AUDRIAUS SUTKAUS „ŠALTAS PASAULIS“ ANTAZAVĖS DVARE

0
117

Gruodžio 9 d.  Antazavės dvare atidaryta Audriaus Sutkaus fotografijų paroda „Šaltas pasaulis“. A. Sutkus – keliauninkas, fotografuojantis savo kelionių albumui, kartu su žmona Alma filmuojantis LRT kelionių laidai „1000 Pasaulio stebuklų“. Tai pirmoji Audriaus fotografijų paroda, nešanti gaivią vėsą mintims ir šilumą akims. „Nėra labai svarbu kaip tu nufotografavai vieną ar kitą sniego kopą, svarbu koks kelias įveiktas ir kiek paaukojai, kad iki ten nusitrenkti“,- sako Audrius. „Šaltas pasaulis“  – fotografijų rinkinys, sudarytas iš 31 nuotraukos, kurios užfiksuotos Antarktidoje, Poliariniame Urale, Aliaskoje ir Šiaurės Kanadoje.

„Širdyje dar šilta šilta, nuo Jūsų apsilankymo, nuo galimybės dalintis su Jumis tuo, kas akimirką dar tik buvo vaizdas per fotoaparato akutę, o dabar gi trisdešimt vienas paveikslas ant sienos, net oras lauke atšilo. Jūsų buvo tiek daug, kad netilpome į parodos patalpą, Jūs stebuklas! Šią, savo pirmąją parodą, skyriau savo tėvams, mamytei Daliai ir tėveliui Augustinui, kuris mane 10-ies metų supažindino su fotoaparatu. Dėkoju kunigui Vytautui Dageliui, už pradžių pradžią, kad užkalbino ir pasiūlė, Lilianai Žutautienei už parodos organizavimą, Evaldui Ivanauskui už spalvas, Arnui, Alvydui ir leidyklai „Amalkera“ už spaudą, Antazavės dvaro kolektyvui už pastogę, visiems artimiesiems ir draugams, visiems atvykusiems į atidarymą didźiulis AČIŪ !!!“,- po parodos savo fb paskyroje emocijomis dalinosi parodos autorius. Iš tiesų, parodoje buvo žiūrovų antplūdis iš visos parodos – tai parodė, kiek ištikimų gerbėjų turi Audrius ir Alma Sutkai, kurių laidas žiūri, kartu su jais neakivaizdžiai po visas pasaulio šalis keliauja tūkstančiai žiūrovų.

Parodoje matome ekologinių kataklizmų padarinius, žmogaus agresyvų kišimąsi į laukinės gamtos labai pažiedžiamą pusiausvyrą, matome ir unikalų atokių mūsų planetos kampelių grožį, kurį būtina saugoti visomis priemonėmis. Jei ne, viskas taip ir liks gražiose nuotraukose…

Parodą galite aplankyti iki sausio vidurio.

Vilija Visockienė, nuotr. autorės

www.dusetukultura.lt

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite