9 – ASIS ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS POSĖDIS

15
274

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

15 KOMENTARAI

  1. Labai įdomu darosi, kodėl buvusi valdžia neatliko audito ligoninėje kai dirbo guobys. Manau ten irgi daug įdomaus būtų radę. Ir kodėl vadovaujant guobiui buvo išnuomotos ligoninės patalpos jo sūnaus įmonei? Kaip per tv komentavo merė, ji sakė, kad vyko konkursas ir ši įmonė laimėjo. Manau, kad nėra naivių žmonių ir visi puikiai suprantame kaip vyksta tokie konkursai. Ir vis tik nemalonu žiūrėti merės pasisakymus kada paliečiami jai nepatogūs klausimai. Visi kas prieštarauja jos nuomonei yra melagiai arba žeminantys ją. Juk ji puikiai žinojo kur eina dirbti ir kad kritikos negalima išvengti.

  2. Kada bus tvarka Zarasuose? Kiemai neišvalyti, šaligatviai taip pat. Kituose miestuose ir rajonų centruose šaligatviai ne tik išvalyti, bet ir pabarstyta. Rudenį mieste liko lapai, po to apsnigo. Zarasuose pavasarį bus daug š.do. Merė pati didžiausia melagė. Daug žadėjo, bet nieko neištesėjo. Zarasai prie jos tampa šiukšlynu, o žadėjo žydinčiu sodu paversti. Ir dabar kviečia visus imti kastuvus ir valyti. O kur jūs, kam jūs tam reikalingi?

    Opozicija dirba blogai, reikia organizuoti piketą, visi mes ateisime, ir laikas jau versti tokią valdžią. Zarasiškių protas – patikėti valdžią guobiams. Naivuoliai. Gina merę daugumoj tik visokio plauko aferistai, pripažinti teismo kaltais už turtinius nusikaltimus, perėjūnai, balsų pirkimo organizatoriai ir dalyviai… Štai kur ZARASŲ GĖDA. Savivaldybė paverčiama BARDAKU.

  3. Siūlau prisiminti kaip buvo valomi kiemai, aikštelės, šaligatviai, gatvės anksčiau. Kildavo didžiuliai pasipiktinimai kai likdavo kokia maža nenuvalyta atkarpa. Tačiau komunalininkas po seniūnės nurodymų sutvarkydavo greitai. O dabar brendame per pusnis ir viskas gerai. Ar matėte kaip eina per pusnis senolei? Jie ropoja. Ir niekas nekaltas. Tik Zarasų bardake rašantieji – Pupeikis, Sapnovas, Tučkienė, Mazūrienė kviečia imtis kastuvų ir valyti miestą. Labai norėtųsi pamatyti juos pačius kasant sniegą. O kur tada pinigai skirti miesto valymui keliauja? Ar jie skirti reguliariai gendančiam naujam traktoriuko remontui? Pritariame komentatoriui As.

  4. Tegul šita kompanija paima į talką valyti sniegą ir Triponytę, Padolskienę, Guobienę ir Banį. Kodėl jie kabinetuose kelnes ir sijonus trina? Pritariu blaiviai mąstantiems komentatoriams.

  5. Pažiūrėjus tarybos posėdį darosi aišku – dabartiniai valdžios veikėjai daugiau kandidatuoti niekur ir niekada negalės. Negi jie nesupranta, kad žmonės to tikrai nepamirš. Priimdama valdžią palaikantys /tarnaujantys jiems/ tarybos nariai dėl seniūnijų sujungimo, jie LABAI apsunkins daugelio žmonių gyvenimus. O kad ,,prisiiima,, įsipareigojimą iki 2024 m balandžio 1 d. apklausti žmones dėl seniūnijų sujungimų, tai nieko nereiškia. Nors žmonės ir prieštaraus, vistiek – po fakto – gaunasi, kad žmonių nuomonė yra tik patariamasis balsas į kurį valdžiai nusi… BAISU kas darosi.

  6. Nu bet gi patys išsirinkome savo valdovus patiems gi patinka kai mus p…sa tai ko čia skundžemės nieks gi neliepė rinkti šitų Zarasai tai ne per didžiauses kaimas turi žinot kas kuom kviepuoja ir ką planuoja.Nors nuo seno tauta myli tuos kurie juos p…sa,tai dabar ir džiaukimės.

  7. sako, kad iš visų sunaikintų seniūnijų kaimų naujus seniūnijų centrus gyventojai pasieks ne ilgiau kaip per 25 minutes…. įdomu kuo? pvz. iš Samanių dabar iki Imbrado atvažiuokit per 25 min, duosim prizą… jei mašinos neturi kaip iš viso dasikapstyti iki Imbrado???

  8. Blogiausia yra tai, kad merę išrinko žmonės. Tik jie ir gali ją nuversti. Tik pusmetis praėjo, o jau turime tokius baisius padarinius. O kas bus dar per 3,5 metus. Kiek suprantame, kad vyko iki šiol tai kas iki šiol tik gėlytės. Negi lauksime uogelių ar būsime kaip tie batrokai, kuriems viskas gerai.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite