Adomus

Ignalinos kredito unija

Dienos informacija


Dienos vardadieniai:

ELTA naujienos

DARBO UŽMOKESČIO ATOTRŪKIS TARP VILNIAUS IR LIKUSI...
02 Birž. 2023 07:46

2023 m. pirmąjį ketvirtį bruto darbo užmokesčio atotrūkis tarp regionų buvo 421,8 Eur, pran [ ... ]

Plačiau
„SODRA“ PASKELBĖ BIRŽELIO PENSIJŲ IR IŠMOKŲ MOKĖJI...
31 Geg. 2023 08:22

„Sodra“ trečiadienį paskelbė pensijų ir išmokų mokėjimo datas 2023 metų birželio mėn [ ... ]

Plačiau
SEIMAS RADO SUTARIMĄ DĖL SAVIVALDOS POLITIKŲ IŠLAI...
25 Geg. 2023 12:56

Seimui ketinama pateikti Vietos savivaldos įstatymo pataisas, kuriomis bus nustatytas fiksuotas sav [ ... ]

Plačiau

Lietuvoje

Prisijungimas / Registracija

ŠALIA „LAKŠTINGALOS“ ŠEIMININKAUJA BEBRAI

1Zarasiečiai jau pastebėjo, kad šalia sodų bendrijos „Lakštingala“ šeimininkauja bebrai. Prie pagrindinio įvažiavimo į sodų bendriją sodininkus pasitinka šie vandens gyvūnai. Vandens telkinyje jie graužia karklus, gluosnius.

Prie kelio bebrai jau paguldė keletą medžių. Dabar šie gyvūnai bando įveikti didelį medį. Įveikimo momentas gali tapti tragišku: medis gali nukristi ant kelio. O juk juo vaikšto žmonės, važinėja automašinos. Žodžiu, iki didelės nelaimės tik vienas žingsnis. Tada ir kaltu nebus. Bebro juk į areštinę ir teismo salę nenutempsi.


Vienas sodininkas juokavo, kad nėra šioje teritorijoje gaspadorių, tai iniciatyvos ėmėsi bebrai. Čia greitai įsirengs šlaugbaumą ir sodininkų į sodus neįsileis. Gal ir vertėtų kai ką ir neįsileisti, ypač tie, kurie mokesčių nemoka. Tačiau tai tik humoras.


O jeigu rimtai, tai bebrų šeimininkavimą šalia sodų bendrijos „Lakštingala“ reikia spręsti. Sodai, šalia jų esančios teritorijos tai ne medžioklei skirtos teritorijos, kur medžiotojai gali laisvai medžioti.


Tačiau negi visi mes tokie bejėgiai. Taip ir norisi sužinoti, kas išspręs šią problemą? Kas gi šių teritorijų tikrieji šeimininkai? Negi tie vargšai vandens gyvūnai – bebrai?

Jeronimas Bartkus
Nuotraukose: Ten, kur šeimininkauja bebrai.

Už nuotraukas dėkojame mūsų skaitytojui.

1

2

3


Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.


Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.


www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Komentuoti

Komentarai  
+4 # Gertrūda 2017-12-11 15:22
Ko mes stebimės iš bebrų "barbarystės", juk visi suprantame, kad Zarasų kaimiškosios seniūnijos seniūnas, visų mylimas ir gerbiamas p. Valdas, tikriausiai net nesusimasto šią akimirką, kaip reiktų spręsti minėtą problemą. O kai medis nuvirs ant važiuojamosios dalies (keliuko) vedančio į sodus "Lakštingala", tuomet gal ir susigribs... Bet bus jau vėlu. Reikia kreiptis į "TV pagalbą", kad paragintų seniūną p. Valdą greičiau spręsti besiformuojančią problemą ir atrasti jos sprendimo būdus. Ar seniūnui tai neįveikiamas "Sizifo darbas"? Juk Zarasų kaimiškojoje seniūnijoje yra neviena dešimtis pašalpas gaunančiųjų, kurie galėtų imtis ir sutvarkyti minėtą teritoriją, ką jau kalbėti apie kitus, apleistus, neprižiūrimus, avarinės būklės pastatus seniūnijoje... šv. Kalėdos-vilties metas, o viltis - ....... motina.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Ričardas iš ten pat 2017-12-11 15:40
Ką čia visi dievagojasi dėl kaimiškosios seniūnijos. Pasižiūrėkite, kas darosi Zarasų miesto seniūnijoje, ką p. Olga veikia? IKI ŠIOL metaliniai skalbinių džiovyklų strypai mėtosi tarp S. Nėries g. 11, 19 daugiabučių, bet seniūnė, net negalvoja spręsti minėtos problemos, nors buvo informuota raštu per el. paštą dar spalio mėn.
Juk šiuo metu anksti temsta, o strypai styro numesti, kaip žabangai, kad Zarasų mikrorajono gyventojai "nusilaužtu" kojas. Gal vieną kartą seniūnė p. Olga galėtų atvažiuoti į minėtą vietą ir išspręsti problemą? Ar ir čia reiktų imti ir iškviesti "24 valandas" ar "TV pagalbą", ką tuomet seniūnė darytų? GĖDA, kad mieste netrūksta pašalpas gaunančiųjų ratui, kurie tikrai galėtų pernešti ar naujai sumontuoti išrausta ir numestas skalbinių džiovyklas prie minėtų daugiabučių tarp S. Nėries g. 11 ir 15 namų.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # iš ten pat 2017-12-11 15:42
Seniūne, p. Olga, IŠGIRSKITE į pagalbos šauksmą ir pagaliau išspręskite šią dilemą, nes šv. Kalėdų proga tikrai reiks šauktis TV pagalbos iš LNK ar TV3 kanalų vykstant pas Jus į seniūniją. Su artėjančiomis šv. Kalėdomis! :oops:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Žygimantas 2017-12-11 22:16
Ar seniūnė p. Olga karts nuo karto pasižiūri, kaip tvarkomas miestas ir ypač mikrorajonas, ar nelabai turi laiko? Reikia, tikrai reikia kviesti TELEVIZIJĄ, tuomet gal seniūnei ir p. Rimvydas paadvokataus, ar aš klystu? Nes kai pasiskaitinėji jo straipsniu, supranti, kad šis žmogus tikrai labai talentingas ir geba nuosekliai bei sklandžiai reikšti savo mintis. Nors kai pasiklausai tarybos posėdžiuose jo kalbos, tai pagalvoji, kad "Jėzau Marija, Juozapai Šventas"... :cry:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Zuza.lt - Prekybos centras internete


Srotas24.lt - Automobilių dalys

Apklausa

Ar planuojate savo vasaros atostogas?

Savaitės populiariausi

TARPTAUTINĖ VAIKŲ GYNIMO DIENA
31 Geg. 2023 13:03

Birželio 1 diena. Tarptautinė vaikų gynimo die [ ... ]

Plačiau
ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS MERĖ NIJOLĖ GUOBIENĖ AP...
01 Birž. 2023 14:00

Birželio 1-ąją, minint Tarptautinę vaikų gyni [ ... ]

Plačiau
ZARASUOSE ATIDARYTA ŠARŪNO SAUKOS IR NOMEDOS SAUKI...
30 Geg. 2023 14:35

Gegužės 27 d. Zarasų miestui buvo ypatinga dien [ ... ]

Plačiau

Naujausi skelbimai

Maisto gamybos darbuotojai
( / Darbo skelbimai)

Maisto gamybos darbuotojai
06-05-2023

Malkos
( / Kita)

Malkos
06-03-2023

Dvigulė lova
( / Kita)

noimage
06-03-2023

Bulvės grūdai
( / Kita)

noimage
06-03-2023

Pjaunu žole trimeriu
( / Kita)

noimage
05-31-2023

Parduodamas sodo namas su 11,50 a. sklypu Liaudiškių k.
( / Nekilnojamasis turtas)

Parduodamas sodo namas su 11,50 a. sklypu Liaudiškių k.
05-31-2023

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information