B16 KVIEČIA PRISIJUNGTI

0
40
Renkam bendruomenę 1

B16 – istorinėje Zarasų miesto dalyje esantis pastatas atgimstantis bendruomeninei veiklai bei kiekvieno poilsiui. Netrukus startuos VEIKLAI skirta pirmojo aukšto erdvė leidžianti nevaržomai kurti – čia ir dabar. Sparčiai juda B16 erdvės paruošimas todėl paraleliai pradedame B16 veiklų planavimą. Tam, kad pirmieji susibūrimai būtų tokie – kokių norime – reikia juos suplanuoti.

Kviečiame registruotis į veiklų planavimą arba tiesiai į susibūrimus (arba – ir ten ir ten): https://docs.google.com/forms/d/11JBy6pgANtFvawq-16jjO8TJ1q_QVd3QGLuqm5OZdZ8/

B16 veiklos startuos su projektu „Draugiška bendruomenė”. Projekto metu daugiau nei 10 kartų susitiksime ir VEIKSIME B16 erdvėje. Zarasų miesto bendruomenę ypač jungia dvi temos: DALINTIS ir TVARKYTI, todėl pradėsime nuo jų ir susibūrimų metu veiksime/kursime dviem kryptim:
– Atiduotuvė, tekstilės ir kitų nebenaudojamų medžiagų prikėlimas naujam gyvenimui.
– Atgyvenusių daiktų atnaujinimas, taisymas bei viešo gerbūvio tvarkymo iniciatyvos.

Jūsų asmens duomenys kuriuos pateiksite anketoje bus naudojami tik su projektu „Draugiška bendruomenė” susijusiais reikalais – siekiant jus informuoti apie projekto „Draugiška bendruomenė” veiklas. Fiziškai dalyvaudami projekte „Draugiška bendruomenė” papildomai būsite paprašyti užpildyti dalyvio anketą bei pasirašyti dalyvių sąraše. Dalyvavimas projekte yra nemokamas. Bendruomeniniai susibūrimai yra finansuojami iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų, Valstybės bei Zarasų rajono savivaldybės lėšų bendrai finansuojamo projekto „Draugiška bendruomenė“ (projekto Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0502) ir prisideda prie Zarasų miesto vietos plėtros strategijos 2016-2022 m. įgyvendinimo bei mažina esamą Zarasų miesto gyventojų socialinę atskirtį. Projektą inicijavo ir įgyvendina VšĮ „Sprendimų centras”.

Pagarbiai
B16 komanda

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite