AB „PANEVĖŽIO ENERGIJA“ INFORMUOJA: NAMŲ PRIEŽIŪRA ŠALTUOJU METŲ LAIKU

0
83
1400x700panevezio energija

AB „Panevėžio energija“ atkreipia gyventojų dėmesį, kad esant žemai oro temperatūrai ilgesnį laiką išryškėja pastatų statybinių konstrukcijų ir šildymo sistemų darbo defektai dėl kurių didėja suvartojamos šilumos kiekis, netolygiai šildomos patalpos pastatuose.

Siekiant pastatuose išvengti šildymo ir karšto vandens sistemų darbo sutrikimų, būtinas šilumos vartotojų, pastatų šildymo ir karšto vandens prižiūrėtojų, daugiabučių namų bendrijų pirmininkų bei atsakingų už pastatų šilumos ūkį asmenų dėmesys į pastatų sandarumą.

Kiekvieno namo gyventojai turėtų atkreipti dėmesį, ar iš viso uždaromos ir ar sandariai uždaromos abejos daugiabučio namo laiptinės durys, ar nėra išdaužytų ar atidarytų langų laiptinėje bei rūsyje.

Bendro naudojimo patalpos (laiptinės, techniniai koridoriai, rūsiai ir pan.), kuriose sumontuoti šildymo ir karšto vandens sistemų vamzdžiai ar radiatoriai, turi būti užsandarintos taip, kad būtų išvengta vamzdynų ar radiatorių užšalimo.

Vertėtų atkreipti dėmesį ir patikrinti tas pastato šildymo sistemos vietas, kur vamzdynai įrengti arti lauko durų, taip pat įvertinti nešildomose bendro naudojimo patalpose esančių šilumos vamzdžių izoliaciją. Šilumos vartotojai, pastebėję trūkumus turėtų apie juos pranešti prižiūrėtojams.

Šildymo sezono metu gyvenamosiose patalpose turi būti užtikrinta higienos normomis nustatyta patalpų oro temperatūra, t.y. gyvenamuose kambariuose turi būti mažiausiai +18°C. Daugiabučiuose namuose esant ne vienodai šildomoms patalpoms ar esant žemesnėms oro temperatūroms jose, vartotojai turėtų kreiptis į pastatų šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtojus.

Šildymo sistemų prižiūrėtojai apie pastatų šilumos tinklų įvaduose ar pastatų sistemose atsiradusius sutrikimus turėtų nedelsiant pranešti šilumos tiekėjui – AB „Panevėžio energija“ Kupiškio-Pasvalio  šilumos tinklų rajonui. 

AB „Panevėžio energija“ informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite