AR ROLETAI GALI VISIŠKAI UŽTEMDYTI KAMBARĮ?

0
41

Kiekvienas, turėjęs galimybę dirbti ar peržiūrėti svarbią informaciją kompiuteryje, už kurios yra langas, žino, kaip vargina saulės spinduliai. Be tinkamų sprendimų tai nėra labai paprasta ar maloni užduotis. Laimei, galime patamsinti kambarį ir taip sukurti patogias darbo sąlygas. Papasakosime, kaip tai padaryti naudojant roletus.

Kodėl neužtenka paprastos užuolaidos?

Kai kuriems žmonėms roletų, padedančių patamsinti interjerą, pirkimas ir montavimas gali atrodyti nereikalingos išlaidos. Panašų efektą galima pasiekti užtraukiant užuolaidą. Tačiau šis sprendimas turi tam tikrų trūkumų. Visų pirma, užuolaida ypač iš storesnio audinio nepraleis oro, o tai gali būti didelis nepatogumas, ypač karštą vasarą. Antra, užuolaida, net ir pati plačiausia, neuždengs lango taip, kaip mums to konkrečiai reikėtų. Pavyzdžiui, jos negalima nuleisti tik iki pusės. Todėl rinkdamiesi užuolaidas turime rinktis  visišką tamsą ir dažnai tvankumą. Tačiau pasirinkę roletus nesunkiai galime pasiekti tokį užtemdymo efektą, kuris mums bus patogiausias.

Kokie roletai geriausiai tinka tamsinti interjerą?

Teoriškai bet kokio tipo roletai leis kažkiek užtemdyti bet kurį kambarį. Tačiau tobuliausias būdas tai padaryti yra naudoti klasikinius arba diena-naktis roletus.

Pagrindinė užtemdančių roletų funkcija yra blokuoti šviesą, kuri pro langą patenka į vidų. Todėl jie puikiai tinka patalpoms, kuriose svarbi visiška tamsa, pavyzdžiui, miegamajame ar vaiko kambaryje. Užtemdantys roletai užstoja saulės šviesą ir gatvių žibintų bei pravažiuojančių automobilių šviesą.

Kita svarbi funkcija, kurios visiškai negalima pamiršti, yra patalpų apsauga nuo per didelio šildymo. Šis sprendimas geriausiai tinka vasarą, kai aukšta temperatūra ypač palėpėje gali būti stipri.

Specialus audinys, naudojamas užtemdančiame rolete, leidžia lengvai užmigti miegamajame. Jo dėka iš lauko sklindanti šviesa jūsų neblaškys. Užtemdantys roletai taip pat naudingi žmonėms, dirbantiems pamainomis ir po naktinės pamainos norintiems bent šiek tiek pamiegoti. Uždengę langus užtemdančiais roletais, jie lengvai užmigs dieną.

Rinkdamiesi tamsinančius roletus atminkite, kad priklausomai nuo medžiagos, iš kurios jie pagaminti jie gali beveik visiškai užtemdyti patalpą. Tie, kurie nepraleidžia net 95% saulės šviesos, kaip minėta, puikiai tinka miegamiesiems ir vaikų kambariams.

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite