DAROM IR EINAM! BALANDŽIO 22 DIENĄ TOKIU ŠŪKIU PASITINKA AKCIJA „DAROM“ IR PROENZI ARTHROSTOP MASINIO „ĖJIMO VARŽYBOS“

0
44
Ejimas su Vlada 16 of 221

2017 metai itin ypatingi – balandžio 22 dieną vyks jubiliejinė, dešimtoji nacionalinė DAROM akcija ir tą pačią dieną organizuojamos pirmosios Proenzi ArthroStop masinio „Ėjimo varžybos“ Vilniuje.

Kuo panašios šios iniciatyvos? Abiejų metu bus renkamos atliekos! Vlada Musvydaitė, varžybų sumanytoja ir pagrindinė iniciatorė, save dar vadina ir Verkių DAROM ambasadore, kadangi šiais metais masinio ėjimo varžybos bus organizuojamos Verkių regioniniame parke, kur dalyviai renginyje įveiks 15 000 žingsnių (apie 10,5 km), o eidami pamatę šiukšlę ją pakels. Ji teigia, jog kultūringas žmogus niekada nepaliks šiukšlių, o pamatęs – nesigėdys pasilenkti ir pakelti. Kiekvienais metais prieš ir po masinio ėjimo varžybų išvežama priekaba surinktų atliekų.

Plačiau apie Proenzi ArthroStop masinio „Ėjimo varžybas“
Dalyvauti Proenzi ArthroStop masinio „Ėjimo varžybose“ gali visi norintys – jos nemokamos bei neturi amžiaus cenzo. Svarbiausia – nusiteikimas ir gera nuotaika! Renginio tikslas – nueiti 15 000 žingsnių, kuriuos skatinama įveikti kasdien. Trasa bus suskirstyta į keturias atkarpas: 5000, 10000, 14 000 ir 15000 žingsnių. 5000 zonoje šeimos galės palikti vaikus, kurių ten lauks Lietuvos moterų regbio-7 rinktinė, pasiruošusi užsiimti su mažaisiais – žaisti žaidimus bei mokyti regbio pradmenų.

Specialiai šiam renginiui jau yra sukurta žingsnių skaičiavimo programėlė #walk15. Joje rasite trasos Verkių regioninio parko žemėlapį, kuriame sužymėti įdomūs ir svarbūs trasos objektai. Šioje programėlėje taip pat rasite dar keturių Proenzi ArthroStop „Ėjimo varžybų“ trasas Vilniuje, Druskininkuose, Nidoje bei Kaune. Dalyviams taip pat bus dalinami popieriniai trasos žemėlapiai.

Kodėl verta DARYTI ir EITI?
„Kai praleidi laiką gamtoje, sužinai, kaip juda varlės, kada skleidžiasi gėlės, išgirsti genio kalenimą ir supranti, jog tai iš tiesų svarbu,“ – teigia V.Musvydaitė. Ji savo organizuojamomis Proenzi ArthroStop „Ėjimo varžybomis“ nori paskatinti žmones įsiklausyti į gamtą, susilieti su ja, taip pat produktyviai praleisti laiką su savo šeima ir taip pat susitvarkyti aplinką.

„Žodis DAROM – ne mados reikalas!” – tiki V.Musvydaitė. – Daryti reikia kasdien, savo artimoje aplinkoje, kaip ir vaikščioti. Sudėjus šiuos du dalykus, gauname šviesesnę ir gražesnę Lietuvą!“

Todėl balandžio 22 dieną DAROM ir EINAM!
Daugiau informacijos apie Proenzi ArthroStop masinio „Ėjimo varžybas“ http://ejimovarzybos.lt/


Šiais metais DAROM akcija vyks balandžio 22 dieną, 10 valandą oficialiuose DAROM taškuose, esančiuose visoje Lietuvoje. DAROM taškų ieškokite savivaldybių internetiniuose puslapiuose arba http://mesdarom.lt/darom-2017/tvarkymo-taskai.html Būtent iš šių taškų bus išvežami raudoni DAROM maišai į sąvartynus akcijai pasibaigus.

Norintys prisidėti prie akcijos DAROM 2017 organizavimo: tapti DAROM regionų ar miestų koordinatoriais, patruliais ar draugais-rėmėjais, rašykite el.paštu: hr@mesdarom.lt.
Visuose didžiuosiuose prekybos centruose jau galite įsigyti DAROM šiukšlių maišus. Pirkdami šiuos maišus prisidėsite prie DAROM organizacijos iniciatyvų įgyvendinimo.
Sekite naujienas Mes Darom Facebook puslapyje, o visą reikalingą informaciją rasite www.mesdarom.lt.

DAROM ir GAMTA TAU PADĖKOS!

 

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite