APGADINTAS LAUKESOS (NIKAJAUS) UPĖS PAKRANTĖS TAKAS

3
193

Praėjusią savaitę buvo pastebėta, kad Zarasuose esančio Laukesos (Nikajaus) upės pakrantės tako konstrukcijos buvo apgadintos. Išlaužyta 12 tvoros segmentų, apgadintos kitos konstrukcijos. Apžiūrėjus pažaidas nustatyta, kad tai padaryta tyčia – tvoros išlaužytos tikslingai, išmėtytos į vandenį ir ant žemės.

Į įvykio vietą buvo iškviesta policija, Zarasų rajono savivaldybės atstovai parašė pareiškimą, įvykis yra tiriamas.

Takas artimiausiu metu bus pradėtas tvarkyti. Tačiau kadangi panašaus pobūdžio turto niokojamas šiame take įvyko ne pirmą kartą, nuspręsta įrengti kameras. Jos bus įrengtos artimiausiu metu. Taip galėsime apsaugoti savo turtą ir nustatyti pažeidėjus.

Dėkojame gyventojams, kurie pastebėję apgadintas tako konstrukcijas pranešė Zarasų rajono savivaldybės administracijai.

Prašome gyventojų, kurie turi informacijos arba matė kas galėjo apgadinti Laukesos (Nikajaus) upės pakrantės taką, praneškite mums arba policijai:

Bendrasis pagalbos telefonas – 112.

Zarasų rajono savivaldybės administracijos tel. (8 385) 37173, el. paštas info@zarasai.lt

Zarasų rajono savivaldybės administracijos informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

3 KOMENTARAI

  1. Reikia įrengti stebėjimo kameras, ir tik tada tvarkyti vandalų suniokotą turtą. Kameroms uzfiksavus niokotojus, iš jų pareikalauti atlyginti nuostolius uz visus vandalizmo atvejus.

  2. Tai jau labai įdomu, kuo Zarasų policija užsiima, kad nieko nežino ir į gyventojus kreipiasi informacijos. Tokio vandalizmo atvejo anksčiau ar vėliau ir reikėjo tikėtis, nes visiškai policijos nepatruliuojamų viešų objektų infrastruktūra visada nukenčia nuo vandalų – čia net milicijos mokyklos nereikia baigti, kad tai suprasti ir numatyti. Belieka tik apgailestauti, kad už mūsų, mokesčių mokėtojų, pinigus šiltomis ir patogiomis uniformomis aprengti tyrėjai ir inspektoriai sėdi savo gerai pašildytuose ir jaukiai apšviestuose kabinetuose, ir net pišto nepajudina tokių nusikalstamų veikų prevencijai. Gėda Zarasų policijai už neveiklumą.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite