DĖL PRIVATAUS RENGINIO ZARASO EŽERO DIDŽIOJOJE SALOJE

17
349

Informuojame, kad gegužės 31 d. nuo 6.00 val. ryto bus apribotas patekimas į Zaraso ežero Didžiojoje saloje esantį Didįjį slėnį. Čia vyks uždaras renginys.

Gyventojai ir miesto svečiai galės laisvai patekti ir naudotis Didžiosios salos pradžioje esančiomis pramogomis – paplūdimys, batutai, Wake-Inn parkas veiks įprastu jų darbo grafiku. Judėjimas bus apribotas nuo ribos, kur baigiasi koncesininko ribos ir prasideda Didžiojo slėnio ribos. Patekimas į visas Didžiosios salos zonas bus atnaujintas nuo 2024 m. birželio 1 d. 6.00 val. ryto.

Didžiosios salos dalis yra išnuomota pagal 2023 m. birželio 29 d. Zarasų rajono savivaldybės tarybos sprendimą Nr. T-147 „Dėl Zarasų rajono savivaldybės tarybos 2018 m. lapkričio 30 d. sprendimo Nr. T-210 „Dėl vietinės rinkliavos už leidimo organizuoti komercinius renginius Zarasų rajono savivaldybei priklausančiose ar valdytojo teise valdomose viešojo naudojimo teritorijose išdavimą nuostatų patvirtinimo“ pakeitimo“.

Atsiprašome gyventojų ir miesto svečių už nepatogumus.

Zarasų rajono savivaldybės administracijos informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

17 KOMENTARAI

 1. Jau vien iš į salą plūstančių nesveikai įmitusių ir įraudusių snukių matosi, kad mentai ten baliavoti renkasi. Tikėkimės, kad prigėrę ten nieko nesulaužys, ką savivaldybė taip sunkiai sukūrė.

  • Pavasario palydėtuviu šventė! „Sunkiai” dirbus- priklauso. Komisariate visada užsidarę,o saloje- tik slaptai,kad
   piliečiai nematytų pavargusiu.Galimai, šventė kartu su ministrės pavaduotoju?

 2. Bet garsas…neįmanoma mieste nei naktį miegot, nei dieną ramiai būt…Argi neturi būti kažkokie ribojimai? Ar čia išsinuomavo ir daro ką nori? Ar savivaldybė pasiklausė gyventojų ar jie nori savo turtą tokiems renginiams nuomoti?

 3. Ačiū savivaldybei. Koncertas nemokamai. Apgyvendinimo paslaugas teikiantiems pelnas.
  Daugiau tokių progų!!!
  Kam nepatinka ausų kamšteliai yra. O ką daryt, kai furos per naktis didelį triukšmą kelia?!
  Kai naktimis eidami gatve garsiai kalba?
  Kas tada kaltas?

 4. Atsakymas Virgai. Siūlom Jums tą patį dėl furų ,,Kam nepatinka ausų kamšteliai yra,,. Kai taip ginat valdžią, gal pasiūlymą turite dirbti savivaldybėje? Juk ten atlyginimai kosminiai. Jeigu stebėjote tarybos posėdį, pati merė ataskaitoje pasakė, kad savivaldybės administracijos atlyginimams skirta apie 50 proc. biudžeto. Ko gero po kelių metų neklauskime iš kur padidėjo asmeniniai milijonai. Žmonės prie įvairių straipsnių rašo, kad reikia tvarkyti miestą, puošti gėlėmis ir t. t. Kur tarybos patvirtinti 110 tūkst. apželdinimui – gėlėms? Klausimų daug, o atsakymų nėra.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite