DARBO RINKOS DUOMENYS ZARASŲ RAJONE

0
17
mid news zrs 961 Nedarbo žemėlapis Utenos apskritis

Zarasų rajone nustatytas bedarbių sumažėjimas (iki 906 bedarbių). Jis susijęs su pakankamai reikšmingu besirengiančių darbo rinkai asmenų skaičiumi rajone (369), t.y., asmenys, kuriems vadovaujantis Užimtumo įstatymo 22 straipsnio 7 punktu nustatytos įsidarbinimą ribojančios aplinkybės:

1) stokoja socialinių įgūdžių ir (ar) motyvacijos dirbti;
2) turi prižiūrėti ir (ar) slaugyti šeimos narį ar kartu gyvenantį asmenį;
3) apribotas disponavimas piniginėmis lėšomis, esančiomis kredito įstaigos (įstaigų), mokėjimo ir (ar) elektroninių pinigų įstaigos sąskaitoje (sąskaitose), ir (ar) antstolio, kitų institucijų ar pareigūnų nurodymu priverstinai nurašomos piniginės lėšos skolai apmokėti;
4) neturi galimybių atvykti iš nuolatinės gyvenamosios vietos į darbo vietą;
5) turi priklausomybę nuo alkoholio, narkotinių, psichotropinių ir kitų psichiką veikiančių medžiagų, azartinių žaidimų.
 
Pažymėtina, kad besirengiančio asmens statusą turintiems asmenims turi būti teikiamos tiek Užimtumo tarnybos, tiek NVO, tiek savivaldybės paslaugos, nukreiptos kliūčių užimtumui šalinimui. Todėl išauga poreikis plėsti Užimtumo didinimo programos apimtis, nes būtent šios programos pagalba daugiausiai ir teikiamos paslaugos kliūčių užimtumui šalinimui.
 
Informaciją pateikė Užimtumo tarnybos Zarasų skyriaus vedėja Virginija Abramavičienė

 

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite