AUTOMOBILIUS STATANTIEMS ANT ŽOLĖS IR ŠALIGATVIŲ

3
110

Zarasų rajono savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus pareigūnai vykdo  transporto priemonių stovėjimo kontrolę. Patikrinimų metu nustatoma nemažai administracinių nusižengimų, susijusių su Kelių eismo taisyklių nuostatų, reglamentuojančių transporto priemonių sustojimą ir stovėjimą, pažeidimais.

Primename gyventojams, kad pagal galiojančias Kelių eismo taisykles sustoti ir stovėti draudžiama ant vejos ir šaligatvio (išskyrus tuos atvejus, kai ten stovėti leidžia stovėjimo būdą nurodantys kelio ženklai arba transporto priemonė nurodyta leidime, išduotame prekiauti viešoje vietoje renginių metu) taip pat sporto, vaikų žaidimo aikštelėse ir kitose transporto priemonių eismui (stovėjimui) neskirtose teritorijose. Taip pat kontroliuojama ar miesto gatvėse ir kiemuose nėra palikta neeksploatuojamų transporto priemonių.

Administracinių nusižengimų kodekso 417 straipsnio 2 dalis numato, kad sustojimas ir stovėjimas vietose, kuriose pagal Kelių eismo taisykles draudžiama sustoti ir stovėti, sustojimas ir stovėjimas nesilaikant kelio ženklų ir ženklinimo reikalavimų, važiavimo tvarkos gyvenamosiose zonose ir kiemuose pažeidimas užtraukia baudą vairuotojams nuo 30 iki 90 eurų. Transporto priemonių savininkai, kurie nepasirūpina savo neeksploatuojamomis transporto priemonėmis ir palieka jas bendro naudojimo teritorijose, gali būti patraukti administracinėn atsakomybėn pagal administracinių nusižengimų kodekso 414 straipsnį, už kurio pažeidimą gali būti skirta bauda nuo 140 iki 300 eurų.

Zarasų rajono savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

3 KOMENTARAI

  1. Ir kam iš viso kelti tokias nuotraukas, jeigu vis tiek Subaru savininko niekas nenubaus, nes jis saviakas. Pikta, kad Zarasuose už teisės pažeidimus galimai taip ir lieka nenubausti tiek paprasti teismo valdininkai, tiek mentai ir visi kiti aukštesni Zarasų valdžiažmogiai.

  2. Tikriausiai žmonės automobilius taip stato ne todėl, kad mėgsta statyti ant žolytės, o todėl, kad kažkas neatlieka savo darbo ir neišplanuoja aikštelių pagal realius skaičius automobilių savininkų su rezervu. Čia daugiabučiai. Tas pats su ligoninės parkavimu. Trečdalis vietų neįgaliems. Ar mūsų visuomenė – 30% neįgalių? Dvi vietos elektromobiliams. Zarasuose gal du elektromobiliai. Buvo istrižas parkavimas, visi tilpo, jokių įvykių, dabar padarė kaip su subinės galvodami.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite