ADMINISTRACINĖS NAŠTOS MAŽINIMO PRIEMONIŲ VYKDYMAS 2023 M. I PUSMETYJE

1
97

Zarasų rajono savivaldybės administracijos Centralizuotas vidaus audito skyrius kasmet, pasibaigus pusmečiui, vertina kaip buvo vykdomos Zarasų rajono savivaldybės tarybos strateginiame veiklos plane numatytos administracinės naštos mažinimo priemonės piliečiams ir kitiems asmenims. Parengtas Vidaus audito ataskaitas apie Priemonių vykdymo vertinimą skelbia Zarasų rajono savivaldybės svetainėje.

Zarasų rajono savivaldybės tarybos 2023–2025 metų strateginiame veiklos plane numatytos administracinės naštos mažinimo priemonių piliečiams ir kitiems asmenims I pusmečio vykdymo vertinimas buvo atliktas atsižvelgiant į pateiktą informaciją ir vadovaujantis atitinkamų dokumentų peržiūros rezultatais bei pokalbiais su rajono Savivaldybės administracijos darbuotojais.

Vidaus audito atlikimo metu nustatyta, kad Zarasų rajono savivaldybės tarybos 2023–2025 metų strateginiame veiklos plane numatytos administracinės naštos mažinimo priemonės du vertinimo kriterijai I pusmetyje jau yra įvykdyti, o dviejų vertinimo kriterijų vykdymas tęsiamas. Tai – įvertintų ir pakeistų norminių teisės aktų skaičius bei administracinę naštą mažinančių norminių teisės aktų keitimas (I pusmetyje buvo įvertinta 3 administracijos direktoriaus įsakymai, 3 tarybos sprendimo projektai, 1 tarybos sprendimas, kuriuo sumažinta administracinė našta piliečiams ir kitiems asmenims), o dviejų vertinimo kriterijų vykdymas tęsiamas.

Zarasų rajono savivaldybės administracijos Centralizuoto vidaus audito skyriaus Administracinės naštos mažinimo priemonių vykdymo Zarasų rajono savivaldybėje vertinimo vidaus audito ataskaitoje konstatuota, kad įvertinus Zarasų rajono savivaldybės administracijos vidaus kontrolės procedūras administracinės naštos mažinimo priemonių vykdymo srityje I pusmetyje ir atsižvelgus į vidaus audito metu nustatytus faktus vidaus kontrolė vertinama gerai.

Zarasų rajono savivaldybės administracija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

1 KOMENTARAS

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite