ČIA MANO PASAKŲ PASAULIS, ČIA MANO KNYGOS, INTERNETAS IR DRAUGAI

0
69
DSCN4153

Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės metu, Salako biblioteka lankytojus kvietė praleisti laiką su knyga, pabendrauti. Bibliotekoje surengta skaitytojų vaikų piešinių, karpinių ir kitų kūrybos darbelių paroda „Skaitau, kuriu, džiaugiuosi“.

Dažni bibliotekos lankytojai yra vaikai. Lydimi savo auklėtojų Dalios Baubinaitės ir Redos Putrimaitės bibliotekoje lankėsi Salako pagrindinės mokyklos pradinukai. Mažieji bibliotekai dovanojo savo perskaitytas knygutes, deklamavo patikusius eilėraščius, surengė piešinių parodėlę „Spalvoto žodžiai“, skirtą vaikų poetės Violetos Palčinskaitės 75-erių metų sukakčiai paminėti.

Vyresnių mokinių išvyką į biblioteką organizavo lietuvių kalbos mokytoja Inga Gikienė. Vaikai bibliotekoje mokėsi ieškoti reikalingos informacijos, susipažino su fonduose saugomais leidiniais, dokumentų paieškos galimybėmis, atliko praktines užduotis – spausdino mokytojos nurodytus tekstus iš žurnalo Lututė. Jaunieji bibliotekos lankytojai, paskatinti savo mokytojos, išsirinko knygas skaitymui.

Balandžio 29 d. Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės metu, vyko knygų aptarimas – diskusija. Salako pagrindinės mokyklos šeštos ir septintos klasės mokiniai prisiminė perskaitytas knygas, siūlė draugams, atsakinėjo į bibliotekininkės parengtus klausimus apie knygas, biblioteką. Lietuvių kalbos mokytoja Inga Gikienė, pasakodama knygų ištraukas, kvietė skaityti programinės literatūros kūrinius.

Visi renginių lankytojai pakviesti aktyviau naudotis bibliotekos teikiamomis paslaugomis, skaityti ir atrasti skaitymo džiaugsmą.

Danutė KOROLIOVA,
Salako bibliotekos vyresn. bibliotekininkė
Nuotraukos autorės

DSCN4155

DSCN4186

DSCN4189

DSCN4193

DSCN4227

DSCN4229

DSCN4230

DSCN4232

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite