DĖL KARINIŲ PRATYBŲ „KOVINGASIS RAGANOSIS 2024“ SAUSIO 30 – VASARIO 2 D.

2
84

Vadovaudamiesi Karinių pratybų aplinkos apsaugos taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministro 2008 m. birželio 16 d. įsakymu Nr. V-555 „Dėl Karinių pratybų aplinkos apsaugos taisyklių tvirtinimo“, 43.3 papunkčiu bei Lietuvos kariuomenės vado 2014 m. liepos 21 d. įsakymu Nr. V-748 „Dėl karinių pratybų, vyksiančių civilinėse teritorijose, organizavimo tvarkos“, informuojame, kad Utenos apskrityje 2024 m. sausio 30 d. – vasario 2  d. vyks karinės pratybos „Kovingasis raganosis 2024“ (angl. „Chariot Rhino 2024“). Pažymime, jog pratybų metu dalyvaus Nyderlandų kariuomenės kariai.

Užtikriname, kad pratybų metu nebus gadinama infrastruktūra, teršiama aplinka ir bus laikomasi priešgaisrinės saugos ir aplinkosaugos reikalavimų.

Dėl papildomos informacijos kreiptis į Zarasų rajono savivaldybės administracijos patarėją, atliekančią parengties pareigūno funkcijas, Aušrą Dilienę, tel. + 370 617 34794.

Zarasų rajono savivaldybės administracijos ir Lietuvos kariuomenės gynybos štabo inforacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

2 KOMENTARAI

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite