DAINŲ DAINELĖ 2024

0
138

Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė“ – tai vienas unikaliausių, daugiausiai dalyvių pritraukiančių, ilgametes tradicijas turinčių ir tęsiančių šalies muzikinių renginių. Nuo 1974 metų rengiamas konkursas siekia puoselėti dainavimo kultūrą, skatinti gabių vaikų meninę saviraišką, atrinkti geriausius šalies jaunuosius solistus ir vokalinius ansamblius.


Zarasų Fausto Latėno meno mokykloje vyko I-asis šio konkurso etapas. Renginio vedantieji Evita Jurevičiūtė ir Gabrielė Sklinsmontaitė pristatė konkurso nuostatus bei pakvietė sveikinimo žodį tarti Zarasų Fausto Latėno meno mokyklos direktorę Rasą Juškėnienę. Vertinimo komisijoje šiemet dalyvavo ypatinga viešnia – Neringa Čereškevičienė, „Tele bim-bam“ kūrėja, vaikų dainų kompozitorė ir atlikėja. Vertinimo komisijoje tai taip pat dirbo Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos direktorė Aldona Navickienė, Zarasų rajono Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos direktorė Dalia Deinienė ir Gražina Kazokienė – Zarasų rajono savivaldybės kultūros centro režisierė. Komisijos pirmininkė ir I-ojo etapo koordinatorė – Zarasų Fausto Latėno meno mokyklos mokytoja metodininkė Jūratė Stacevičiūtė.


Beveik tris valandas skambėjo jaunųjų atlikėjų atliekamos dainos, konkurso dalyviams įteiktos Zarasų Fausto Latėno meno mokyklos padėkos. Komisijos narės po renginio pabendravo su atlikėjais, visiems norintiems išsakė savo pastabas ir patarimus.


Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ II-asis etapas vyks sausio 12 dieną Utenos meno mokykloje. Sveikiname ir linkime sėkmės šiems mūsų krašto jauniesiems dainininkams: Zarasų Fausto Latėno meno mokyklos solistams Lėjai Paliokaitei, Augustei Saulei Juškėnaitei, Jonui Adomavičiui, Paulinai Maldauskaitei, Nedai Novičenko, Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos solistei Laurai Pužaitei, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos duetui Elinai Laurikėnaitei ir Kornelijai Trimonytei, Dusetų Kazimiero Būgos gimnazistei Austėjai Dmitrijevai, Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos solistei Marijai Mechovičiūtei, duetui Airingai Šapalaitėi ir Kiril Timofejev, tercetui – Emilijai Vaitkutei, Emilijai Venediktovaitei, Adrijai Zavackaitei.


Didelė padėka šiuos mokinius konkursui rengusiems mokytojams Violetai Cvirkaitei – Bendelston, Dianai Skvarčinskaitei, Eglei Kuzmienei, Gražvydui Gasparavičiui bei šauniems koncertmeisteriams: Ugnei Kazlauskaitei, Nomedai Levčenkovai, Edgar Petrinko, Serafim Zolin, Simonui Navickui.
Skambių balsų ir kuo didžiausios sėkmės II-ajame etape!


Jūratė Stacevičiūtė,
Zarasų Fausto Latėno
meno mokyklos mokytoja,
vertinimo komisijos pirmininkė,
konkurso koordinatorė

Už pagalbą organizuojant renginį ir nuotraukas dėkojame mokiniams Andriui Kalėdai, Ovidijui Ponyčiui.

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite