir savanaudiškus darbelius, o tokiais skambučiais į policiją manęs tikrai neišgąsdinsite. Aš jau seniai išaugau iš to amžiaus kai bijoma pikto vilko miške.

Geriau pradėkime visi dirbti pasitardami ką reikia daryti ir kaip tai geriau padaryti.

Su pagarba
Zarasų rajono savivaldybės tarybos narys
Rimvydas Podolskis

podolskis


Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.


Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.


www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Komentuoti

Komentarai  
+13 # išvada 2017-10-29 18:29
Kad taip visą energiją visiems skirti ne kovai,o bendram tikslui-Zarasų krašto labui,gal mūsų kraštas nebūtų tokia juoda skyle Lietuvoje...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # babyte 2017-10-29 18:30
Kisielius isvis karaliumi pasyjaute ir jam atrodo,kad tik jis yravisada teisus bei visagalis,deja,bet realybeje tai tera tik susireiksmines valdininkelis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # tinta 2017-10-29 19:20
Nežinau,kas ten teisus ,o kas ne, bet,kad Keršį senai iš pareigų išmesti tūrėjo tai čia faktas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Nesamone 2017-10-29 19:52
Invalidu draugija reiketu sprest miestelio problemas o ne kas kur ka pasiunte. Kiek dar Podolskis verkslens kad ji ten skriaudzia.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # PASIBAISĖJIMAS 2017-10-29 22:04
Jau kaip nusibodo, kad valdžia ir tarybos nariai pradės gerbti vieni, kitus, pozicija, opozicija pradėkite visi draugiškai dirbti ir rezultatas bus. Dabar vieni ant kitų kaip turgaus bobelės, tas tą padarė, tas kitą padarė. Zarasai liko tušti, nykūs, liūdni.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # nusibodo 2017-10-30 09:36
Pozicija...opozicija...Pjaunaties kaip šunys. :P Matyt, dar mažai prisigrobėt pinigų, nepasidalijat.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Kazimieras 2017-10-30 14:52
Manau, kad nepelnytai šioje riebaluotoje rašliavoje gretinate tokį gerbiamą žmogų R. Kisielių su R. Keršiu ir N. Gusevu. Visu pirma R. Kisielius nėra politikierius, jis nepriklausė ir nepriklauso jokiai politinei partijai. Na, o jūsų priklausomybė Darbo partijai tikrai akivaizdi, tiek elgesiu, tiek protu.
Visu antra, Renius Kisielius yra principingas valstybės tarnautojas (ne valdininkas, ne biurokratas). Jis savo krašto ir Lietuvos patriotas, pilietiškas. Apie jo prasmingus darbus nuveiktus Salako kraštui gali visi Salakonai pasisakyti.
Akivaizdu, kad buvo rimas pagrindas jums iškviesti policiją seniūnaičių rinkimuose. Gerbiamas Renius niekados neleido ir neleis teršti padugnėms pilietinių iniciatyvų.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Kazimieras 2017-10-30 14:53
Ko gi pabėgot, Rimvydai, iš įvykio vietos? Gėda pasidarė? Išsigandot Reniaus? Matyt anksčiau nebuvo tekę susidurti su principingu ir pilietišku valstybės tranautoju? Ne jums, tokį žmogų kaip buvęs Salako seniūnas paguldyt ant menčių. Slėpkitės mažo kalibro politikieriau, slėpkitės.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # Kazimierui 2017-10-30 15:53
Kazimiero minetus asmenis statyti prie sienos be jokio gailescio,nusipelne veikejai atsirado(atsiprasant) :lol: :lol: :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Kazimieras 2017-10-30 16:52
Jus irgi prie sienos. Neturit nė vieno argumento prieš gerbiamą R. Kisielių. Nė vieno. Kitus asmenis, prašom, galit statyt prie sienos, ar į lovą, kur kitur.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Kazimierui 2017-10-31 13:17
:P :lol: :lol: :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Kazimierui 2017-11-02 13:58
Jau koks dievas tas jusu kisielius,tai net smirda klausyt :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # zzz 2017-10-30 23:45
Na gusevas mldc. baxuras ,o tas kisielius ar kompotas tai kas jis ?Niekas jo nezino .Rinkite i taryba Viduska ,jis tikrai 10 kartu labiau zinomas uz ta kompota .Viduska Zarasu legenda ,cempionas .Padolskas neblogas zmogus ,bet jo tikru tikslu nezinau .As isivaizduoju ,kad Meras Gusevas ,pavaduotojas Viduska ,Seniunas Utka ir ttt.Ziuriu daug pauksciu valdzioje ....O kur zasinai ???Blin//
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Londonas 2017-10-31 01:05
Ramunas Keršys jau nuteistas.kas per cirkai teistas atstovauja rajono zmonems kazkas ten pas jus Lietuvoi negerai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Zuza.lt - Prekybos centras internete


Srotas24.lt - Automobilių dalys

Apklausa

Ar dėl infliacijos ribojate savo išlaidas?

Savaitės populiariausi

NIJOLĖ GUOBIENĖ IŠRINKTA Į ZARASŲ RAJONO MERO POST...
20 Kovas 2023 07:32

Už Nijolę Guobienė balsavo 4134 rinkėjai. U [ ... ]

Plačiau
ZARASŲ SAVIVALDYBĖS KANDIDATŲ Į MERUS LEMIAMA DVIK...
16 Kovas 2023 05:43

Su I turu rinkimai nesibaigia, tad neperšokęs  [ ... ]

Plačiau

Naujausi skelbimai

Vandens šulinių valymas Tel.864385273
( / Darbo skelbimai)

noimage
03-22-2023

android tv priedas
( / Kompiuteriai ir ryšio priemonės)

android tv priedas
03-21-2023

Beržinės malkos rąsteliais
( / Kita)

Beržinės malkos rąsteliais
03-21-2023

Pušies, eglės rąstai
( / Kita)

Pušies, eglės rąstai
03-21-2023

Stambūs pušies rąstai 25 - 31 cm skersmens
( / Kita)

Stambūs pušies rąstai 25 - 31 cm skersmens
03-21-2023

Stambūs pušies rąstai nuo 32 cm skersmens
( / Kita)

Stambūs pušies rąstai nuo 32 cm skersmens
03-21-2023

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information