„ĄŽUOLINIO“ BENDRUOMENĖ ĮGYVENDINO BENDRUOMENĖS VEIKLOS STIPRINIMO PROJEKTĄ

0
1

Projektas „„Ąžuolinio“ bendruomenės veiklos stiprinimas“ – tai laiko ir išteklių ribojama veikla, skirta numatytiems tikslams pasiekti, atsižvelgiant į planuotas priemones, buvo sėkmingai vykdomas. Tai iš buvusio „Atrask paguodą“ projekto įsigytos koncertinės aprangos atnaujinimas, ir atributikos bei technologinių prekių įsigijimas. Minimas projektas prisideda prie Zarasų rajono savivaldybės strateginio veiklos plano Verslo ir investicijų programos (Nr.13) priemonės Nr.04.04.02.

Bendruomenės „Ąžuolinis“ dalyviai – senjorų šokių kolektyvas „Sėliai“ – pagrindiniai projekto vykdytojai. Bendruomenės projektas vykdo anksčiau trijų įvykdytų projektų: „Atrask paguodą“, „Laiko tėkmėje“, „„Ąžuolinio“ bendruomenės veiklos stiprinimas 2022 m.“ tęstinumą, kuriuose matoma, aktyvi ir žinoma „Sėlių“ sociokultūrinė veikla ne tik Zarasų ir kituose rajonuose, bet ir už Lietuvos Respublikos ribų.

Kolektyvas kasmet dalyvauja renginyje „Šoka visa Lietuva“. Miesto bendruomenės nariai, pagyvenę ir jaunimas mokosi liaudies šokių, ruošiasi Respublikinei Dainų ir šokių šventei 2024. Pagyvenę šokėjai tapo pavyzdžiu Zarasų bendruomenės senjorams, turintiems įvairių priklausomybių arba besijaučiantiems socialinėje atskirtyje. Bendruomenė „Ąžuolinis“ sudariusi sutartis ir palaiko savo dalyvavimu ryšius su vietos ir kitų rajonų bendruomenėmis. Bendruomenės projekte veikiantys „Sėlių“ šokėjai viešinami socialinių tinklų paskyrose, aprašyti kitų rajonų spaudoje arba socialinių tinklų erdvėse.

Zarasų rajono bendruomenei „Ąžuolinis“ finansinę paramą teikė Zarasų rajono savivaldybės administracija (2174 Eur). Bendruomenės nuosavos lėšos – 241 Eur. Biudžetas projekto programai –  2415 Eur.

„Ąžuolinio“ bendruomenės pirmininkė Valentina Mazūrienė

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite