APTARĖ TOLIMESNIO BENDRADARBIAVIMO PERSPEKTYVAS

0
23
mid news zrs 762 ks1
Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas, rajono Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Gediminas Gaidamavičius susitiko su Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų vadovybės štabo Ryšių su visuomene skyriaus viršininku Aleksu Paulausku,Krašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios Kovos apygardos 8-sios rinktinės štabo S5 skyriaus viršininku Jaroslavu Dubako ir Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-osios rinktinės 508-osios pėstininkų kuopos vadu Arūnu Mažeika.

 
Šio susitikimo metu buvo aptartas tolimesnis kariuomenės ir Savivaldybės institucijų, bendruomenių bendrų priemonių rengimas, numatytos tolimesnės bendradarbiavimo gairės. Meras Nikolajus Gusevas padėkojo kariškiams už jų rodomą dėmesį mūsų kraštui, dalyvavimą patriotiniuose renginiuose.
 
Meras Nikolajus Gusevas ir svečiai aptarė ir pratybų, kurios vyks rugsėjo–spalio mėnesiais ne tik Zarasų rajono, bet ir Ignalinos rajono, Visagino savivaldybių teritorijose, rengimą. Šias Sausumos pajėgų netiesioginio poveikio pajėgumų karių kasmetines vertinamąsias pratybas „Pasitikėjimas 2021“ organizuoja Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų štabas.
 
Pratybų tikslas – treniruoti nekinetinių operacijų specialistus, vertinti civilinę aplinką ir vykdyti informacines operacijas. Pratybose kariai mokysis remti karinius misijos tikslus bendradarbiaujant su vietos gyventojais, ruošiant įvairių civilinės aplinkos sričių vertinimus, vykdant viešąjį informavimą ir kitas netiesioginio poveikio operacijas. Bus siekiama į šias pratybas įtraukti skirtingų rajonų institucijų atstovus ir gyventojus, taip pat supažindinti gyventojus su Lietuvos kariuomenės ir partnerių pajėgumais bei pasiruošimu vykdyti krašto gynybą.
 
Susitikimo metu buvo numatytos ne tik bendros pratybų organizavimo priemonės, bet ir Savivaldybės ir Lietuvos kariuomenės glaudesnio veiksmų koordinavimo galimybės ir perspektyvos.
 
Petras Ivanovas,
Zarasų rajono savivaldybės mero patarėjas
Nuotraukose – susitikimo akimirkos. 

mid news zrs 341 ks2

 

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite