BUS LIKVIDUOJAMA UAB „ZARASŲ AUTOMOBILIŲ KELIAI“

0
28
zarasu automobiliu keliai uab

Trečiadienį, rugpjūčio 15 d., įmonių grupės „Panevėžio keliai“ Valdyba pritarė „Panevėžio kelių“ ir bendrovės valdomų kelių verslo įmonių grupės pertvarkos projektui, kuriame numatyta likviduoti uždarąją akcinę bendrovę (UAB) „Zarasų automobilių keliai“. Likvidavimo procesas bus pradėtas priėmus atskirą sprendimą.

„Deja, bet tendencija tokia, kad  rajoniniu lygiu veikiančios kelių remonto ir priežiūros įmonės dėl nepakankamo užsakymų kiekio patiria nemažą spaudimą. Kelių remonte ir priežiūroje labai svarbu masto ekonomija, aukštas konkurencingumas, o to nepavyko pasiekti. Ypač sunkūs įmonei buvo šie metai. Siekdami apsaugoti Grupės ir kreditorių interesus, pritarėme įmonės likvidavimui. Manome, kad šioje situacijoje toks sprendimas yra būtinas. Tikiu, kad įgyvendinę pokyčių planą, „Panevėžio kelių“ grupės įmonės galės pasiūlyti ne tik konkurencingesnes paslaugas, bet ateityje taps ir ypač konkurencingu darbdaviu“, – sako „Panevėžio keliai“ valdybos narė Jurgita Jurkšaitytė.

UAB „Zarasų automobilių keliai“ per 2021 m. pirmuosius septynis mėnesius patyrė 0,2 mln. Eur nuostolio. Įmonės apyvarta siekė vos 0,21 mln. Eur, o jos turimų sutarčių vertė sudaro 0,55 mln. Eur.

Šiuo metu įmonėje dirba apie keturios dešimtys darbuotojų, pusė jų priimta sezoniniams darbams. Likviduojant įmonę, darbuotojams bus išmokėtos Darbo kodekse numatytos kompensacijos dėl darbo santykių nutraukimo.

Visos turimos UAB „Zarasų automobilių keliai“ sutartys su Užsakovais bus pabaigtos įgyvendinti. Taip pat įsipareigojimai tiekėjams ir kreditoriams bus įvykdyti. „Panevėžio kelių“ grupės įmonės ir toliau planuoja aktyviai dalyvauti Zarasų rajono skelbiamuose infrastruktūros pirkimuose.

Planuojama, kad įmonės likvidavimas bus pradėtas 2021 m. spalio pradžioje ir bus baigtas per 12 mėn.

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite