KREIPIMASIS

seniunaiciu rinkimaiMieli zarasiškiai, esu paprastas ir gana jaunas žmogus užaugęs Laukesos kaime šalia Zarasų, o dabar gyvenantis Zarasų mikrorajone P. Širvio gatvėje. Dirbu, mėgstu sportą, sportuoju ne tik sporto klube „Marsas“, bet ir atstovauju Zarasams keliose rankinio klubuose. Niekada nedalyvavau jokioje politinėje ar kitokioje panašioje veikloje, bet visgi man kaip aktyviam zarasiškiui yra svarbu kas vyksta mano gimtuosiuose Zarasuose.

Todėl pasitaręs su kaimynais ir draugais, nusprendžiau kandidatuoti į Zarasų Širvio seniūnaitijos seniūnaičius. Galvojau, o ir dabar galvoju, kad stengiantis ir norint galima kažką padaryti, ir padaryti taip, kad tai būtų naudinga tiems, kurie gyvena čia – Zarasuose. Kandidatuodamas į seniūnaičius aš puikiai supratau, kad tai nėra „prezidento“ postas, bet tiesiog aktyvaus piliečio galimybė rajono valdžiai parodyti ką mano supratimu reikėtų daryti konkrečioje gyvenamojoje vietovėje, o mano atveju tai Zarasų mikrorajone, kaip pagerinti ar kažkaip kitaip patobulinti čia gyvenančių žmonių buitį bei kitus elementarius poreikius.

Ir ką gi aš pamačiau rinkimų į seniūnaičius dieną? O gi tai, kaip pasibaigus rinkimams rajono meras N. Gusevas išėjęs iš kabineto su nuteistu už vagystę Ramūnu Keršiu džiaugiasi tuo, kad seniūnaičių rinkimai neįvyko, nes neva tai jie liepė savo partijos nariams ir kitiems savo pavaldiniams šituose rinkimuose nedalyvauti, tam, kad galima būtų juos sužlugdyti, nes tam, kad įvyktų rinkimai reikia, kad ateitų ne mažiau kaip 5 proc. žmonių, o tai sudarytų apie 150 tos seniūnaitijos gyventojų. Taip, už mane atėjo pabalsuoti 108 mane palaikantys kaimynai, bet gi už valdžios keltą socialdemokratams priklausantį kandidatą prabalsavo tik 7 žmonės. Manau, kad valdžios palaikoma kandidatą būtų palaikė daugiau gyventojų tuo atveju, jei ši mūsų valdžia savo darbais, o ne žodžiais rodytų pagarbą eiliniam žmogui ir norą spręsti mums visiems aktualias ir opias problemas. Gaila, bet dabar aš to nepastebiu.

Beje, norėčiau pasisakyti ir apie rinkimų komisijos darbą, bei jų vadovų tai yra R. Keršio pavaduotojo Reiniaus Kisieliaus bei Valdo Utkos darbą. Kai vienas iš jų su piktdžiuga sako, kad jie pasistengė sužlugdyti rinkimus, o kitas besišypsodamas jam tą antrina abu žiūrėdami į čia pat atėjusius N. Gusevą su R. Keršiu, nežinau ar jie bijo šitų veikėjų ar jiems ir patiems malonu kenkti, bet aš visus norėčiau pakviesti ne kenkti, o dirbti vardan tų Zarasų.

P.S. Pakartotiniuose rinkimuose, kurie privalo įvykti ne vėliau kaip per 2 mėn. ,aš būtinai dalyvausiu ir jeigu manimi pasitikės mano seniūnaitijos gyventojai, stengsiuosi, kad visi bendrai mes darytume tik naudingus darbus, o nesistengtume vienas kitam pakenkti. To norėčiau palinkėti ir Gusevui, Kisieliui, Keršiui, Utkai bei kitiems politikams.

Kandidatas į Zarasų Širvio seniūnaitijos seniūnaičius Algimantas Bakanavičius

seniunaiciu rinkimai


Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.


Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.


www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Komentuoti


Komentarai  
-3 # Opa 2017-11-02 17:45
Cia jau Podolskio bendrazygis raso memuarus 100%. Ir vel skundai skundai skundai. Kaip jiems ten visi trugdo. Rimtai jau uzkniso. Negaliu tarpusavi issiaiskinti be juokiu rasinejimu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # kipras 2017-11-02 17:57
dar vienas ž...... i valdžia veržiasi
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # D 2017-11-02 19:02
Kaip supratau piliecio vardas Sportininkas o pavarde Marsas. Gal draugai ir kaimynai jus pazysta bet su tokia biografija toli nenuvaziosi.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # tinta 2017-11-02 19:54
Pritariu Algimantui DEL TO,KAD DABARTINIAI MŪSŲ VALDŽIAI REIKIA PIRŠTU PARODYTI KĄĄ IR KAIP REIKIA DARYTI zARASUOSE ,O TAI JIE APART SAVO KIŠENIŲ,NA IR GAL DAR MEGA PROJEKTŲ ,KURIE VYKSTA TIK JŲ GALVOSE, DAUGIAU NIEKO IR NEMATO.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # GB 2017-11-03 00:43
Vaikeli kol komunistai bus valdžioje nieko gero nebus .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # vietinis 2017-11-04 18:34
Kur jau matai "komunistus" valdžioje???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # taip 2017-11-03 11:19
mat kai žmonėms truputi kuku tai pradeda muštis ir dėl neapmokomos vietos kad pasijustu viršininku ir neapmokamų pareigų pavadinimas gražiai skamba a da gal kas ir medali užkabins.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # išvada 2017-11-03 20:34
Na čia tai pažįstamas rašymo stilius.Algimantai,ar pats bent skaitėt?..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # zarasiškis 2017-11-03 20:54
Koks Podolskis tokie ir jo kandidatai š seniūnaičius
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Kino filmas Zarasuose

Apklausa

2020 metais sau pasižadėjau:

Savaitės populiariausi

NEBLAIVUS IR BE TEISIŲ AUDI VAIRUOTOJAS
16 Saus 2020 08:42NEBLAIVUS IR BE TEISIŲ AUDI VAIRUOTOJAS

2020-01-16 apie 01.25 val., Zarasuose, Vytauto g. [ ... ]

Plačiau
BAIGTA ZARASŲ MIESTO KVARTALO REKONSTRUKCIJA
17 Saus 2020 07:04BAIGTA ZARASŲ MIESTO KVARTALO REKONSTRUKCIJA

Viešųjų erdvių tarp S. Dariaus ir S. Gir [ ... ]

Plačiau
„EŽERŲ ŠNEKA“ DUSETOSE
18 Saus 2020 07:10„EŽERŲ ŠNEKA“ DUSETOSE

Stipri bendruomenė, kurioje pastebimas kiekvienas [ ... ]

Plačiau

Naudingos nuorodos

Naujausi skelbimai

Gyvūnai
( / Kita)

noimage
01-21-2020

Pagaminsiu pirties pečių
( / Kita)

Pagaminsiu pirties pečių
01-21-2020

Kompleksinė efektyvi išblaivinimo pagalba visą parą Vilniuje
( / Darbo skelbimai)

Kompleksinė efektyvi išblaivinimo pagalba visą parą Vilniuje
01-21-2020

namas
( / Nekilnojamasis turtas)

noimage
01-21-2020

nuoma
( / Kita)

noimage
01-21-2020

Isblaivinimas namuose Lietuvoje,Kodavimas
( / Kita)

Isblaivinimas namuose Lietuvoje,Kodavimas
01-21-2020

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information