BALANDIS – POLICIJOS VYKDOMOS RESPUBLIKINĖS PREVENCINĖS PRIEMONĖS

0
27
pol2022

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą, balandžio mėnesį šalies keliuose vykdys respublikines prevencines priemones ir daugiausia dėmesio skirs:

● Balandžio 4–10 d. – privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių (prisegimo sistemų)) naudojimo kontrolei. Priemonę (angl. Operation Seatbelt) inicijavo Europos kelių policijos tinklas ROADPOL (angl. European Roads Policing Network).

● Balandžio 12–15 d.:

– Pavojingo ir chuliganiško vairavimo, manevravimo, lenkimo, kur tai draudžiama daryti, važiavimo per sankryžas, šviesoforo signalų paisymo kontrolei.

– Vairuotojų veiklos, nesusijusios su vairavimu, kontrolei (naudojimasis mobiliojo ryšio priemonėmis, kt. pašaliniai „darbai“).

● Balandžio 17–19 d. – transporto priemonių vairuotojų, įskaitant dviračių, elektrinių paspirtukų, blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolei.

● Balandžio 21 ir 22 d. – vairuotojų veiklos, nesusijusios su vairavimu, kontrolei (naudojimasis mobiliojo ryšio priemonėmis, kt. pašaliniai „darbai“).

● Balandžio 25–28 d. – vairuotojų nesustojimo prieš pėsčiųjų perėją, kai to reikalaujama pagal Kelių eismo taisykles, kontrolei.

Lietuvos kelių policijos tarnyba: nepamirškime – kelias visų, gerbkime ir saugokime vieni kitus.

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite