Planas Zarasams

Dienos informacija


Dienos vardadieniai:

Lietuvoje

Prisijungimas / Registracija

„RENOVATORIŲ“ PATYČIOS TĘSIASI

1Prieš kurį laiką rašėme, kad daugelis Zarasų miesto Vytauto gatvės 36a namo, o taip pat dalis Donelaičio g. 5 namo gyventojai buvo pasipiktinę. Be jokio įspėjimo atvyko renovacijos darbuotojai ir ėmė krauti statybines medžiagas.

Tada žmones pirmieji darbai labai nuliūdino. Įskaudino nepagarba gyventojams. „Renovatorių“ technika užblokavo kelią iš Vytauto gatvės namo kiemo ir iš jo niekas negalėjo išvažiuoti. Negalėjo išvažiuoti ir dalis Donelaičio g. 5 namo gyventojai, kurie palieka automobilius irgi šiame kieme. Šio namo kiemas yra uždaras ir yra tik vienas išvažiavimas. Taip žmonės negalėjo išvykti į darbą, kiti rengėsi važiuoti pas gydytojus, treti į dalykinius susitikimus.


Paskelbėme pasipiktinimą tinklapyje www.zarasuose.lt. Iš tiesų tikėjome, kad renovacijos darbuotojai supras ir ateityje pagarbiau elgsis su gyventojais. Niekas neteigia, kad statybininkai turi dirbti ir iškrauti statybines medžiagas. Tačiau nors reikėjo išvakarėse gyventojus įspėti apie artėjančius nepatogumus. Kitas būtų automobilį kitoje gatvėje arba garaže palikęs.


Ar statybininkai nieko neskaito, ar jiems ant žmonių nuomonės nusispjauti, tačiau šiandien tas pats kiemas buvo statybininkų užblokuotas ir į jį nei išvažiuoti, nei įvažiuoti nebegalėjai. Prasidėjo namo Vytauto 36a renovavimo darbai. Ir vėl kiemas be jokių įspėjimų užblokuotas. „Renovatorių“ patyčios tęsiasi.


Dabar jau nesitikime statybininkų supratingumo ir publikaciją nusiųsime Policijos departamentui. Kaip šį atvejį komentuos pareigūnai. Mūsų skaitytojus apie rezultatus būtinai informuosime.


Nuotraukose: šiandien „prastas vaizdelis“ Vytauto 36a kieme.

Ignas Palūšis
Dėkojame skaitytojai už atsiųstas nuotraukas.

1

2


Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.


Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.


www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Komentuoti


Komentarai  
0 # Arvydmantas 2018-01-10 16:46
Tai kaip statybininkams užkelti statybines medžiagas, gal sraigtasparniu??? Tiesiog susitelkime vardan miesto gražinimo ir gyvenkime draugiškai. Statybų rangovai nupirkti ir Zarasų mikrorajonas per kelis metus pasikeis neatpažįstamai. Nuoširdžiai atsiprašome už laikinus nepatogumus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-3 # Ritonė 2018-01-10 20:16
Nesuprantu, šios informacinės žinutės esmės... Gal mikrorajono gyventojai, kurie skundžiasi renovacijos nauda nenori matyti atsijauninančio mikrorajono veido? Gal jis nesilankė Lenkijoje ar kituose Europos miestuose, kur daugiabučiai apšiltinti ir nudažyti šiltomis pastelinėmis spalvomis? Palaikome p. Algimantą, kuris yra mūsų miesto tvarkymo darbų generatorius, kuris geba sudaryti daug ir gerų sutarčių su rangovais, kurie miestą pagrąžins. Šaunu, kad yra ūkiškai ir skaidriai dirbančių rajono vadovų, tarp kurių p. Algimantas C., p. Arvydas S., p. Nikolajus G.. Jų vedami renovacijos meistrai nuskaidrins mūsų miesto veidą. O p. Ignui reiktų džiaugtis, kad mieste yra žmonių, kurie nori kažką keisti, kol dar nesibaigė europinės lėšos.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Ritonei atsakysiu 2018-01-10 21:31
Viščiukus skaičiuojame rudenį, o renovacijos naudą pastebėsime po kelių metų. Tada ir padikutuosime. O p. Ritonė, matyt, skaityti nemoka. Informacijoje kalba buvo apie tai, kad negerbiame žmonės, neinformuojami. Viskas yra suprantama ir be Ritonės trigrašio. Žmones būtina gerbti, čia juk planuotas atvejis ir žmones reikia gerbti. Žmonės ne tik renovatoriai, žmonės ir miesto gyventojai. Praėjo laikai, kai galima buvo žmones valdyti kaip kolchoze. Manau, negįštamai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Barbora 2018-01-11 09:25
Skaitau "atsakymą Ritonei" ir nesuprantu, kaip XXI a. žmogus komentuodamas tekstą gali daryti tiek gramatinių ir stiliaus klaidų? Perskaitykime. Akivaizdu, klaidų yra, bet klysti juk žmogiška.
Apie kokius "negalėjimus" nuomonėje skundžiasi mikrorajono gyventojas, kaip antai "žmonės negalėjo išvykti į darbą, kiti rengėsi važiuoti pas gydytojus, treti į dalykinius susitikimus"... Visi žinome, kad minėtuose daugiabučiuose dauguma gyventojų yra senjorai, o senjorai į dalykinius susitikimus vaikšto gana retai, visų antra, kas turėjo važiuoti į darbą, važiavo ryte, o ir po pietų retas, kuris eina pas gydytojus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-7 # Barbora 2018-01-11 09:27
Taigi, gerbiamas mikrorajono gyventojau, nemenkinkite žmonių noro atnaujinti mikrorajono daugiabučių "sienų rūbą" ir renovaciją priimkite, kaip duotybę. O, kad renovacija išjudėjo iš letargo miego, galėtume tik padėkoti gerbiamiems ponas A. Steponavičiui ir A. Cibulskiui, kurie nesudėdami bluosto, stengiasi, kad miestiečiams būtų gera ir jauku gyventi Zarasų m. daugiabučiuose.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # atsakau visiems 2018-01-11 17:26
[quote name="Barbora"]Taigi, gerbiamas mikrorajono gyventojau, nemenkinkite žmonių noro atnaujinti mikrorajono daugiabučių "sienų rūbą" ir renovaciją priimkite, kaip duotybę. O, kad renovacija išjudėjo iš letargo miego, galėtume tik padėkoti gerbiamiems ponas A. Steponavičiui ir A. Cibulskiui, kurie nesudėdami bluosto, stengiasi, kad miestiečiams būtų gera ir jauku gyventi Zarasų m. daugiabučiuose

Pats ponas Cibulskis jau senokai senjoras ir ką darytų, jeigu jam kelią užblokuotų. Gal per Nikaja savo visureigiu plauktų ir nepatektų į suplanuotą dalykinį susitikimą, sakykim Tauragnuose, ar dar kur nors kitur. Aš įtariu, kad po šios renovazijos, renovatoriai (visi) ne tik kad į rajono tarybą nepateks, nereikės jiems džiaugtis net seniūnaičio postu. Istorija zarasiečiaus jau daug ko išmokė. Tikiu, kad daug ko dar pamokys.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Barborai 2018-01-12 04:16
Išsitaisyk savas klaidas. Gal tada, kai mokė kur nosines ir kablelius dėti, su berniukais gastraliavai. Dabar, jau senatvėje, nors tą išmok. Prisijjuokiau labai. Lygiai kaip šveplas mokė kitą šveplą. Vienas moko kitą, Tu nesakyk Sesupes kolūkis prie Sventosios. Tu sakyk Sesupes kolkūis prie Sventosios.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Apklausa

Laukiu vasaros Zarasuose, nes:

Savaitės populiariausi

SKAUDUS UGNIES SMŪGIS VILNIAUS GATVĖJE
22 Gegužė 2018 07:16

Vakar apie pusę penkių Bendrojo pagalbos centras [ ... ]

Plačiau
VANDALAS JAU AREŠTINĖJE
18 Gegužė 2018 11:27

Praėjusį šeštadienį buvo pastebė [ ... ]

Plačiau
TRISDEŠIMTMETIS VYRAS SUŽALOTAS PEILIU
18 Gegužė 2018 06:58TRISDEŠIMTMETIS VYRAS SUŽALOTAS PEILIU

Vakar visą Turmanto miestelį sukrėtė žinia. D [ ... ]

Plačiau

Mus remia

Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas


Naujausi skelbimai

Akvariumas
( / Kita)

Akvariumas
05-24-2018

parduodu
( / Kita)

noimage
05-24-2018

Namas su sklypu
( / Nekilnojamasis turtas)

Namas su sklypu
05-24-2018

Senolių priežiūra
( / Darbo skelbimai)

noimage
05-24-2018

Pirkčiau namą
( / Nekilnojamasis turtas)

noimage
05-23-2018

ieskau darbo
( / Darbo skelbimai)

noimage
05-23-2018

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information