ATIDARYTA NAUJA GRUPĖ 3–6 METŲ VAIKAMS

0
40
mid news zrs 668 KVN9230

Rugsėjo 1-oji Zarasų „Lakštingalos“ mokyklai šiemet daug smagesnė, nes atidaryta nauja darželio grupė „Santarvės“ pradinės mokyklos patalpose.

Tądien Zarasų rajono savivaldybės tarybos narė Violeta Barisevičienė šia proga pasveikino ne tik direktorę, direktoriaus pavaduotoją ugdymui, auklėtojas, auklėtojos padėjėją bet ir naujoje grupėje apsigyvenusius „Voveriukų“ grupės vaikus, kurie atidarymo šventę pradėjo atidarymo juostelės į naujas, jaukias erdves, kirpimu. Visi atidarymo ceremonijos dalyviai džiaugėsi naujai atidaryta grupe bei įrengtomis grupės patalpomis.

Zarasų „Lakštingalos“ mokykla prašymą Zarasų rajono savivaldybei dėl naujos grupės įrengimo pateikė 2019 metais. Iš Zarasų rajono savivaldybės biudžeto lėšų buvo skirta 15,0 tūkst. Eur naujai steigiamos ikimokyklinės grupės patalpų pritaikymui. Įrengta nauja grupė su virtuvėle ir sanitarinio mazgo tinklas. Taip pat už 8,0 tūkst. Eur buvo nupirkti baldai, ugdymo priemonės, patalai, indai ir kt. priemonės, reikalingos grupės veiklai užtikrinti.

Grupė atidarymui buvo paruošta 2020 metų rugsėjo 1 d., tačiau dėl ekstremaliosios situacijos dėl COVID-19 pandemijos buvo nuspręsta atidarymą atidėti.

Šiandien labai džiaugiamės, nes šios grupės įsteigimas – didžiulė dovana Zarasuose gyvenančioms šeimoms. Sukurta dvidešimt naujų vietų 3–6 metų amžiaus vaikams. Augti ir stiprėti, mokytis kartu įveikti iššūkius, drąsiai siekti savų svajonių padeda auklėtojos Loreta Milkuvienė, Rasa Šeduikienė ir auklėtojos padėjėja Austė Kuzmaitė.

Naujos grupės įsteigimas tuomet išsprendė vietų trūkumo įstaigoje problemą, tačiau įsigaliojus Lietuvos Respublikos švietimo įstatymo pakeitimui nuo šių metų rugsėjo 1 d., kuris reglamentuoja apie privalomą ikimokyklinį ugdymą vaikams iš šeimų, patiriantiems socialinę riziką, vietų stygius vėl atsiranda.

Tuo pačiu jaučiamas poreikis – ankstinti ikimokyklino ugdymo prieinamumą. Šiuo metu pagal galiojančius įstaigos nuostatus priimame vaikučius nuo 1 metų ir 7 mėnesių. Dėl ugdymo ankstinimo poreikio prašome kreiptis į įstaigos administraciją.

Dėl šių priežasčių bus ieškoma vėl naujų sprendimų, kuriuos sėkmingai padeda ir padės įgyvendinti Zarasų rajono savivaldybė.

Zarasų „Lakštingalos“ mokyklos direktorė Rasa Jurevičienė

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite