APTARTI BENDROVIŲ VEIKLOS REZULTATAI, NUMATYTOS ATEITIES VIZIJOS

0
77
1

Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas, rajono Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Gediminas Gaidamavičius susitiko su UAB „Zarasų vandenys“ direktoriumi Vidu Selicku. Šio susitikimo metu  buvo aptarta daug klausimų, kurie rūpi rajono žmonėms.

Direktorius Vidas Selickas informavo rajono vadovus, kad šiemet bendrovė dirbo pelningai. Šiuo metu jau yra užbaigti vykdyti projektai:  Vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtra Zarasų mieste  (E. Pliaterytės g., Kauno g., Statybininkų g., I. Pašilio g.); Nuotekų tinklų plėtra Dusetų  mieste (A.Vienažindžio g.);  Zarasų miesto privačių namų nuotekų surinkimo tinklų tiesimas ir prisijungimas prie esamos centralizuotos infrastruktūros.
 
Šiuo metu  sėkmingai vykdomi  nuotekų šalinimo tinklų plėtros Savanorių skg. ir D. Bukonto g. Zarasų mieste projektai.  
 
Atsiliepus į Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūros kvietimą, pateikta nauja paraiška Lietuvos aplinkos apsaugos investicijų fondo projektui  gyvenamųjų būstų prijungimas prie esamų centralizuotų nuotekų tvarkymo sistemų, kurį įvykdžius bus suteikta galimybė prisijungti prie centralizuotos nuotekų sistemos dar 35 būstams. 
 
2021 m. bendrovė sutvarkė naujai perduotas Vasaknų, Antazavės, Rokėnų, Riešutinės ir Gaidelių kaimų vandenvietes, kad gyventojai galėtų gauti  nepertraukiamą geriamojo vandens tiekimą.
 
Rajono vadovų pasitarimai įvyko ir su UAB „Zarasų būstas“, UAB  „Zarasų autobusai“ vadovais. Šių pasiarimų metu aptarti veiklos rezultatai, spręstinos problemos, numatyti ateities darbai.  
 
Rajono Savivaldybės informacija 
  
Nuotraukose – pasitarimo akimirkos 

2

 

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite